Dodaj do ulubionych

Szukam kamerzysty na wesele

IP: *.play-internet.pl 25.11.13, 21:32
Szukam kamerzysty na ślub cywilny i przyjęcie weselne 26.04.2014 z Warszawy lub bliskiej okolicy(w rozsądnej cenie)
Edytor zaawansowany
  • dj523 26.11.13, 21:31
    Jeżeli propozycja jast aktualna proszę o kontakt w celu przesłania szczegółowej oferty fotovideo, świadczymy również usługi muzyczne jako grający na akordeonie, klawiszach i śpiewający dj-wodzirej w jednej osobie oraz jako zespół w dobrych cenach, taką ofertę też chętnie prześlę
    email: zesp7@wp.pl
  • Gość: Piotr IP: 93.154.181.* 28.11.13, 11:03
    Dzień dobry. Zapraszam Państwa do mojej wizytówki na www.telescope.com.pl. Podane ceny są propozycją, możecie Państwo zaproponować swoją cenę. Dłuższe zrealizowane filmy mogę zaprezentować na spotkaniu. Piotr D.
  • Gość: róża IP: *.net-partner.pl 02.12.13, 13:38
    spróbujcie skontaktować się z firmą Danmar fotografia i wideofilmowanie Grodzisk Mazowiecki - dojeżdżają do Warszawy na pewno bo w tamtym roku miałam przyjemność korzystać z ich usług, bardzo ładny film za rozsądne pieniążki :)
  • Gość: Mirek IP: *.adsl.inetia.pl 22.12.13, 18:41
    Proszę o zapoznanie się z ofertą na naszej stronie www.wideofilm-monika.pl/
  • www.filmpro.pl 23.12.13, 10:39
    Witam,

Zapraszam na pełną galerię video oraz cennik dot filmowania www.filmpro.pl
  • retrospection 29.12.13, 17:14
    Witam

Zapraszam do obejrzenia portfolio i zapoznania się z oferta na stronie:

wedding-rs.com/
  • Gość: fotomix IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.14, 20:01
    Witam jest aktualne ogłoszenie? Powiem krótko mogę się zgodzić na nakręcenie materiału ze ślubu pytanie na jakich warunkach . Jestem dość konkurencyjny?
  • Gość: Tomasz IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 14.01.14, 13:38
    Szanowni Państwo
    jestem zawodowym operatorem kamery.
    Pracuję dla telewizji.
    Nagrywam na kamerze Sony AX 2000.
    Daje przepiękny obraz którym się Państwo zachwycą . Kamera posiada wysoką czułość i doskonale oddaje klimat w ciemnych salach bez konieczności doświetleń lampami.
    Wyjściowo nagram materiał w full HD co spowoduje że jakość DVD nie będzie odbiegać od obrazu wyjściowego .
    Mogą to Państwo zobaczyć u mnie w biurze na zrealizowanych już filmach
    Nagrywam i montuję bardzo nowocześnie i niezawodnie .
    Pracuję w Warszawie i okolicach.
    Na kwiecień dam Państwu dwie kamery HD oraz nagram w najwyższej jakości.
    Film będzie zawierał nowoczesną czołówkę , wywiady z gośćmi, teledysk. Wkleję zdjęcia z narzeczeństwa oraz z podróży poślubnej .
    Dodatkowo nagram film z pleneru fotograficznego i wkleję do niego najpiękniejsze ujęcia fotograficzne. Do filmu dodam około godzinny skrót z całości uroczystości.
    Z uwagi na fakt że to jest kwiecień usługę ds tą wykonam za 1000 zł .
    Montaż i zaplecze sprzętowe dam Państwu na najwyższym poziomie.
    Mam też odrębne urządzenie do nagrywania dzwieku w kościele.
    Zachęcam do umówienia sie na prezentację do biura przy Pl Unii lubelskiej.
    Mam wiele pięknych filmów ślubnych ciekawie zmontowanych.
    Tomasz tel 731 075 481
  • Gość: Tomasz IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 14.01.14, 13:43
    Jestem zawodowym operatorem kamery. Dysponuję najwyższej klasy sprzętem kamerami Sony HD na karty fleshowe.

Gotowy film otrzymacie w wersji SD, HD, a na życzenie otrzymają Państwo godzinny skrót ciekawie zmontowany aby Wasza rodzina i przyjaciele mogli wspominać dzień Waszego ślubu oglądając przesłany reportaż
    Mam wiele pięknych filmów ślubnych do pokazania .
    Zapraszam na prezentację do biura .
    Tomalsz
  • Gość: załamana IP: *.dynamic.chello.pl 19.03.14, 18:58
    UWAGA OSZUŚCI!
    Przestrzegam wszystkich przyszłych nowożeńców i nie życzę tak wielkich stresów jakie przeżywamy nieustannie od października 2013 roku.
    Nasz ślub i uroczystość weselna odbyły się 30.07.2013r. Do tej pory nie otrzymaliśmy od panów z WWW.TELEDYSKWESELNY.PL pana Piotra Dębskiego i montażysty Szymona Krężoloka normalnego filmu z naszego pięknego dnia.
    Wszystko na początku wydawało się super. Zrobili nam piękny filmik podziękowania dla rodziców, który wyświetliliśmy podczas imprezy. Byli na weselu do końca oczepin i też nagraliśmy plener kilka tygodni później, dokładnie 1 września.

Potem nagle cisza..2 miesiące..3... Montażysta najpierw napisał coś o problemach techniczych, że padła mu karta graficzna w komputerze i nie może pracować.. daliśmy kolejne 2 tygodnie na przesłanie nam wersji roboczej teledysku, wstępu, części ślubnej i weselnej. Następnie cały czas pojawiały się niesamowite wręcz historie, które uniemożliwiały wysłanie podglądu.
    W końcu dostaliśmy wstęp 22 listopada (który potem okazał się marnym teledyskiem bez pleneru, a specjalnie go dogrywaliśmy) . Po czym znowu cisza.. jak 24 grudnia zadzwonił mąż do montażysty to ten nagle powiedział, że jest w szpitalu! Pragnę zaznaczyć, że W UMOWIE TERMIN ODDANIA DZIEŁA UPŁYWAŁ PO 30 DNIACH.
    Dopiero po wysłaniu pocztą pisma przedsądowego w lutym dostaliśmy płyty nie widząc wcześniej nic ponad wstęp i część ślubną, z której nie byliśmy zadowoleni i wnieśliśmy od razu uwagi. Film zaczyna się BEZ ŻADNEGO WSTĘPU, PODZIAŁU NA CZĘŚCI, WYBORU SCEN/PRZEBIEGU UROCZYSTOŚCI. Chcieliśmy 2 wersje błogosławieństwa oraz uroczystości ślubnej - normalną dla rodziców i skróconą dla znajomych i dalszej rodziny. To co zobaczyliśmy zmroziło nam krew w żyłach. Wrzucamy płytę do odtwarzacza i tak jakbym ja na pendrive'a wrzuciła - od razu zaczyna się wstęp, który okazuje się teledyskiem weselnym. Jak się kończy, pierwsze co najmniej 2 minuty lecą od początku ale to już nie jest teledysk tylko wstęp i błogosławieństwo. NIE BYŁO ŻADNYCH SKRÓCONYCH CZĘŚCI, LATAŁY PIKSELE, PRZY ZMIANIE KAMER-UJĘĆ W KOŚCIELE NAGLE GŁOŚNOŚĆ SIĘ ZMIENIAŁA JAKBY BYŁA NAGRYWANA Z 2 KOMÓREK A NIE PROFESJONALNEGO SPRZĘTU.. Następnie część weselna. NIE ZOSTAŁY WYKASOWANE KOMPROMITUJĄCE ŻYCZENIA TYLKO WSZYSTKIE WRZUCONE ŻYWCEM MIĘDZY SEKWENCJAMI JEDZENIA I TAŃCA. NIE MA RZUCANIA WELONU PODCZAS OCZEPIN!!!!!!!!!!!!! Nawet amatorzy wiedzą, że to najważniejszy moment oczepin! ŚWIETNA ZABAWA OCZEPINOWA ZOSTAŁA TOTALNIE WYKASOWANA A ZASTĄPIONA JEDYNIE NUDNYM POCIĄGIEM Z LUDZI. NA KONIEC RODZICE MŁODYCH ŚPIEWAJĄ HEJ UŁANI I NAGLE FILM SIĘ URYWA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MA PLENERU!!!!!!!!! CZY TAK WYGLĄDA PROFESJONALNY FILM ŚLUBNY???!!! W tej chwili po kolejnych 2 miesiącach wkraczamy na drogę sądową z tymi panami. ZRUJNOWALI NAM NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU. WSTYDZIMY SIĘ KOMUKOLWIEK GO POKAZAĆ, BO JEST PO PROSTU ŻAŁOSNY.
  • Gość: P&M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.14, 22:51
    Witam,
    Zapraszam na www.studiofilmowe-pm.pl
  • Gość: Tomasz IP: 5.172.248.* 16.01.14, 08:07
    Jestem zawodowym operatorem kamery z Warszawy.
    Pracuję dla telewizji. Nagrywam i montuję imprezy .
    Kamera Sony AX 2000 - doskonały obraz Full HD.
    Mam profesjonalny sprzęt do nagrywania dźwięku w kościele.
    Dam Panu dwie kamery na ślub.
    Dynamicznie i nowocześnie montuję.
    Zapraszam do kontaktu .
    Prezentację moich filmów robię w Warszawie.
    W kwietniu nagrywam śluby bardzo tanio przy najwyższej jakości i skomplikowanym montażu.
    Tomasz
  • klaudia.nowosinska 16.01.14, 08:13
    Gość portalu: Tomasz napisał(a):

> Dam Panu dwie kamery na ślub.

A jak już dasz mu te dwie kamery to czym będziesz nagrywał następne wesele?
    A tak poza tym, nie uważasz, że w jednym wątku wystarczy raz się zareklamować?
  • Gość: W odpowiedzi IP: 5.172.248.* 16.01.14, 19:55
    jak dam dwie kamery do następne wesele nagram telefonem komórkowym a doświetlę zapalniczką.
    Tomasz
  • dupkawolowa 21.01.14, 22:38
    Gość portalu: W odpowiedzi napisał(a):

> jak dam dwie kamery do następne wesele nagram telefonem komórkowym a doświetlę
    > zapalniczką.
    > Tomasz

Patrząc po jakości Twoich filmów to tak właśnie robisz.
    A teraz do zleceniodawcy - brałbym od Pana te dwie kamery! Dwie za 1200 zł. Pójdą jak woda na allegro za ok 2000 zł. Jeszcze 800 zł Pan zarobi :)
  • Gość: Tomasz IP: 5.172.248.* 16.01.14, 08:17
    PROMOCJA OD STYCZNIA DO KWIETNIA .!!!!!!!!!!!!!
    Film Ślubny pakiet ekskluzywny za 800 zł .
    W tej cenie;
    Filmowanie kamerami Sony AX 2000 na karty fleshowe .
    Dwie kamery na ślub .
    Dynamiczny montaż .
    Stylowa czołówka, teledysk , wywiady z gośćmi.
    Dodatkowo godzinny skrót z całości uroczystości.
    Zapraszam na prezentację w Centrum Warszawy.
    Tomasz - zawodowy operator kamery i montażysta telewizyjny.
    tel . 731 075 481
  • Gość: grzegorz IP: *.stansat.pl 20.01.14, 21:27
    witam Mam wolny ten termin rozsądnie od USC do godz 2 w nocy koszt 1600 Płatne w trzech ratach Film zmontowany 3 h w filmie zmontowanym 3 teledyski zapraszam na prezentacje 7 dni w tygodniu mapka dojazdu na stronie internetowej www.gm-studio.pl 504 686 925 zapraszam i pozdrawiam
  • 2014g 20.01.14, 21:51
    Witam I zapraszam bez udziwnień za rozsądną cene www.gm-studio.pl
  • dupkawolowa 22.01.14, 12:59
    2014g napisał(a):

> Witam I zapraszam bez udziwnień za rozsądną cene www.gm-studio.pl

Udziwnieniami nie jest sprzęt wysokiej klasy jak porządny aparat/kamera/rejestratory i dodatkowe mikrofony. Rozsądna cena? 1200 zł za film i 1200 za słabego foto? Nie wiem czy wydając srednio 60 tyś na slub chce sie mieć taką pamiatkę ;) Sorry... wieje tandetą do tego muzyka słaba... film ma zero romantyzmu do obejrzenia przez rodzinę przy wspólnym kotlecie, ale jeden jedyny raz... :)
  • Gość: Videofilm IP: *.centertel.pl 22.01.14, 12:30
    Witam i zapraszam na www.videofilm.waw.pl lub do kontaktu telefonicznego 501197632
  • dupkawolowa 22.01.14, 12:56
    Gość portalu: Videofilm napisał(a):

> Witam i zapraszam na www.videofilm.waw.pl lub do kontaktu telefonicznego 501197
    > 632

Masakra ;) Polecam się zaopatrzyć w lepszy sprzęt i lepszego operatora :)
    takie filmy modne byly 20 lat temu :)
  • 2014g 23.01.14, 20:53
    WITAM TERMIN CZEKA ZAPRASZAM WWW.GM-STUDIO.PL
  • Gość: P&M IP: 91.212.223.* 27.01.14, 10:54
    Zapraszam na www.studiofilmowe-pm.pl
  • Gość: AREK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.14, 22:13
    Witam -jeżeli oferta aktualna -mam wolny termin
    Zapraszam na stronę arodigitalfilm.jimdo.com/
  • videofilm.leszek 11.02.14, 15:52
    Witam.
    Jesteśmy firmą, która zajmuje się filmowaniem i fotografowaniem. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Oferujemy poza tym: projekty graficzne okładek, nadruków DVD, wykonywanie nadruków na płytach CD/DVD/BD. Montaż cyfrowy filmów, zdjęć, przegrywanie VHS-ów na DVD, Blu-ray Disc, starych filmów 8 mm na płyty Blu-ray Disc/DVD/CD, DV, mini DV. Dla zainteresowanych proponujemy filmowanie i fotografowanie z lotu ptaka. Wykonane przez nas materiały są dostosowane do Państwa potrzeb w zakresie rodzaju publikacji takich jak: reklama telewizyjna, reklama internetowa i prasowa, filmowa prezentacja DVD, BD, zdjęciowa prezentacja etc.
    Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i w efekcie zaowocuje współpracą. Firma nasza cieszy się dobrą opinią i zaufaniem ze strony klientów.
    Pozdrawiam.
    Leszek Rozwadowski
    Videofilm
    www.videofilm.waw.pl
    Tel. 501197632

Gość portalu: Emily napisał(a):

> Szukam kamerzysty na ślub cywilny i przyjęcie weselne 26.04.2014 z Warszawy lub
    > bliskiej okolicy(w rozsądnej cenie)
  • Gość: zgeh123 IP: *.147.196.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.02.14, 08:00
    Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, sam filmuję i sam montuję. Wszystko do uzgodnienia nawet cena.
  • zgeh123 18.03.14, 23:41
    Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, filmowanie i fotki w atrakcyjnej cenie.
  • Gość: nembew IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.02.14, 16:31
    Zapraszam do kontaktu nembew@gmail.com cena 1150zł
  • videoemotions11 03.03.14, 13:36
    Witam,

Video Emotions posługuje się najwyższej jakości sprzętem. Canon 5D MK3. Posiada również w użyciu stabilizatory Steadicam Vest Arm II, slidery Slidecamera, krany kamerowe oraz statywy.
    Efekty naszej pracy można zobaczyć pod linkami:
    vimeo.com/78863760
    vimeo.com/86247695

Dysponujemy wolnymi terminami w 2014 oraz 2015 roku.

Cena to 3,500 zł za pakiet podstawowy który obejmuje:

Filmowanie przez dwóch operatorów kamerami DSLR
    Rejestracja ujęć przy pomocy steadycam'u i slidecam'u
    Czołówka w formie teledysku
    Indywidualnie zaprojektowane opakowanie i nadruk na płytę DVD/Blu-Ray
    Dźwięk rejestrowany niezależnie Dolby Digital
    Sesja plenerowa w inny dzień niż ślub
    Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela
    Format filmu: 1 płyta Blu-Ray(HD) i 2 płyty DVD(SD)
    Czas trwania filmu 1h30min +3min teledysk
    Czas pracy operatorów do 12h

Zajmujemy się również fotografią ślubną.

Posiadamy również inne pakiety. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę napisać na magdalena@videoemotions.pl a dostaną Państwo szczegółową ofertę
  • Gość: kamerzysta IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.14, 21:12
    czy nadal aktualne
  • Gość: ankowal21 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 08.03.14, 23:21
    Zapraszam do kontaktu szczegóły na e-mail.
  • videoemotions11 10.03.14, 09:34
    Witam,

Video Emotions posługuje się najwyższej jakości sprzętem. Canon 5D MK3. Posiada również w użyciu stabilizatory Steadicam Vest Arm II, slidery Slidecamera, krany kamerowe oraz statywy.
    Efekty naszej pracy można zobaczyć pod linkami:
    vimeo.com/78863760
    vimeo.com/86247695

Dysponujemy wolnymi terminami w 2014 oraz 2015 roku.

Cena to 3,500 zł za pakiet podstawowy który obejmuje:

Filmowanie przez dwóch operatorów kamerami DSLR
    Rejestracja ujęć przy pomocy steadycam'u i slidecam'u
    Czołówka w formie teledysku
    Indywidualnie zaprojektowane opakowanie i nadruk na płytę DVD/Blu-Ray
    Dźwięk rejestrowany niezależnie Dolby Digital
    Sesja plenerowa w inny dzień niż ślub
    Reportaż z przygotowań, ślubu, wesela
    Format filmu: 1 płyta Blu-Ray(HD) i 2 płyty DVD(SD)
    Czas trwania filmu 1h30min +3min teledysk
    Czas pracy operatorów do 12h

Zajmujemy się również fotografią ślubną.

Posiadamy również inne pakiety. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę napisać na magdalena@videoemotions.pl a dostaną Państwo szczegółową ofertę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka