Dodaj do ulubionych

poszukuję fotografa - 25.06.2011 Ciechanów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 22:26
Witam, poszukuję fotografa (z woj. mazowieckiego) z reporterskim podejściem na ślub i przyjęcie weselne 25.06.2011 roku w Ciechanowie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: asia IP: *.180.218.233.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.02.11, 21:31
    Zobacz tutaj www.studiopozytyw.pl/, młodzi robią naprawdę super zdjęcia, ciągle się rozwijają w swoim fachu a dodatkowo są w całkiem przystępnej cenie. Są mobilni i dojeżdżają w różne zakątki Polski.
  • kolo1924 02.03.14, 21:31
    www.damiankowalski.mojezdjecia.net
  • Gość: jenny_888 IP: *.wod.abpl.pl 09.02.11, 22:28
    proszę podać maila to prześlemy ofertę, termin mamy wolny ;)
  • afortunada 10.02.11, 00:58
    :) zostaw proszę swój adres mailowy :)
  • Gość: Event Savers IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.02.11, 19:15
    Jeśli zależy Ci na niebanalnych zdjęciach, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań pisz lub dzwoń. Zdjęcia wykonujemy we dwóch i jesteśmy z Działdowa.
    www.eventsavers.pl
  • mariolamyszka1986 11.02.11, 12:32
    polecam myweddspace.pl/kat/fotografia/ łatwo i szybko coś znajdziesz! :) z własnego doświadczenia wiem że fotografa za dobrą cenę naprawdę jest trudno znaleźć!
  • lapic 13.02.11, 21:25
    Witam,
    Polecam swoje usługi www.mojestudio.pl
    Pozdrawiam
  • Gość: fotograf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.11, 14:59
    Witam
    termin jeszcze jest wolny gwaracją zarezerwowania terminu dla Państwa to podpisanie umowy cena za komplet(przygotowanie, blogosławieństwo, uroczystość ślubna, przyjęcie, plener) to 1000zł, dodatkowo to ustalam zawsze na spotkaniu, zdjęcia w albumie , albo 3 w cenie zdjęcia na płycie w rodzielczości pozwalającej na ich swobodne kopiowanie, 2 fotografów
    jest też możliwość zrobienia sesji plenerowej,w stylu ale to
    Plener ustalamy indywidualnie, może to być sesja stylizowana na ulubiony film, komiks, wykonawcę muzycznego.........itd , to ja jestem do Waszej dyspozycji, mam też własne studio
    Proszę o odpowiedz i POZDRAWIAM
    tel kom 515 094 386
    strona fotokrzych.bloog.pl
  • Gość: slubnefoto IP: *.dynamic.chello.pl 14.02.11, 09:39
    WItam termin mam wolny zapraszam na strone www.fotografia-warszawa.eu
  • suworow173w41 14.02.11, 21:01
    Witam serdecznie,

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga Fotografia Ślubna Siedlce
  • Gość: wbfoto IP: *.elsnerow.waw.pl 15.02.11, 09:39
    Witam
    ten termin mam wolny. Zapraszam na moją stronę www.wbfoto.pl

Pakiet maksymalny kosztuje 1.400 zł i obejmuje:
    + przygotowania w domu panny młodej
    + błogosławieństwo rodziców
    + ceremonię ślubną
    + przyjęcie weselne
    + sesję plenerową w dniu ślubu lub innym.
    Istnieje możliwość wyboru tańszej oferty.

Standardowo Młoda Para otrzymuje:
    - 3 komplety płyt DVD (dwie płyty w jednym opakowaniu):
    -- jedna ze wszystkimi zdjęciami
    -- druga z prezentacjami multimedialnymi. Każdy pokaz (oddzielnie ślub, wesele, plener) zawiera kilkadziesiąt najlepszych zdjęć i stanowi atrakcyjną formę prezentacji zdjęć rodzinie i znajomym.
    - album tradycyjny zawierający 60 wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć, wywołanych w formacie 15x21
    - album internetowy z wybranymi przez Państwa zdjęciami z dostępem na 6 miesięcy

Serdecznie zapraszam
    Waldemar Brzozowski
    kontakt@wbfoto.pl
    wbfoto.pl Fotografia ślubna
  • fotoelite1 15.02.11, 20:39
    Zapraszamy
    Do zabawy w tworzeniu własnego filmu i zdjęć.
    Szczególnie bogata oferta dla Młodych Par
    Posiadając zaawansowany technologicznie sprzęt i doświadczonych fotografów, operatorów kamer i montażystów możemy sobie pozwolić aby pracą się bawić. To zapewnia zadowolenie klientów i doskonałą z nimi współpracę. Nie jest to nasze dodatkowe zajęcie ale zawód i do pracy przygotowujemy się z całą odpowiedzialnością.
    Posiadając własną maszynę cyfrową do naświetlania zdjęć ubogacamy ofertę o zdjęcia już w cenie 39 gr za szt. Zapraszamy
    Sprzęt wideo:
    Pracujemy kamerami SONY HVR-Z5E które dają możliwość zapisu także HD . Dodatkowo uzupełniamy ścieżkę dźwiękową w oparciu o osprzęt sennheiser -a który umożliwia nam podpinanie się pod wyjście audio kapeli czy kościoła,umożliwia nagrywanie w trakcie uroczystości wywiadów itp o dobrej jakości, z tłem z sali weselnej Operatorzy kamer i aparatów fotograficznych są między sobą w łączności radiowej co daje nam możliwość wzajemnej współpracy i pomocy. Kamery są wyposażone w system oświetlenia z płynną regulacją mocy co jest bardzo istotne dla zachowania atmosfery jaka jest na sali bez rozświetlania które psuje zamiary kapel dających własne efekty świetlne. Operatorzy i fotografowie to nie są osoby przypadkowe a pracownicy do tego przygotowani i wykonujące tą pracę jako swój zawód a nie dodatkowe zajęcie. My pracą się bawimy a dopóki tak jest daje to dobre efekty. Zwracana też jest uwaga na relację z Parą Młodą i jej Gośćmi aby nie tworzyć zbędnych barier, a wprost przeciwnie. Dla nas nawiązanie dobrej relacji jest bardzo istotnym elementem wpływającym na finał naszej pracy.

www.youtube.com/watch?v=hDaZYOmnCTI
    www.youtube.com/watch?v=iI_4XbrZHxs
    www.youtube.com/watch?v=XmyyG4NX1Ac
    Pozdrawiam Karol Niesłuchowski
  • djraff 16.02.11, 13:23
    polecam www.karinafalinska.com
  • Gość: Ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.11, 23:35
    może www.lapchwile.pl? :) ja polecam
  • Gość: foto IP: *.centertel.pl 20.02.11, 07:28
    FOTOGRAFIA ŚLUBNA ZDJĘCIA OD PRZYGOTOWAŃ DO PÓŹNYCH GODZIN WESELNYCH
    Zapraszam na moją stronę fotokrzych.bloog.pl
    kontakt mail kam1958@wp.pl
  • fotosfera1 18.02.11, 03:39
    witam,moze zainteresuje Was moja oferta:
    www.fotosfera1.w8w.pl
  • emberro 18.02.11, 09:20
    Witaj :)
    Myślę, że zanim podejmiesz decyzję powinnaś przejrzeć sobie jak najwięcej ofert, portfolio itd. Wejdź sobie tutaj: fotograf.allewesele.eu/wojewodztwo/14/Mazowieckie - znajdziesz kilkadziesiąt ofert z Mazowieckiego: w Twoim wypadku nadmiar jest wskazany, bo będzie w czym wybierać :)
    Pozdrawiam!
  • Gość: F.H.U. RAMAD IP: 80.51.219.* 20.02.11, 14:55
    Zapraszam do współpracy www.danielradziwon.pl
  • www.marcinmalachowski.pl 22.02.11, 21:50
    Zapraszam do siebie.

www.MarcinMalachowski.pl

Pozdrawiam
  • Gość: auto do slubu IP: *.pzu.pl 23.02.11, 09:25
    Rolls Royce Bentley do ślubu
    Lśniący lakier, jasne skórzane wnętrze
    sprawdź termin!
    ImperialCars.pl
  • Gość: angel813 IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.02.11, 11:24
    skontaktuj się ze mną -> pisareczka@gmail.com
    portfolio: www.piotrpulchny.pl

portfolio jest poglądowe, jeśli spodoba Ci się jakość i charakter zdjęć doślę fotografie ślubne z mojego dorobku, gdyż nie wstawiam ich na stronę internetową.

pozdrawiam
  • djraff 23.02.11, 11:29
    polecam fotografa www.karinafalinska.com
  • Gość: FotoFantazje IP: 83.238.157.* 24.02.11, 10:09
    facebook - FotoFantazje

FotoFantazje.pl
  • laboratoryjny 02.03.11, 08:30
    Witam, polecam firmę stylova.com
    link do strony www.stylova.com
    link do bloga www.stylova.com/blog/
    pozdrawiam
  • urartu1985 04.03.11, 11:31
    Z moje Strony polecam Hektora Weriosa naprawdę robi przepiękne zdjęcia, a to chyba o to chodzi żeby taka fotografia była pamiątką i mogła nas zachwycać przez całe życie. Zresztą zdjęcia można zobaczyć na ja jego stronie i samemu ocenić.
    www.studiopara.com
  • photomim 04.03.11, 18:37
    witam!
    już wkrótce wracam z UK i tak się składa, że akurat w czerwcu jestem dostępny. Zapraszam na moją stronę www.photomim.com
    pozdrawiam serdecznie!
  • blanka2011 04.03.11, 18:57
    polecam i zapraszam na www.karinafalinska.com
  • Gość: sip IP: *.u.itsa.pl 07.03.11, 15:47
    Witam.

Polecam zerknąć na stonę www.skybluestudio.pl/ - robią bardzo fajne zdjęcia.
  • fotoinspiracje 09.03.11, 14:06
    Zapraszam do zapoznania się z galerią i ofertą na stronie www.wdniuslubu.pl
    Kontakt:
    tel. 503 196 896 lub 505 258 538
    e-mail: wdniuslubu@o2.pl
    GG. 82 71 521 lub 32 87 999

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.