Dodaj do ulubionych

Dj na Wesele Warszawa i Okolice opinie

30.09.13, 19:03
Polecam z czystym sumieniem Dj Art, www.art-dj.pl głównie za świetnie dobraną muzykę i profesjonalne podejście. Powiem szczerze, że spodziewaliśmy się, że to będzie obiad weselny z opcją tańców, ale Dj tak dał czadu, że wyszła z tego mega impreza.
Edytor zaawansowany
  • basiuchna46 14.11.13, 10:46
    z Warszawy to znam Flesh Agency i tam mają bardzo fajnych Dj'ów, którzy nieźle potrafią rozkręcić wesele, podobno prowadzą też imprezy firmowe, ale akurat na żadnej nie uczestniczyłam
  • maciusiowka 17.11.13, 14:36
    A znacie jakiego dj który gra tylko stare przeboje???
  • jegomoscx 24.11.13, 00:21
    Chętnie zagram na twoim weselu... a jeśli zechcesz, będą na nim jedynie "stare przeboje". Zerknij na www.djdowynajecia.pl
  • goplaneczka 24.01.14, 09:59
    my także zdecydowaliśmy się na dja z tej stronki: www.djnaimpreze.info/ - impreza była bardzo udana, wszyscy bawili sie do bialego rana, choc moja ciocia sie zarzekala na przyklad, ze po polnocy idzie spac, to tez tancowala
  • polishdizajn 24.01.14, 11:38
    a dj flesh z flesh agency - jakie macie opinie? www.djnaimpreze.info/ - tu strona
  • kasik2738 15.07.15, 10:35
    Nie znam, ale możecie też zerknąć na Orkiestron.pl na Wesele z Klasą i Eleganckie imprezy

Kasia
  • Gość: Lilka IP: *.play-internet.pl 18.11.15, 11:34
    DJ Flesh to jest Dj Maciej Wilkanowski? Godny polecenia- u kuzynki na weselu grał i naprawdę zabawa była przednia :) Z Flesh Agency jeszcze DJ-a Adama mogę polecić bo byłam na Sylwestrze, którego prowadził :)
  • patr-isha 05.07.14, 13:00
    A jak tak właśnie powiem szczerze, że jeżeli chodzi o dj na weselu to ok sprawdza się ale tylko jeżeli nie tylko on prowadzi wesele, a wspolnie z tradycyjnym zespolem, w momencie kiedy dj ma przerwe to gosci zabawia dj. bylłam co prawda na dwóch tylko weselach z samym dj ale ani jedno ani drugie nie powalilo mnie na nogi...
  • dymitrrr0 19.09.14, 13:30
    Polecam sprawdzić w najobszerniejszej bazie dj-ów weselnych w Warszawie i okolicach( wraz z opiniami):
    www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyczna,51/dj-na-wesele,54/warszawa/
  • husky85 11.01.15, 17:06
    U nas grał jarek i Artur z www.djwgarniturze.pl
    Zdecydowaliśmy się na nich bo jako nieliczni zaproponowali fajne i inne niż znaliśmy do tej pory zabawy.
    Od razu na wstępie zastrzegli ze grają tylko dobrą muzykę i dico polo odpada, co nam akurat pasowało,
    bo nie chcieliśmy zeby impreza była w klimacie wiejskiego wesela. Spisali się na medal, mieli grać do piatej ale przedłuzyli bez dodatkowej kasy.

• Gość: Lavande IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.15, 21:51
    Też mogę polecić Dj w garniturze. Mieliśmy dość nietypową imprezę, właściwie to było bardziej przyjęcie ślubne niż wesele bo trwało do północy i nie było tradycyjnych oczepin, konkursów, itp. Z tego powodu grał u nas tylko DJ (normalnie występują we dwójkę). Zdaliśmy się na niego jeśli chodzi o dobór repertuaru i rzeczywiście muza była super, do tańca, dużo znanych kawałków ale nie takich które wałkują non stop na RMF tylko bardziej wyselekcjonowana muzyka.
  • lubiedzinsy 20.04.15, 22:27
    Polecam Dj w garniturze którzy jako jedyni (a spotkaliśmy się w sumie z 3 Djami) zaproponowali na oczepiny coś innego niż rzucanie welonem i zabawa z krzesłem. Od początku zaznaczaliśmy, że chcemy mieć nieszablonowe wesele i pomysły jakie mieli na część rozrywkową nas samych zaskoczyły. Nie wspominając o muzyce którą trafili w 100% w nasz gust a akurat tutaj mieliśmy spore wymagania bo mój mąż sam kiedyś bawił się miksowaniem muzyki www.djwgarniturze.pl
  • Gość: madonna IP: *.intkomp.net 03.02.15, 21:05
    MARCINIE dziękujemy Ci za super poprowadzone wesele.Goście bawili się świetnie.Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie sprawiły że ten dzień pozostanie w naszych sercach na bardzo długo.Potrafisz świetnie poprowadzić i rozkręcić imprezę.Trudno ująć to wszystko w słowach i dlatego możemy powiedzieć tylko DZIĘKUJEMY!!!jesteś THE BEST
    pOZDRAWIAMY WODZIREJA DISCO JOCEKYA TALARA Z OKOLIC BYDGOSZCZY

www.talar-bygdoszcz.pl
  • sasajna 01.04.15, 18:15
    ja polecam dj Tomka z Flesh Agency - bardzo fajnie prowadzi wesela, wodzirej z prawdziwego zdarzenia :)
  • Gość: M&P IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.15, 21:07
    Gorąco polecamy z mężem www.djmateo.pl/. Nasi goście byli zachwyceni, wszyscy się super bawili, muzyka dostoowana do wieku gości. Bardzo kulturalny i miły dj. U nas dodatkowo była biesiada za stołami. Naprawdę szczerze polecam i podpisuję się 2 rękoma pd swoją opinią. Magda i Piotr
  • Gość: jaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.15, 21:02
    Dj Andrzej Czekay - nie polecam!!! Nieprofesjonalny, nie podobała mu się publika, ale najgorsze, że o 2 w nocy obrażony przestał grać, schował zabawki i nie kontynuował, ale zabrał całą kasę, bo straszył nas odpowiedzialnością za rzekome zniszczenie sprzętu, który jak się okazało na drugi dzień działał, ale zdążył zniszczyć mi wesele! Dużo gada i się reklamuje, ale nic z tego nie robi. Ja rozumiem, że można mieć zły dzień co było widać, ale to chyba jego praca, a nie zabawa!!!
  • Gość: jaga IP: *.free.aero2.net.pl 07.05.15, 15:09
    Dj Andrzej Czekay - nie polecam!!! Nieprofesjonalny, nie podobała mu się publika, ale najgorsze, że o 2 w nocy obrażony przestał grać, bo pijany gość rzucił w niego bananem i trafił w jego kubek z wodą, który stał akurat przed konsolą, trochę się wylało, ale od kiedy można sobie stawiać tam wodę, ale schował zabawki i nie kontynuował, a zabrał całą kasę, bo straszył nas odpowiedzialnością za zniszczenie sprzętu, który jak się okazało na drugi dzień działał, ale zdążył zniszczyć mi wesele! Dużo gada i się reklamuje, ale nic z tego nie robi i w ogóle nie skorzystał z mojej playlisty, którą 2 dni robiłam i puśćił piosenkę, której nie lubię. Ja rozumiem, że można mieć zły dzień co było widać, ale to chyba jego praca, a nie zabawa!!!
  • Gość: mary IP: *.dynamic.chello.pl 07.07.15, 00:16
    U mnie na weselu grał Rafał Wodziński z Radia WAWA. Wzieliśmy też saksofonistę. Balanga do białego rana na super poziomie. Nowocześnie i z klasą.
  • kasik2738 15.07.15, 10:33
    Jesli chodzi o Dj to polecam już jako mężatka :) oferty Orkiestron.pl. Bardzo ludzkie i przyjazne podejście do Klientów i miła, normalna usługa bez typowo weselnego przymulania. Zerknijcie, bo warto : Wesele z Klasą, Dj na Wesele Warszawa, Zespół Muzyczny na Wesele Warszawa. Mam nadzieję, że pomogłam! Kasia Jagło
  • Gość: marysia.zawadzka IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.15, 21:59
    U nas 30.08 sprawdził się dj Rafał Wodzu Wodziński z Radia WAWA. Polecam! Naprawdę wie co robi, wszystko ustala wcześniej, gra i nie marudzi. Polecam Rafała!
  • djmosquito 13.09.15, 10:38
    DJ Mosquito ? DJ na wesela
    - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
    - bogaty repertuar
    - zaskakujące i niebanalne zabawy i konkursy
    - riderowe nagłośnienie - klarowny dźwięk
    Więcej informacji o mnie oraz galerie FOTO i VIDEO na stronie: www.dj-na-wesela.pl
    Kontakt ze mną:
    - tel: 602-302-301
    - formularz kontaktowy na stronie: www.dj-na-wesela.pl
    - email: dj@dj-na-wesela.pl
  • stylowewesela.pl 02.10.15, 17:02
    Polecam kolektyw STYLOWE WESELA (stylowewesela.pl). Grają w zestawieniu DJ + prowadzący + nagłośnieniowiec/technik. Mogą im towarzyszyc dodatkowo saksofonistka, wokalistka czy beatboxer (m.in. Mistrz Polski w tej dziedzinie). Dziewczyny też utytułowane z licznymi konkursami powygrywanymi. Chłopaki stylowi, doświadczeni w animacji kult. i graniu imprez. Indywidualne podejście do klienta, pełen dialog i kontakt przez cały potrzebny czas. Poczucie bezpieczeństwa, dobra muzyka. Uwaga! Nie graja disco polo, więc jeśli to dla kogoś problem - to niestety.

STYLOWEWESELA.PL - tam jest kontakt
  • traviataa 21.10.15, 13:10
    Tu mają fajne propozycje : a href="www.orkiestron.pl/dj-andrzej/">https://www.orkiestron.pl/dj-andrzej/</a>
  • Gość: Krzysztof_jarzyna IP: *.play-internet.pl 27.10.15, 01:26
    U nas na weselu było trzech: DJ+Konferansjer+Animator. Zrobili kawał dobrej roboty, już kilkoro z naszych znajomych zarezerwowało u nich swoje wesela. Ceny też jak na polskie realia a nie z kosmosu. Możemy ich śmiało polecić. Ich strona - www.djmnich.pl
  • djmosquito 01.11.15, 21:26
    DJ Mosquito ? DJ na wesele (nowa strona)
    - kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesel
    - bogaty repertuar
    - zaskakujące, niebanalne zabawy i konkursy
    - riderowe nagłośnienie - klarowny dźwięk
    Więcej informacji o mnie oraz galerie FOTO i VIDEO na stronie: www.djnawesele.org.pl
    Kontakt ze mną:
    - tel: 602-302-301
    - formularz kontaktowy na stronie: www.djnawesele.org.pl
    - email: dj@djnawesele.org.pl
  • Gość: Magda i Grzegorz, IP: *.146.69.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.11.15, 18:05

Witam.Przyjęcie Nasze odbyło się20.06.2015r.,poprowadzone przez DJ TOMKA wraz z kolegą.Panowie staneli na wysokości zadania ze skromnego przyjęcia wyszło super wesele a goście byli zachwyceni. DJ zabawiali gości i angażowali do zabaw podczas oczepin. Muzyka została dopasowana do potrzeb i możliwości gości. Bardzo polecam DJ Tomka osobom, które chcą mieć dobrą zabawę weselną. Gorąco polecamy. Pozdrawiamy Magdalena i Grzegorz:)
    Namiary www.djtomasz.pl
  • Gość: Aga IP: 194.242.62.* 20.11.15, 15:17
    Polecam DJ-kę i DJ-wodzireja. Świetna muzyka i prowadzenie całej imprezy. Wszystko zgodnie z ustaleniami i harmonogramem. Bardzo dobrze współpracowali z obsługą sali, kuchnią i fotografem.
    Więcej informacji i kontakt do nich na stronie: www.dj-wodzirej.waw.pl
  • be_lindaa 27.01.16, 12:00
    Nam trochę zajęło znalezienie dja, większość proponowała to samo albo wręcz oczekiwali że powiemy po kolei co chcemy. Dlatego po spotkaniu z dj w garniturze wiedzieliśmy ze na nich padnie wybór. Zorganizowali nam na weselu taniec z gwiazdami, konkurs jaka to melodia, mieliśmy taniec belgijski na początku, żeby zintegrować gości. Super!
  • okrashka 07.02.16, 17:26
    Zależy co kto lubi. Mnie się podobają propozycje Orkiestron.pl - z wyczuciem i klasą - Dj na Wesele Kraków
    Zespół na Wesele Kraków
  • Gość: KasamaJ IP: *.dynamic-ww-09.vectranet.pl 11.07.16, 19:18
    djblazej.pl/ - dla mnie najlepszy dj, ever! Grał na mojej 18stce i 18stce dwóch koleżanek, jest najlepszy!
  • magdajasinska121 24.09.16, 20:34
    Opowiem wam moją historię w poszukiwaniu DJ. Ja na swoim weselu znalazłam firmę poprzez Olx. Mieliśmy mało czasu więc tam najszybciej można było coś znaleźć, obdzwoniłam chyba z 8 Panów i zaczęły się problemy albo ceny jak z kosmosu albo brak sprzętu albo brak czasu na spotkanie. Udało Nam się trafić na całe szczęście na Pana Radka, zwany jako Dj Under coś tam - nie pamiętam nazwy :p . W każdym bądź razie z firmy platiniumevents.pl Mogę go szczerze polecić, miło, profesjonalnie i za uczciwe pieniądze. Muzyka ekstra a do tego piekne oświetlenie. Jeżeli ktoś chciałby zapytać o jakieś inne rzeczy dotyczące wesela to zapraszam.
  • Gość: Selektiv.pl IP: 185.137.19.* 30.09.16, 12:47
    ja swoją drogą polecam DJa Złotego Środka z www.selektiv.pl

Posiada ogromne doświadczenie oraz ciepły radiowy głos

www.selektiv.pl
  • oliwka_weselna 09.11.16, 16:15
    Hejo :) Koniecznie zobaczcie sobie tutaj oprawa.gdziewesele.pl/Warszawa/Zespol-DJ// Ja tam właśnie szukałam DJ na wesele z Warszawy :) Obszerna i aktualna lista, polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.