Dodaj do ulubionych

polecam zespół na wesele na Warmii i Mazurach

05.04.11, 10:01
jest po niezapomnianych wrażeniach ślubnych....
jak każda para obawialiśmy się bardzooooooooooo wydatku. Przy zorganizowaniu suie mocnym i wszelkich długich poszukiwaniach.... udało mi się zamknąć budżet ślubny w kwocie ok 6000zł !!!!!!! ze wszystkim!!!!!!!!!!!!!
Wesele na 60 osób.

Wiec dziś mogę sie podzielić swoimi zdobycznymi namiarami i służę radami......, które sa naprawdę cenne jak się właśnie sama o tym przekonałam ;))

1. mam super namiar na naprawdę extra zespół - zestawienie DJ + Konferansjer/Wodzirej + Wokalistka.
Prowadzą super zabawę - są super konkursy, karaoke, i muzyka dobierana odpowiednio do charakteru imprezy oraz bawiących się uczestników zapewniając zabawę dla każdej grupy wiekowej. [ ceny są do uzgodnienia juz od 1300zł ]
2. sala weselna - z przemiłą obsługą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. Samochód ŚLUBNY - w stylu lat 40-stych, Chryslerem PT Cruiser. [ 100zł / h ]

............... moge polecic super dodatki, zaproszenia, księgi i itp.......
Edytor zaawansowany
  • Gość: annuszkaa IP: *.146.44.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.10.11, 12:20
    hej,

zainteresowal mnie Twój post:)
    właśnie z narzeczonym zabieramy się za organizowanie wesela i wstępne poszukiwania i orientowanie się we wszystkim trochę zaczyna nas przerażać i organizacyjnie i cenowo

Mogłabyś przesłać mi na maila więcej informacji o swoim weselu?

z góry dzięki
    Ania
  • Gość: Ja IP: *.ntlworld.ie 01.04.12, 14:52
    hej. bardzo bym była wdzięczna za Twoje porady jeżeli chodzi o przygotowanie Wesela na Warmii i Mazurach:) jesteśmy na etapie szukania sali i orkiestry..
    z góry dziękuje
  • Gość: Dobrusia IP: *.dynamic.mm.pl 30.11.12, 13:41
    Witam serdecznie
    Byłabym wdzieczna gdyby chciałaby Pani opowiedziec wiecej na temat organizacji, zespolu.. Wydatków.Na dzien dzisiejszy szukam zespolu i sali a Slub bedzie w Gizycku takze nie dlugo bedziemy rowniez rozgladac sie za sala na wesele... Jestem otwartya na porady, sugestie. Prosze o odpowiedz na moj meil :)
  • budpolpb 09.11.18, 19:30
    Polecam Ostoja - Wesela, imprezy okolicznościowe, noclegi w Morągu - Ostoja ...
    www.restauracjaostoja.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.