Dodaj do ulubionych

Pani szuka pana na gwałt :)

14.11.18, 17:44
Jestem Marta, mam 29 lat. Piszę tutaj, ponieważ szukam partnera i nowych wrażeń.
Coś o mnie? Potrafię rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy i znaleźć wyjście z niejednej kłopotliwej sytuacji. Chętnie służę radą i pomagam, jeśli tylko mogę.
Wszyscy mówią mi, że jestem bardzo zmysłową kobietą, ale wiem, że mam swoje wady.
Poszukuję partnera do zmysłowej relacji wypełnionej seksem. Ale i nie tylko... Kolacja, dobry film, rozmowa, czy wspólny wypad także wchodzą w grę.

Zapraszam zainteresowane osoby na flircik-x

mój nick - tajemnicza29
Edytor zaawansowany
  • Gość: Dawid IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.01.19, 14:06
    Jestem chętny
  • weronikcza 18.01.19, 20:16
    Hej, niedawno skonczylam 18 lat :) Mysle ze niczego mi już jako kobiecie nie brakuje, nie mniej jednak chcialabym abyś to ocenil;) Jeśli znasz sie na kobietach to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :) Napisz do mnie na www.seksualnie.eu - darmowy w 100% portal, mój nick hotmisia02
  • piotr4040 11.02.19, 13:23
    witaj tajemnicza,gwałtu może nie będzie,ale to co piszesz jest do zrobienia,podoba mi się taki układ,piotrek mój nr.tel 514 364 720

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.