Dodaj do ulubionych

Studio Concept - opinie

07.09.11, 20:54
W przyszłym roku bierzemy ślub i jesteśmybw trakcie poszukiwania kamerzysty i fotografa. Wpadlo nam w oko miedzyinnymi Studio Concept, na stronie filmy wygladaja bardzo zachecajaco, fotografie takze. Otrzymalismy oferte i wstepnie jestesmy zainteresowani ale co innego prezentacja na stronie a co innego zycie dlatego może ktoś miał już doczynienia z ta firmą i moze podzielić się opinią?
Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • mala.ona 08.09.11, 22:21
    My korzystaliśmy ze Studia - tylko z usługi kamerzysty i jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Zdecydowaliśmy się na jeden z podstawowych pakietów - na zasadzie "niech będzie dla mam", ale sami nie mogliśmy się doczekać aby zobaczyć jak wszystko wyszło, bo na ślubie i przyjęciu dzieje się tyle....
    Film "pełny" - ciekawy, bez "klasycznego kotleta" :), teledyski jeszcze lepsze!
    Profesjonalni, rzeczowi i baaaardzo pomocni w trakcie ślubu i przyjęcia (tak po ludzku...). Polecam.
  • elwka18 09.09.11, 09:28
    My również zdecydowaliśmy się na studio concept i mimo, że jeszcze czekamy na film, to same wrażenia ze współpracy na ślubie i weselu, jak najlepsze. Profesjonaliści. Mam nadzieje ze efekt koncowy będzie jak u przedmówczyni zadawalajcy. Polecam!
  • golus555 16.09.11, 20:30
    Dziekuje za opinie, zdecydowalismy sie na wizyte i jestesmy zadowoleni z tego co zobaczylismy. Oczywiscie zdecydowalismy sie na nich i raczej bedziemy spac spokojnie. Fajni ludzie, przyjemna rozmowa. O wszystko moglismy zapytac a filmy i zdjecia zrobily na nas bardzo duze wrazenie. Odetchnelismy bo bylismy tez u 2 innych kamerzystow i 1 fotografa i roznica w poziomie, w zasadzie w kazdym aspekcie, jest olbrzymia.
    Jeszcze raz dzieki i nieomieszkamy przekazac koncowe wrazenia po otrzymaniu filmu i zdjec.
  • elwka18 22.02.12, 09:24
    Juz jakis czas temu odebralismy material filmowy wykonany przez studio concept! Jak juz wspomnialam, wspolpraca na slubie i na plenerze swietna. Koncowy efekt? Rewelacyjny. Filmem zachwyceni jestesmy zarowno my, jak i bliscy. Swietne ujecia, super tempo calego filmu, a teledyski powalajace. Polecam chlopakow!
  • aniaduo 03.04.19, 11:27
    Bardzo jestem szczęśliwa, że udało Nam się trafić na firmę Studio Concept. To wyjątkowy dzień i od samego początku pomogli Nam dobrać odpowiednie usługi. W czasie wesela cała ekipa działała w tle i nie czuliśmy się skrępowani ich obecnością. Na sesji plenerowej czułam się wspaniałe - Kuba dał Nam przestrzeń i dzieki niemu zdjęcia wyszły piękne.
    Z całego serca jestem im wdzięczna i każdemu będę ich polecać. Oby więcej takich firm.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka