Dodaj do ulubionych

Wartościowy ale skrajnie uległy i zboczony szuka

12.06.19, 16:38
No dobra
Czas przejść od słów do czynów.
Szukam dziewczyny , którą bym widział w roli swojej żony.
Niestety, jestem chyba zboczony !
Ale po kolei
Jestem wysokim facetem, brunet , 30 lat. Zasadniczo nie pijący, nie palący. Bez zawiłej przeszłości damsko męskiej.
Istotniejsze jest to, że jestem odpowiedzialnym, wrażliwym człowiekiem. Pragmatycznym , z poczuciem humoru..
Ceniący miłość, zaufanie, szacunek, wartości rodzinne.
Jest jedno ale…
Niestety, przy tym wszystkim jestem zboczony…
Jak to się objawia ? a no tak, że to ja wolę klękać przed kobietą niż na odwrót…
Mówiąc wprost lubię usługiwać kobiecie niż być przez nią obsługiwany – jakkolwiek to zrozumiesz.
Chętnie bym masował kobiece stópki czy czyścił buciki swojej dziewczyny zamiast spędzać czas z kolegami w pubie..
Jestem zadeklarowanym monogamistą, ale w związku ze mną Ty byś nie musiała się ograniczać…
Dla jasności. Życie to nie 50 Twarzy Greya. Tu liczą się emocje a nie to co na pokaz. Nie jestem psem, niewolnikiem. Szukam jednak kobiety która nie wstydzi się swoich potrzeb i nie jest w typie „ przepraszam za wszystko , przepraszam że żyje „
Szukał wartościowej kobiety, która potrafi przejawiać uczucia wyższego stopnia ale dla własnej przyjemności potrafi się zmienić w dominującą egoistkę, która lubi siadać chłopakowi na buzi, kiedy trzeba go spoliczkuje czy podepta…
Naturalnie. Mam świadomość, że sporo kobiet woli kiedy to mężczyzna przyleje im z plaskacza..
Cóż ja wolę grzecznie usługiwać …
Co Ty wybierzesz - to już Twoja sprawa
Życie ma się jedno. Trzeba mieć tyle samo szaleństwa co pokory by nie żałować na końcu.
Interesuje mnie osoba stanu wolnego, bezdzietna. Najlepiej niepaląca.
Taka która pragnie w przyszłości sformalizowanego związku i prawdziwej rodziny.
Nie rezygnując przy tym z tego co wyżej – bo moja osobowość i potrzeby są tak pewne jak śmierć i podatki …
Jeśli się zdecydujesz pisz ! Tu się nie ma czego wstydzić. Nie ma się czego bać. Nie gryzę. To może być Twój szczęśliwy los na loterii ! nie zmarnuj tego !
Aha tylko Warszawa i okolice

mezczyznabezdrugiegoimienia@pseudonim.pl
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.