Dodaj do ulubionych

Dobry fotograf- lodz??????

08.11.05, 10:15
Jesli ktoras z Was ma jakies namiary to bardzo poprosze :)
Edytor zaawansowany
  • emib3 08.11.05, 10:32
    Jeśli chodzi o zdjęcia w studio to polecam Ewę na Piotrkowskiej, chyba 55. A
    zdjęcia reportażowe - Studio Lumiere na Ks. Skorupki.Pozdrawiam
  • dulce3 08.11.05, 10:35
    ooo wielkie dzięęęęęki :))))
  • emib3 08.11.05, 10:40
    Nie ma sprawy. u ewy robił fotki mój brat - naprawdę fajne, inne niz
    wszystkie.A na kiedy potrzebujesz?
  • dulce3 08.11.05, 10:42
    na 7 pazdziernika 2006 :)))
  • olivka5 08.11.05, 12:14
    Ja polecam studio Orangcinema. Fotograf jest wprawdzie z Piotrkowa ale robi
    fotoreportaże i sesje w całym kraju. Ma śliczne zdjęcia.
    Jeśli chcialabyś namiary to pisz na maila gzetowego.
  • evian77 08.11.05, 13:41
    poproszę o namiary na gazetowego. Wielkie dzieki :)))
  • tanith 08.11.05, 16:09
    Jeśli chodzi o zdjęcia pozowane, to polecam Sobieraja (Piotrkowska 16). Może
    nie są najtańsze, ale ich jakość jest niesamowita. Sama robiłam tam zdjęcia,
    ale i moi znajomi. Mimo że dwie pozy możesz odrzucić, to jeszcze nie spotkałam
    nikogo kto by to zrobił. Nie ma masówki, w stylu 40 zdjęć, a młodzi wyglądają
    jak po niezłym tornado. Kameralnie, spokojnie, młodzi i fotograf. Atmosfera na
    5, a zdjęcia na 6. Zawsze możecie podjechać i zobaczyć ich katalog. Pozy zależą
    od osobowości Młodej Pary. Tylko proponuję się pospieszyć, bo mają sporo
    chętnych. Jakbyś coś więcej chciała wiedzieć (np zobaczyć moje fotki - pisz na
    tanith@tlen.pl
  • agnieszkao36 08.10.13, 09:39
    Ja polecam studio fotograficzne p. Jadwigi Czechlewskiej. Robię tam zdjęcia od ok 20 lat (komunijne, ślubne, do dokumentów, a ostatnio zdjęcia dziecka do legitymacji) :) i to tylko tam :). Nie mam zamiaru szukać innego fotografa, skoro nie ma takiej potrzeby :). Ceny są przystępne, zdjęcia śliczne. Pani fotograf niesamowicie sympatyczna i cierpliwa, i co najważniejsze- dobra w tym, co robi. Od lat miała studio na ul. Czarnieckiego (przy Franciszkańskiej, w blaszaku), teraz przeniosła się na ul. Organizacji WiN 37/39. www.fotojadwiga.pl
  • Gość: dido1236 IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.14, 13:18
    Jeśli chodzi o zdjęcia u Państwa Sobieraj .....jeśli wykonują je starsi Państwo Sobieraj to są bardzo dobre. Ale córka Państwa Sobieraj, która powoli przejmuje biznes rodzinny robi fatalne zdjęcia! Wydałam 4 tys na plener i fotoreportaż z wesela i teraz chodze i szukam innego fotografa który mi naprawi zdjęcia. Nie polecam:(
  • michalba25 08.10.13, 15:08
    W Rzeszowie bym Ci polecił Zebra Design.
  • delicious-studio 09.10.13, 08:49
    Witam serdecznie,
    Proszę zapoznać się z moim portfolio na www.delicious-studio.eu Chętnie będę Pani towarzyszył w tym Dniu z moim obiektywem.
    Zapraszam do kontaktu.
    Delicious-Studio
    biuro@delicious-studio.eu
    793-586-661
  • star_24 09.10.13, 11:52
    Witam,

zapraszam do współpracy:
    One Perfect Moment - Fotografia Ślubna

Ofertę i więcej szczegółów mogę przesłać na maila.

pozdrawiam
  • Gość: hania IP: *.net-partner.pl 10.10.13, 14:07
    domyślam się, że ogłoszenie nie jest aktualne sądząc po dacie publikacji, ale skoro wątek żyje to ja polecam serdecznie Pana Bartka Woźniaka - Fotografia Ślubna Łódź - fotografował nasze wesele w konstantynowie łódzkim w tamtym roku, początkowo mieliśmy opory bo zdecydowaliśmy się na fotografa z tzw. "górnej pułki" ale niestety zdrowie mu nie pozwoliło, więc Bartka znaleźliśmy w ostatniej chwili - nie żałujemy :) otrzymaliśmy bardzo ładną pamiątkę, za którą dziękujemy :)
  • Gość: t234 IP: *.toya.net.pl 06.05.19, 14:26
    Tomasz Pawlak najlepszy fotograf w mieście polecam serdecznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka