Dodaj do ulubionych

Szukam zespołu na wesele 19.10.2013

IP: 194.246.98.* 07.02.13, 02:47
Witam, szukam zespołu na wesele w Warszawie 19 pażdziernika 2013.
Zespół musi koniecznie grac na zywo. Nie chce dyskietkowcow.
Chcialbym ze w skladzie zespołu była perkusja, saksofon, wokalistka (oczywiscie meskie glosy rowniez). Zespol powinien posiadac dobre naglosnienie oraz zalezy mi na tym aby zespol mial
bogate oswietlenie dyskotekowe, np jakies lasery, czy wytowrnice dymu, baniek itp.
Szukam zespołu ze zroznicowanym repertuarem i w cenie max 3.000zł.
Obserwuj wątek
    • arni_dj Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 07.02.13, 04:46
      Panie Marcinie.

Aż muszę coś napisać.
      Nie wierzę że znajdzie Pan w Warszawie zespół spełniający pwyższe wymagania.
      Jak się Panu uda to proszę do mnie odpisać na prywatnego emaila i podać nazwę zespołu, chętnie przesłucham.
      Cena jaką Pan podał przy tych wymaganiach skłoniła mnie do napisania odpowiedzi.
      Życzę udanego Wesela.
      --
      Proszę o kontakt na arnold@dj-arni.pl
    • Gość: Łukasz Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 IP: *.wi-fi.us.edu.pl 07.02.13, 11:10
      Witam,

Polecam zespoły z Agencji artystycznej All-music, polecam nasz najlepszy skład Ars band. Muzyka 100% na żywo, wszyscy w składzie są dyplomowanymi muzykami, wokal damsko-męski, dodatkowo saksofon. Spełnimy wszystkie Państwa wymagania sprzętowe oraz muzyczne.

Zapraszam do kontaktu:
      Łukasz +48 606 590 325
      mail: biuro@all-music.pl
      www.all-music.pl
    • mar_k2 Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 07.02.13, 14:25
      Witam,

Z tej strony Mullen Band. Gramy tylko i wyłącznie na żywo w składzie: vocal (męski), gitara, bas, perkusja i klawisz. Zapraszam na www.mullenband.pl gdzie znajdziecie video, mp3, repertuar oraz namiary.

pozdrawiam
      Marcin "Mullen Band"
    • Gość: Maxim Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 14:32
      www.planujemywesele.pl/18648-maxim Polecamy sie Kotnakt 788 099 457 !!

MaXim:
      - 5-osobowa grupa muzyczna istniejąca od 2009 roku
      - obsługa wesel, studniówek, dancingów i innych przyjęć okolicznościowych
      - repertuar obejmujący wszelkie gatunki muzyki rozrywkowej, weselnej itp.
      - muzyka wykonywana wyłącznie na żywo
      -na koncie mnóstwo świetnych imprez weselnych oraz zabaw tanecznych

Oferujemy:
      -obsługę muzyczną na wysokim poziomie.
      - sprzęt nagłasniający i instrumenty wysokiej jakości
      - własny transport ( nie jest w cenie usługi, koszty ustalamy indywidualnie)
      - muzykę w 100 % na żywo
      - znakomitą zabawę

Skład:
      Mateusz- klawisz, bas, voc.
      Mirek- sax
      Mateusz- perkusja, voc.
      Darek- trąbka
      Kamil- gitara solowa

Prowadzimy wiele zabaw, z gośćmi oraz z dziećmi.
      Organizujemy liczne konkursy, oraz ciekawe niespodzianki. .
      Gramy przy domu panstwa młodych.
      Na zyczenie, gramy i spiewamy przy stołach tworząc biesiadny klimat.
      Posiadamy własne profesjonalne instumenty, nagłosnienie, oraz oswietlenie sali.
      Nabyte w tym czasie doświadczenie i cenne uwagi oraz spostrzeżenia naszych gości, pozwalają nam sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Zabawa przy naszej muzyce to setki udanych imprez i mnóstwo zadowolonych gości.
    • hacker6 Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 07.02.13, 15:35
      Polecam serdecznie zespół SO BAND:

Pięcioosobowy skład, gwarantuje duża dawkę energii, muzyka prezentowana 100% na żywo jest gwarancją dobrej zabawy. Niepowtarzalne brzmienie, intrygująca barwa głosu wokalistki pozwala prezentować bardzo szeroki i wyszukany repertuar od przebojów dawnych do współczesnych hitów muzyki rozrywkowej.
      Zespół tworzą młodzi, ambitni a przede wszystkim profesjonalni muzycy, pełni zaangażowania i zamiłowania do muzyki.

Ogłaszamy się na stronie:

katowice.gumtree.pl/c-Spolecznosc-zespoly-muzycy-djs-Zespol-COVEROWY-So-Band-WESELE-studniowki-eventy-imprezy-W0QQAdIdZ448912073

Asia - wokal
      Maciej - instrumenty klawiszowe
      Wojtek - gitara
      Martin - bas
      Patryk - perkusja

Zespół przeprowadza zabawy dla dorosłych, sety piosenek dziecięcych i zabawy z dziećmi, oczepiny, podziękowania dla rodziców. Dodatkowe atrakcje - set góralski z zabawą.
      Gramy również wyprowadziny z domu!

Profesjonalny sprzęt, światła sceniczne, maszyna do dymu! To wszystko w ofercie! :)

Nasz utwór:
      www.youtube.com/watch?v=ngT1WdVC6gw&feature=youtu.be
      W ofercie oprawa muzyczna imprez firmowych, event-ów, koncertów plenerowych, oraz imprez okolicznościowych (wesela, studniówki, bale).

Zespół z okolic: Cieszyn / Bielsko-Biała / Katowice
      Możliwość grania imprez na terenie Polski oraz poza granicami kraju.
      Możliwość przesłania utworów demo.

Gorąco polecamy również usługi foto/video także w atrakcyjnej cenie oraz samochód do ślubu.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania:
      Maciej - 506 907 749
      maciuss87@op.pl
    • arni_dj Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 08.02.13, 04:22
      Panie Marcinie,

Proszę niech się Pan wypowie czy któraś z powyższych ofert odpowiada Pana wymaganiom?
      Interesuje mnie przede wszystkim cena za jak obliczyłem pięcio osobowy skład.

A to do zespołów z Warszawy na prawdę dacie mu to co napisał za te pieniądze?
      Jak ktoś ma odwagę to niech pisze, ja po prostu jestem ciekawy.
      Jako człowiek z branży chcę się dowiedzieć do czego zmusza nas kryzys?
      --
    • Gość: pati Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 21:33
      Witam,
      polecamy się!
      Zespół 6-osobowy. Skład instrumentalny: perkusja, instr.klawiszowe, gitara elektryczna/akustyczna, gitara basowa, akordeon, saksofon, skrzypce, vocale damsko-męskie.
      Pochodzimy z Małopolski i Dolnego Śląska. Spośród innych wyróżnia nas to, że pasjonujemy się muzyką gór :) Gramy jednak standardowo utwory zarówno polskie jak i zagraniczne, zarówno starsze jak i młodsze, zarówno biesiade jak i disco polo, repertuar wzbogacamy jednak utworami góralskimi.
      Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie.
      Szczegółową ofertę i demo wysyłamy zainteresowanym na maila.
      Prosimy o kontakt: pmszanik@wp.pl
    • bettys21 Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 12.02.13, 22:01
      Zapraszam na www.tytanband.com
      Skład 5-osobowy (perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, klawisze, wokal -m+ż) , muzyka w 100% na żywo.
      Istnieje możliwość spotkania na jednej z naszych prób.
      W celu uzyskania szczegółowych informacji, proszę dzwonić lub pisać na podane na www dane kontaktowe.
      pozdrawiam
    • zawialowd Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 13.02.13, 23:18
      Witam !!! Jestem zwyciężczynią finału ''Szansy na sukces'' , laureatką programu ''Mam Talent''. Nazywam się Daria Zawiałow i wraz z moim zespołem gramy na weselach....może to zabrzmi nie skromnie, ale jesteśmy najlepsi ! :) Nie gramy disco polo (chyba, że na specjalne życzenie) , gramy wspaniałą muzykę, lata 60,70,80,90 oraz współczesne! Z nami będą się Państwo bawili do białego rana w rytmach salsy, twista, rocka, cha -cha i wielu innych gatunków muzycznych i hitów, które znacie Państwo na pamięć !!! Gorąco polecam :) Proszę dzwonić na numer 506-549-048 lub pisać na maila zawialowd@gmail.com
    • zawialowd Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 13.02.13, 23:22
      Witam !!! Jestem zwyciężczynią finału ''Szansy na sukces'' , laureatką programu ''Mam Talent''. Nazywam się Daria Zawiałow i wraz z moim zespołem gramy na weselach....może to zabrzmi nie skromnie, ale jesteśmy najlepsi ! :) Nie gramy disco polo (chyba, że na specjalne życzenie) , gramy wspaniałą muzykę, lata 60,70,80,90 oraz współczesne! Z nami będą się Państwo bawili do białego rana w rytmach salsy, twista, rocka, cha -cha i wielu innych gatunków muzycznych i hitów, które znacie Państwo na pamięć !!! Gorąco polecam :) Proszę dzwonić na numer 506-549-048 lub pisać na maila zawialowd@gmail.com www.moonwalkers.pl/
    • arni_dj Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 14.02.13, 03:08
      Gość portalu: Marcin napisał(a):

> Witam, szukam zespołu na wesele w Warszawie 19 pażdziernika 2013.
      > Zespół musi koniecznie grac na zywo. Nie chce dyskietkowcow.
      > Chcialbym ze w skladzie zespołu była perkusja, saksofon, wokalistka (oczywiscie
      > meskie glosy rowniez). Zespol powinien posiadac dobre naglosnienie oraz zalezy
      > mi na tym aby zespol mial
      > bogate oswietlenie dyskotekowe, np jakies lasery, czy wytowrnice dymu, baniek i
      > tp.
      > Szukam zespołu ze zroznicowanym repertuarem i w cenie max 3.000zł.

Witam ponownie i pytam bo nigdzie nie widzę odpowiedzi.
      Te wszystkie zespoły które się oferują zapewnią Panu Marcinowi powyższe wymagania i skład pięcioosobowy za podaną powyżej kwotę 3000 PLN rozumiem brutto?????

Czy któryś z zespołów może się w tej sprawie wypowiedzieć, albo odpowiedzieć mi na prywatnego emaila. Pytam o zespoły z Warszawy i bliskich okolic. Nie jestem dla Was konkurencją bo jestem DJ-em. Jeżeli to prawda że warszawskie zespoły zaczynają grać za te pieniądze - podkreślam spełniając przy tym powyższe wymagania Pana Marcina to ja zadam znane pytanie "Jak żyć???"

Panie Marcinie
      Jeszcze raz życzę udanego wesela i będę szczery jeżeli warszawski zespół spełni Pana życzenia w 100% to może Pan uważać się za dużego szczęściarza.

--
    • muzykajacek Re: Szukam zespołu na wesele 19.10.2013 14.02.13, 23:50
      Witam.Zespół ANASONG skład pięcioosobowy - z solistką wszyscy śpiewają Członkowie zespołu są wykształconymi muzykami Zespół jest na rynku obsługi uroczystości weselnych kilkanaście lat i posiada duże doświadczenie gramy i śpiewamy szlagiery jak również weselne piosenki a także nowości muzyczne ,prowadzimy oczepiny i zabawy weselne instrumenty w zespole to perkusja , ,,kontrabas -gitara basowa,gitara prowadząca,instrumenty klawiszowe-akordeon na specjalne życzenie wyprowadzamy marszem pannę młodą z domu rodziców podczas błogosławieństwa Wszyscy w zespolę śpiewają także jest różnorodność brzmienia wokalnego co nie jest nużące dla gości.Uważamy że najlepsza reklama to żywa reklamy i dlatego zapraszamy na próbę zainteresowane pary młode. Pozdrawiam Jacek tel-514338155
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka