Dodaj do ulubionych

Uległy dominującą Samice Alfa pozna do st.zw WWA

12.12.19, 20:33
Cześć,
Na wstępie dodam, że mój anons jest skierowany do kobiet świadomych swojej osobowości i świadomych swoich potrzeb. Takich które mają przynajmniej teoretyczną znajomość tematu. Jeśli jesteś „normalną” dziewczyną jakkolwiek fajną to i tak nie szukam Ciebie a czytając dalej możesz poczuć się jedynie zdegustowana i zniesmaczona.

Jestem kawalerem, bezdzietnym. Koło trzydziestki. Nie mam za sobą żadnych poważnych związków. Żadnych kobiet, które bym przedstawił rodzinie jako cos poważniejszego. Jeśli chodzi o wygląd to wysoki brunet. Niektórzy mówią, że przystojny. Bez nałogów ( pije okazjonalnie trunki niskoprocentowe jedynie ). Wykształcenie wyższe itd. I szukam miłości. Na poważnie na zawsze. Jest jednak taka kwestia, że zbiegiem lat uświadomiłem sobie swoją prawdziwą naturę. Jestem zdecydowanie uległym masochistą względem kobiet. I bardziej niż klasyczne relacje czy uległe kobiety pociągają mnie te lubiące mieć faceta pod obcasem.

Jak mam być szczery. Spełnienie znajduje jedynie w takich praktykach jak facesitting, piss, rimming, trampling, faceslapping …Lody czy klasyczny sex nie sprawiają mi żadnej satysfakcji wręcz mnie nudzą. Ostry sex to tylko taki gdzie kobieta siedzi na mej buzi. Jak widać nie są to zabawy z cyklu bdsm. Nikt tu nie będzie się przebierał w skóry. Nie będziemy się ganiać wokół stołu. Bardziej o kobiecą dominację tu chodzi. Co poza tym ? z chęcią będę Ci czyścił buciki czy nosił Twoją torbę..

Boisz się, że możesz mieć problem z dochowaniem wierności ? Nie jest to żaden problem. Jeżeli tylko sprawi Ci to przyjemność to z chęcią zostanę rogaczem. Który nie tylko Cię przytuli, pocałuje jak wrócisz ale jeszcze Ci za to podziękuje. Sam będę bezwzględnie wierny. Mogę nawet pas cnoty nosić jak zechcesz. Najważniejsze bym był jedynym mężczyzną którego kochasz.

Kogo więc szukam? Dziewczyny która jest świadoma siebie i swoich potrzeb. Nie jestem jednak niewolnikiem, psem tylko pragnę być ulegającym chłopakiem , narzeczonym czy mężem. Dlatego pragnę poznać kobietę która potrafi obdarzyć mężczyznę szczerą miłością a przy tym używać życia tak jak jej to sprawia przyjemność. By zbudować związek oparty o prawdziwą miłość, zaufanie, lojalność i troskę wzajemną o siebie. Bym mógł poznać Twoją rodzinę a Ty moją. Nie żadne dziwne relacje. Przy Tobie sam na sam mogę nosić Twoje majtki na głowie i masować Ci stopy. Ale przy innych byś była dobrą kochającą kobietą.
Jak wspomniałem. Nie jestem niewolnikiem, psem. Więc mam tez normalne potrzeby bliskości. Przytulania, trzymania za rękę. Fetysze mają dawać przyjemność i seksualne spełnienie. Ale nie zastąpią uczucia i tego co z nim związane.

Z kwestii formalnych to chciałbym kiedyś za parę lat wstąpić jednak w związek małżeński. Także luźne związki odpadają jeśli tylko tego szukasz.
Może dodam jeszcze kogo szukam. Preferowana Panna bezdzietna. Najlepiej bez nałogów. Bez tatuaży w miejscach widocznych czy kolczyków w nosie. Najlepiej zbudowana i im wyższa tym lepiej.
Nie szukam nikogo dla zabawy. Tylko kogoś kogo można pokochać. Stąd oczekuje dłuższych wypowiedzi od poważnie traktujących sprawę.
Warszawa i okolice

tylko mail
fetishandlove@pisz.to
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka