Dodaj do ulubionych

Zajazd Piotr Cyców- opinie

06.08.12, 17:02
Witam wszystkich, niedawno się zaręczyłam i co za tym idzie poszukuję jakiejś fajnej sali weselnej, która pomieści 250 osób, myślałam o nowo otwartym zajeździe Piotr w Cycowie, ale nie mam pojęcia czy imprezy przez nich organizowane są dobre, może ktoś był lub będzie w najbliższym czasie na jakiejś imprezie w tym zajeździe? Bardzo proszę o opinie, zwłaszcza na temat jedzenia i obsługi. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • xyzdoda1967 08.11.12, 09:02
    Moja córka zrobiła rezerwację w Zajeżdzie Piotr w Cycowie na przyszły rok lokal bardzo ładny, ostatnio znajomi byli tam na dwóch weselach i narzekali na jedzenie
  • xyzdoda1967 08.11.12, 09:06
    Może ktoś był na weselu w Zajeżdzie Piotr w Cycowie i może coś napisać na temat jedzenia
  • malina.22 25.11.12, 20:42
    Niestety ja również słyszałam od gości, którzy byli na dniu nauczyciela w Zajeździe Piotr kiepskie opinie na temat jedzenia oraz obsługi... martwi mnie to, ponieważ również zarezerwowałam ten lokal na wesele. Może ktoś był osobiście w tym lokalu i może się wypowiedzieć?
  • xyzdoda1967 27.11.12, 20:29
    Moja córka myśli o wybraniu się tam na imprezę Sylwestrową, chciałaby sama zdegustować przygotowane potrawy i ocenic obsługe, wydaje mi sie że taka impreza zdecydowanie się różni od wesela i nie można tego porównywac. Może był ktoś w tym zajeżdzie na Balu Andrzejkowym i może coś napisać na ten temat???
  • Gość: ja IP: *.tktelekom.pl 17.06.13, 13:46
    Witam ,byłem w tym zajeździe w czerwcu na weselu i powiem tak, żadna rewelacja jedzenie do du.. . a wędlina w byle jakim sklepie jest lepsza i obsługa wyglądało na to że ma też wszystko w d..... , zniknęło kilka butelek wódki i ciasto , wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!! nikomu tego lokalu nie polecam a wiem że znajomi mają tam iść i też już się zastanawiają .
  • Gość: gos IP: *.147.195.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.06.13, 12:20
    wypowiedź do dupy jaki i brednie też, policzył alkohol sam bez świadków, ciasto oddane najlepiej jakby pani trzymała pod spódnicą, a wędlina rewelacyjna swojska jakiej nie spotkasz w żadnym sklepie POLECAM , POLECAM SERDECZNIE ZAJAZD PIOTR!!!MOŻNA PISAĆ WIELE INNYCH RZECZY!!
  • Gość: gość IP: *.marsoft.net 13.06.13, 13:27
    Zajad Piotr jako lokal jest bardzo ładny,ładny wystrój w srodku i na zewnątrz.Byłam na weselu i niestety jestem bardzo zawiedziona.Jedzenie jest wprost niedobre,wszystko jest niedosolone,jak sie coś zje to juz nie donoszą. na porpawinach daja sałatki i wędline z pierszego dnia.Wszystko jest nie swieże,a do tego też personel kradnie jedzenie,alkohol,napoje.Nie polecam tego lokalu
  • Gość: gosc IP: 212.182.32.* 15.06.13, 12:00
    W 100 procentach się zgadzam, tez byłam tam na weselu i mam identyczne odczucia.
  • Gość: li IP: *.147.195.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.06.13, 12:25
    NIKT NIKOGO NIE ZŁAPAŁ ZA RĘKĘ A OSZCZERSTWA SĄ BEZZASADNE, sałatki i inne rzeczy na poprawiny są świeże, ostatnio byłam na weselu, jedzenie smaczne i świeże, obsługa bez zastrzeżeń .
  • weramix.pl 29.11.12, 07:49
    Byłem, widziałem, smakowałem. Nie nie byłem co prawda jako gość tylko jako kamerzysta, ale mogę ocenić lokal bardzo pozytywnie. Nie wiem dokładnych szczegółów współpracy z obsługą (Młodzi a właściciel) z zespołem obsługa dogadywała się pozytywnie. Mogę na prv podesłać adres państwa młodych którzy organizowali tam wesele. Adres email na stronie weramix.pl
  • tina21075 08.12.12, 15:25
    Hej:)byłam nie dawno na weselu tam i bardzo jestem zadowolona z jedzenia i obsługi. Jest dużo jedzenia i są bardzo smaczne potrawy;)a obsługa bardzo miła, kulturalna. Lokal jest super polecam:)i nie zgadzam sie z innymi opiniami którzy krytykują ten lokal. Pozdrawiam
  • xyzdoda1967 09.12.12, 17:33
    Super! Dzięki za cenne informacje
  • Gość: Gość IP: *.ip.netia.com.pl 09.06.13, 18:32
    Byłam tam na weselu ostatnio lokal ładny, ale jedzenie... Nie wiem jak można pisać że jedzenie jest tam super, bo ja wszystkie dania które jadłam to były niedoprawione a co za tym idzie niesmaczne
  • Gość: gość IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.11.15, 15:49
    Moim zdaniem w tym lokalu rządzi personel który wchodzi właścicielon na głowe a co do jedzenia to fakt nie smaczne
  • 1klaudia56 11.12.12, 11:05
    Byłam na dniu nauczyciela w Zajeździe Piotr i musze przyznać że bardzo mi się podobało, jedzenie bardzo smaczne i syte, obsługa zgrana i kulturalna.Nie wiem tylko kto mógł napisać że w dniu nauczyciela było coś nie tak, przecież wszystko było pozytywnie, forum jest poto by mówić prawdę. Wybieram się teraz tam na sylwestra, bo naprawdę warto.
  • bezimienna83 03.01.13, 16:06
    Byłam jako gość i moja opinia jest taka: wizualnie mało przytulnie, dość "chłodne wnętrze". Zbyt poważny wystruj. Na zewnątrz zbyt mało zieleni. Jest zadaszenie, a na nim wielki sztuczny pająk a obok czarownica WTF??? Trochę bez gustu i właściciel powinien zainwestować w dekoratora. Jeśli chodzi o jedzenie jest ok ale bez szału. Raz zajechałam również na kawę,ceny porażające. To tylko Cyców, wieś oddalona od Lublina jakieś 45 km. Ceny jak w Lublinie na starówce. Napewno więcej nie zajadę tam na kawę. Ceny pozostawiają wiele do życzenia...
  • Gość: beti IP: *.ennet.pl 03.01.13, 17:45

spędziłam tam Sylwestra z narzeczonym. jesteśmy bardzo zadowoleni, smaczne jedzenie, obsługa miła i kulturalna. Wystrój wnętrza bardzo szykowny. planujemy zorganizować tam przyjęcie weselne.
  • Gość: Zara IP: *.as43234.net 07.02.13, 23:03
    Jak jestes dama z Lublina to pij kawe w miescie Nie zajezdzaj na wies
  • paneczek29 04.01.13, 15:31
    Nie polecam mój znajomy był na dwóch weselach.JEDZENIE które powinno być ciepłe było ZIMNE'PORCJE bardzo małe .Myślałam że zmienią kucharza ale słyszałam że jest ta sama osoba.Jeśli chodzi o wystrój w lokalu bardzo zimny ,ogród bardzo dużo do zrobienia.
  • 1klaudia56 07.01.13, 16:03
    Sylwester w Zajeździe Piotr był fantastyczny nic dodać nic ująć, jedzenia ogrom, wiele atrakcji, obsługa kulturalna, zespół również bardzo fajny; naprawdę jak ktoś będzie narzekał to zgrzeszy!
    Zajazd Piotr pracuje na swoją renomę, w moich oczach same superlatywy, oby tak dalej!!!
  • Gość: Andrzej.... IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.02.13, 21:52
    Witam bardzo serdecznie. Co mogę powiedzieć na temat tego lokalu ...? Hmmm BARDZO ŁADNY nic poza tym. Właściciele to jednym słowem Chamy. Jedzenie nie smakowało mi osobiście. Strasznie żle ludzie o nich mówią prawdopodobnie, ze jak przychodzi do uzgodnienia imprezy to bardzo fajnie miło a jak do zapłacenia to cena strasznie rośnie. Słyszałem od znajomych co robili u nich wesele że strasznie żałują że w ogóle poszli tam co kol wiek robić. Przystawki były nie dobre prawdopodobnie to jedne śledzie obskoczyły już 3 wesela a jajka 2 wesela. Byłem kilka razy w domu weselnym w Klub Viva w Cycowie i sam u nich robiłem przyjęcie i mogę szczerze powiedzieć że 5 razy lepiej było niż w Zajeździe Piotr. Cena bardzo fajna, uzgodnić można co się tylko zechce i zamarzy. Posiadają naprawdę 2 duże sale wręcz ogromne i klimatyzowane. Jedzenia jest przede wszystkim bardzo dużo i wszystko świeże. Polecam z całego serca KLUB VIVA CYCÓW :)
  • Gość: taki kamerzysta IP: *.tktelekom.pl 23.02.13, 08:35
    super reklama, tylko nieładnie jak się kogoś obsmarowuje
  • paneczek29 24.02.13, 17:42
  • Gość: klaudia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.13, 15:20
    oj nie ładnie, nie ładnie same brednie wyssane z palca, a Klub Viva Cyców to brud i ubustwo, nie mają czym się szczycić, ceny wysokie, obsługa fatalna- palec w rosole:) kupe śmiechu. Zajazd Piotr ustanawia pewną klase i jakość w porównaniu do Jakiegoś Klubu Viva który się nieumywa!!!!!
  • Gość: klient Vivy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.13, 14:56
    Oj nieładnie , nieładnie tak "obsmarowywać" konkurencję. Wiele nieciekawych opinii słyszałam na temat Vivy i aż mi skóra cierpła przed zorganizowaniem uroczystości w Vivie . Ale wyszło na plus tak z jedzeniem jak i obsługą. Nie ma wystroju jak w Zajeździe u Piotra ale jedzonko i obsługa na plus:)
  • xyzdoda1967 03.07.13, 13:10
    W ubiegłym tygodniu byłam jako gość na dwudniowym weselu, lokal super obsługa ok, wędliny sałatki i przystawki smaczne, niestety dostałam zimny posiłek na pewno zgłoszę to właścicielowi, niedługo sami robimy tam wesele więc wszystko powinno być dopracowane skoro płaci się duże pieniądze
  • Gość: Anna IP: *.nplay.net.pl 16.05.13, 20:41
    Witam, ostatnio robiłam wesele z Zajezdzie Piotr i jednym słowem rewelacja.. wesele było ponad 200 osob a nie było scisku... Jedzenie bardzo smacznego, GORACE, obsluga bardzo mila, kulturalna. A wnetrze na prawde eleganckie i gustowne nigdzie w Cycowie takiej rewelacji nie ma, wlasciciele bardzo mili, dostalam od nich wiele dodatkow ,przystawki sa dorabiane, nie bylo czegos takiego ze polmiski staly puste, wszyscy goscie bardzo chwalili ,i co najlepsze robi tam wesela moje 4 kolezanki wiec bede miala okazje jeszcze tam nie raz byc:) co do nie ktorych komentarzy nizej to zwykle klamstwa a raczej zazdrosna konkurencja wiec ludzie najlepiej pojechac i sprawdzic a nie wierzyc od razu! Pozdrawiam
  • Gość: 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 08:09
    Klub Viva i palec w rosole. Hahaha :) polecam Vive dla miłośników kulinarnego fetyszu.
  • Gość: 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 08:27
    Też byłem na tym Sylwestrze i co do samego lokalu i obsługi to nie mam zastrzeżeń, było całkiem przyjemnie. To czego się spodziewałem po "wiejskim spędzie bydła" dostałem a nawet kilka rzeczy zaskoczyło mnie pozytywnie. Stoły ze szczupakami i sumami, wiejska chata, bardzo dobra obsługa, tylko zespół to była wielka pomyłka. Powiem tak krowy doić a nie grać po sylwestrach. Od początku do końca napie...nka, rozumiem czasem trzeba poskakać jak małpa na gałęzi ale nie przez całą noc. "Mastif" z Łuszczowa nigdy więcej!
  • Gość: grożny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.14, 19:02
    Sam jesteś pomyłko. Pewnie twój wiek nie podążał za muzyką.
  • Gość: 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.14, 13:48
    Albo się coś robi dobrze albo pie... na odwal, wiek nie ma nic do tego. Muzykantów typu aby szybciej i głośniej jest wielu wg mnie ten zespół też się zalicza do tej grupy.
  • Gość: wijka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.14, 00:00
    więc trafiłeś w dziesątke i odlnalazłeś się jak wielkie bydle jebało bo jebało od ciebie smrodzie. Masz innych za bydło a sam jak cham, cham i prostak. my bawilismy sie naprawde dobrze, bo co na sylfku ma byc pomalutku? pewnie jak sie idzie na impke na 300 osób zawsze bedzie pompa wiec malutki smrodzie wiecej nie wbijaj sie do nas !hamie jeden!
  • Gość: gość IP: 212.182.32.* 15.06.13, 11:56
    Moja siostra organizowała tam wesele i byliśmy bardzo niezadowoleni. Jedzenie średnie, np. flaki prawie bez mięsa poza tym mieliśmy swoje ciasta i było ich tyle, że nie mieściły się tam w chłodni jak dowoziłam, na weselu okazało się że brakuje, więc nie wiem co się z nim stało...podobnie z tortem zostały dwa pietra i też nam tego nie oddano. Tak samo z nalewkami z wiejskiego stołu. Właściciel bardzo niemiły ogólnie. Fakt,ze my niczego nie pilnowaliśmy bo chodziło przecież o zabawę ale po takich szczegółach mimo, iż lokal piękny mam niesmak i własnego wesela z pewnością tam nie zorganizuję.
  • xyzdoda1967 18.06.13, 19:19
    Witam! Jeszcze w czerwcu będę gościem na weselu w tym Zajeździe wiec postaram się napisać. Jestem mocno zainteresowana tym lokalem,gdyż niedługo sami organizujemy tam wesele.
  • paneczek29 07.07.13, 12:33
    zwróć uwagę na ciasto jeśli będziesz dawać swoje bo gdzieś ucieka ,proponuję przeliczyć butelki po alkoholu wiem o czym mówię chyba że jesteś znajomą lub rodziną to niczego się nie obawiaj będzie ok
  • Gość: Anna IP: *.vl751.loki.lubman.net.pl 12.10.15, 17:53
    Moim zdaniem PORAŻKA. Byłam tam na weselu w czasie wakacji, było gorąco i właściciel nie potrafił zadbać o to by jedzenie było świeże, pewnie wystawione kilka godzin przed. Były problemy nawet z klimatyzacją, bo okazało się problemem zmniejszenie nawiewu dla kobiety w ciąży. Co najlepsze- z sufitu kapała woda praktycznie na środek parkietu i ludzie się wywracali. brak słów. Czytałam też inne opinie że ktoś się zatruł tamtejszym jedzeniem, więc osobiście od sierpnia omijam to miejsce szerokim łukiem. Pozdrawiam
  • xyzdoda1967 11.10.13, 19:49
    Witam! Pod koniec lata organizowaliśmy duże wesele w Zajeździe Piotr, jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Po prostu rewelacja i zadowolenie w 100%. Bardzo smaczne świeże ciepłe potrawy duże porcje, ogromny parking i teren do pospacerowania, wystrój na dużym poziomie, dużo miejsca do tańca a obsługa rewelacyjna!!!!!!!!!!. Bardzo dziękujemy przesympatycznej kierowniczce sali weselnej za cała organizację, przemiłej pracowitej obsłudze która pilnowała aby każdy gość wyszedł zadowolony. Może tylko po weselu pozostał delikatny niesmak przy rozliczeniu, ale w porównaniu do całości to dla nas jakiś 1%, należy dobrze doczytywać zawieraną umowę z właścicielami i porządnie wypytać co należy do szkód i zniszczeń wynikłych w trakcie przeprowadzania imprezy.
  • Gość: paula IP: *.futuroexito.pl 25.11.13, 12:19
    Witam , w zwiazku z tym że tez mam zamiar zorganizowac tam wesele to napisz proszę cos więcej na temat tego niesmaku przy rozliczaniuu. Za jakie szkody musieliście dopłacic?
  • goscbono 23.01.14, 06:32
    napisz czy był ścisk na ile osób było wesele bo mam dużo gości i chciałbym uniknąć ścisku .Napisz o tym niesmaku przy rozliczeniu na co zwrócić uwagę. Pozdrawiam.
  • Gość: hugme IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.14, 22:07
    Ja osobiście polecam. Byłem tam na kilku imprezach wszystko jest Ok. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Fajny wystrój. Plac zabaw dla dzieci. Przyzwoite ceny.
  • Gość: malina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.14, 19:07
    Witam,
    niedawno organizowaliśmy wesele w Zajeździe Piotr i niestety muszę powiedzieć, że nie jesteśmy zadowoleni. Lokal piękny - to prawda, otoczenie również, ale niestety nie obyło się bez nieprzyjemności. Właściciele wiele obiecują natomiast podczas imprezy obsługa nie ma żadnego nadzoru, ubikacje były nie sprzątane, brakowało ręczniczków, papieru, na gorące dania trzeba było długo czekać. Na nasze prośby podczas wesela reagowano niechętnie i z pretensją. Ponadto menu nie zgadzało się z tym co zostało ustalone przed weselem.
    Dodatkowo sala jest bardzo kiepska akustycznie. Ogólnie niestety nie polecam.
  • Gość: goscbono IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.07.14, 12:37
    Witam u nas było tak samo jeszcze dodatkowo był problem z klimatyzacją na naszą prośbę żeby włączyć klimę bo była wyłączona to w zamian po otwierano drzwi i uchylono okna chyba ,oszczędzają jak widać na wszystkim.Napisz czy też mieliście problem z klimatyzacją.
  • Gość: mietek IP: *.lublin.mm.pl 01.09.14, 17:56
    nieświeże jedzenie,wyglądało jakby tydzień na stole leżało,szwagierka w ciąży leżała 3 dni w szpitalu bo się zatruła tym
  • Gość: Rika IP: *.play-internet.pl 13.01.16, 20:45
    Co do jedzenia to podobno zależy jaki kucharz jest na zmianie ;)
  • Gość: krzysztof IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 14.05.17, 22:14
    Dziś robiłem tam komunie właścicielka oszukuje na kasę na umowie było 110zl. za osobe policzyła 115zl tydzień pred imprezą ustalaliśmy menu i nic o zmianie nie wspominała za dzieci do 4lat za darmo 4-7lat -50% ceny.Było dwoje dzieci 2lat i dwoje 5lat policzyła wszystkich jak dorosłych,atrakcje dla dzieci dodatkowo płatne o czym dowiadujesz się przy rozliczeniu.Oszukała mnie na 460zł nie miałem umowy ze sobą ale jutro tam pojadę.Nie polecam tego lokalu, ale jeśli ktoś będzie musiał to radze się pilnować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka