Dodaj do ulubionych

Poznam dominująca kobietę z Warszawy do st zw

14.07.19, 14:00
30 letni facet, odpowiedzialny, bez nałogów – pozna kobietę do st związku docelowo małżeństwa. By nie było tak klasycznie i monotonnie – powiem że jestem bardziej uległym fetyszystą niż samcem alfa. Stąd poszukuje kobiety o silnej osobowości, która potrzebuje podporządkować sobie faceta w jakimś zakresie. Jeśli potrzebujesz kogoś na kim możesz wyładować negatywne emocje, sprawdzę się odpowiednio. Jestem facetem który po pracy pragnie wrócić do domu. Zając się obowiązkami, dziećmi, usługiwać żonie. Nie w głowie mi spotkania na mieście z kumplami. Nie pragnę być jestem psem, niewolnikiem. Tylko facetem ulegającym i usługującym swojej damie. W tytule ogłoszenie jest również informacja o cuckold – Jestem przyzwoicie wyglądającym mężczyzną. Wysokim. Jednak w zakresie posiadanej męskości – natura mi mocno poskąpiła czego nie ukrywam– stąd znakomicie sprawdzę się jako rogacz. Zresztą, uważam , że dobry mąż powinien przytulić, pocałować, polizać a poza tym grzecznie czekać przy łożku aż żony skończy spotkanie z kochankiem bądź w tym czasie iść na spacer z dziećmi czy zając się obiadem. Praktyka w działaniu. Szukam osoby która odnajduje się w tych klimatach i tego potrzebuje. By była jasność – interesuje mnie wyłącznie stały związek. A ten musi zacząć się od przyjaźni poprzez miłość kończąc na obrączce na palcu. Dlatego zależy mi na osobie odpowiedzialnej, szczerej, troskliwej i nawykłej w świecie dobrej duszy. Takiej która w jednej chwili mnie spoliczkuje a w drugiej przytuli. Takiej która w jednej chwili mnie zdradzi a w drugiej wpadnie w moje ramiona bym mógł ją przytulić i pocałować. Bo kwestie seksualności to jedno a cała reszta jest również ważna. Interesuje mnie osoba z Warszawy i okolic. Mająca choćby minimalne doświadczenie w temacie ( ja jestem kawaler , bezdzietny )
mezczyznabezdrugiegoimienia@pseudonim.pl
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka