Dodaj do ulubionych

Hiszpania dla żeglarki

20.05.19, 18:08
Żagle w Hiszpanii za darmo co roku! Szukam poczytalnej żeńskiej załogi/kompanii do wspólnych rejsów śródziemnomorskich i stałej relacji. Wiek do 50 lat. Odrobina urody i zgodny chatakter nie zaszkodzą.
Mieszkam część roku w Wwie i część w Hiszpanii. Poza PL od dawna, ponad 30 lat za oceanem, po rozwodzie kilka lat temu wróciłem do Europy i osiadłem na Costa Calida. Jestem niezależny i bezproblemowy, 56 lat, 182cm, 100kg, muskularny. Czasem zabawny, nieraz filozof i gaduła, ale zawsze szczery i dżentelmen. Kocham morze, żagle i psy. Nie toleruję obłudy, szpinaku i luźnych węzłów. Pływam samotnie (z psem) na żaglowej "racer-cruiser" Puma 34. Doswiadzenie żeglarskie niewymagane. Pasja podróży i wyzwania mile widziane. Prywatny post. Odpowiem na przyzwoite i bezinteresowne zgłoszenia.
youtu.be/8hkbgEzfBFs
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.