Dodaj do ulubionych

Poznam Panią

24.06.19, 13:45
Cześć jestem Michał 28 lat ) Mam 1,83 wzrostu szczupły ważący 73 kg ciemny blondyn z niebieskimi oczami. Poznam bardzo chętnie dziewczyn z Wrocław i okolic. Na różne propozycję jestem otwarty i zapewniam dyskrecję w 100% :D Szukam czegoś nowego w moim monotonnym życiu, gdzie rutyna powoli mi zabiera radość życia. Nie jestem w związku, nie mam dzieci ani nałogów, ale to nie znaczy, że piwa czy wina się z Tobą nie napije. Napisz do mnie a na pewno się odezwę. NA e-mail mgp22@op.pl:)
Pozdrawiam gorąco Michał ; )
Edytor zaawansowany
  • mgp1990 02.07.19, 21:07
    Napisz do mnie na e-mail mgp22@op.pl:) dobrze
  • zbyszek29 08.07.19, 08:29
    Hej Asia chetnie zaopiekuje sie twoim cialem I postaram sie spelnic twoje fantazje jak masz ochote
    To zadzwon Napisz 601546752
  • mgp1990 08.07.19, 09:29
    Napisz do mnie na e-mail mgp22@op.pl:) tam możemy na razie pogadać i się trochę poznać i może wymienić się jakimiś fotkami na początek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.