Dodaj do ulubionych

Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice....

28.08.06, 09:08
Witam:)Dziewczyny z Częstochowy i okolic odezwijcie się!!!Ja jeszcze "przed":)
Myślę,że wspólna wymiana doświadczeń przyniesie korzyści;)np.kogo polecacie
jako fotografa zdjęć ślubnych?mam mentlik w głowie....chciałabym
oryginalnie,ale tez by suma nie była horendalnie wysoka za te zdjątka:/jeśli
któraś jest już "po" i mogłaby polecając fotografa dołączyć link do
zdjęć...będę bardzo wdzięczna:))gorąco pozdrawiam w ten zzzimny sierpniowy
poranek;)
Obserwuj wątek
                • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 10:26
                  dzięki:)zastanawiam sie wlasnie czy nie wolalabym samego fotoreportazu,ale moj
                  przyszly żon upiera sie przy kamerzyście...ufff...sama nie wiem:/watpie tez ,
                  ze bede miała zdjęcia w plenerze. To po primo styczen-ciemno,pogoda pewnie
                  zajefajna...no i w tej mojej sukni bez ramion(co prawda jakis kożuszek jest)z
                  zimna wyszlabym z sina twarza:)a wlasnie!jak przedstawia sie Twoja kreacja?:)
                  • psik5 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 10:37
                    ja mysle ze film z wesela jest super pamiatka i nie wyobrazam sobie by go nie
                    mieć . po latach zobaczysz jak sie bawili ludzie ktorych juz moze nie byc na
                    tym swiecie :( mysle ze warto miec taka pamiatke. ja tez nie bede miec pleneru
                    gdyz stwierdzilismy ze za dlugo by nas nie bylo na weselu a kilka dnie po to
                    juz nie to samo. U Ciebie fakt bedzie Ci zimno w plenerze. Co do fotografa to
                    mysle ze już powinnas zamowic date my to zrobilismy w zeszłym roku – udalo nam
                    się bo miał wolny termin jeszcze na ten dzien. Tak wiec spiesz się.
                    • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 11:19
                      moze masz rację z tą kamerą...wiesz tylko najbardziej mnie zawsze wkurzały
                      kasety wędrujące po całej dzielnicy i tzw.komentarze-ta to się tak ubrała,a
                      wystrój mieli nieciekawy,a to ten się chyba upił, mało jedzeniana na
                      stołach..itd.Psik-wiesz o co chodzi:/..niestety nie posiadam zdjęcia swojej
                      sukni:(ale postaram się ją opisać-bez ramion.koloru ecri.z hiszpańskiej koronki
                      i matriału na literkę "O"(organtyna,organza...hmmm...jakoś tak:))ma długi
                      koronkowy tren...i raczej też jest w kształcie literki A.Cóż..zdrowo
                      nadszarpnęła mój budżet...ale jest wymarzona...i raczej ukrywa mankamenty mojej
                      figury np.brak bioder typowo kobiecych(moja figura przypomina T):)
                    • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 11:20
                      moze masz rację z tą kamerą...wiesz tylko najbardziej mnie zawsze wkurzały
                      kasety wędrujące po całej dzielnicy i tzw.komentarze-ta to się tak ubrała,a
                      wystrój mieli nieciekawy,a to ten się chyba upił, mało jedzenia na na
                      stołach..itd.Psik-wiesz o co chodzi:/..niestety nie posiadam zdjęcia swojej
                      sukni:(ale postaram się ją opisać-bez ramion.koloru ecri.z hiszpańskiej koronki
                      i matriału na literkę "O"(organtyna,organza...hmmm...jakoś tak:))ma długi
                      koronkowy tren...i raczej też jest w kształcie literki A.Cóż..zdrowo
                      nadszarpnęła mój budżet...ale jest wymarzona...i raczej ukrywa mankamenty mojej
                      figury np.brak bioder typowo kobiecych(moja figura przypomina T):)
                      • psik5 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 11:31
                        Tak z tymi kasetami wedrujacymi to tak jest ale po latah jest to super pamiatka
                        a po zatym ze swojego wesela sie ponoc malo co pamieta wiec waro potem zobaczyc
                        kasete.Z Twojego opisu masz piekna suknie. Napewno bedziesz pienie wygladac.
                        moja tez ma tren bo tak sobie ja wymarzylam.
                        • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 11:54
                          :)Dziękuję i nawzajem:)uwarzam,że każda Panna Młoda wygłada pięknie-przede
                          wszystkim dlatego,iż promienieje szczęściem...i to bez względu na zdenerwowanie
                          czy budżet.Mało ważne czy ma sukienkę za 200zł czy za 5000tyś(często denerwują
                          mnie takie komentarze,bo ktoś jest biedny to już znaczy gorszy)Powiem tak-moja
                          suknia nie należała do najtańszych,ale to dla mnie nie ma znaczenia-była
                          wymarzona...a co inni powiedzą to mnie...............Moja koleżanka-wychowanka
                          domu dziecka-brała Slub w bardzo skromne i nie skrojonej według najnowszych
                          trendów kreacji-mimo to-promieniała i wyglądała ślicznie-ale oczywiście 80%
                          osób przyszło pod kościół żeby "obgadać"ubiór a nie cieszyć się,że dziewczyna
                          sobie życie ułożyła...szkoda gadać..ja jestem strasznie na tym punkcie
                          uczulona...hmm
    • kamu2 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 13:34
      czesc ja tez jestem z cz-wy, wesele za rok w "gracji"chociaz teraz zastanwiamy
      sie czy akurat dobrze zrobiliśmy ze zamówilismy tą sale,mam fajna rodzinke
      takze myle ze bedzie ok,kamerzyste mamy p.Skowronka,szczerze badzo
      polecam,miałam porównanie nagrań p.hampla są ok ale wydaje mi sie ze skowronek
      jest troche lepszy,oczywiscie to wszytsko kwestia gustu,bedziemy mieć
      fotografke,robi świetne zdjęcia w plenerze i super niespodzianke dla
      gości,podczas oczepin o 24 dla kazdej pary przygotowane jest w "okładce"zdjęcie
      pary młodej(które bylo robione ok 20 tego samego dnia) byłam juz na 2 weselach
      gdzie p.gęsiarz robila zdjęcia i taką niespodzianką wszytscy goście byli miło
      zaskoczeni,ale w waszym przypadku jak bedzie to zimą to faktycznie plener chyba
      nie wchodzi w gre,chociaz podejzewam ze na śniegu były by zdjęcia przepiękne:)
      a jaki macie zespół? pozdrawiam ciepło
      • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 13:55
        HEJ HEJ:)weselicho mamy w "Black Jack'u"...a zespół p.Bożeny Wypchlak-kobietka
        fajnie śpiewa,ma swój zabawowy patent-prosiła by kupić parę gadżetów
        m.inn.skakanki,balony,czapeczki urodzinowe...wcześniej prosiła też o listę
        gości z krótką charakterystyką np.że wujek Janek ma poczucie humoru i lubi
        tańczyć,A ciocia Ania jest nieśmiała...itd.:) czy p.Skowronek ma na necie
        swoją stronę?
      • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 13:57
        HEJ HEJ:)weselicho mamy w "Black Jack'u"...a zespół p.Bożeny Wypchlak-kobietka
        fajnie śpiewa,ma swój zabawowy patent-prosiła by kupić parę gadżetów
        m.inn.skakanki,balony,czapeczki urodzinowe...wcześniej prosiła też o listę
        gości z krótką charakterystyką np.że wujek Janek ma poczucie humoru i lubi
        tańczyć,A ciocia Ania jest nieśmiała...itd.:) czy p.Skowronek ma na necie
        swoją stronę? i prosiłabym o kontakt do niego?z góry dziękuję:)
        • kamu2 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 14:15
          z tego co wiem to nie ma strony na necie,on jest tak dobry ze chyab nie
          potrzebuje sie juz reklamowac,ale mysle ze jak byscie sie z nim umówili to
          napewno pokazał by wam jakies nagrania,ma bardzo nowoczesny srzęt,np
          pojechalismy ze znajomymi pod Jasną Góre tzn dokładnie jak sie park
          zaczyna,para młoda poszła robic sobie ujęcia przy fontannie,było juz ciemno,a
          na kasecie jest to tak zmontowane jak by było południe( bylismy bardzo
          zaskoczeni) podam ci nr do Skowronka 034 3636552(tomasz Skowronek) ma kilku
          pracowników ale zawsz montuje on,ja widziałam płyty kręcone przze niego jak i
          przez pracowników wszytskie na wysokim poziomie,moji znajomi biorą go wszysy
          pokoleji wiec to świadczy juz chyba samo za sebie,oczywiście p.Hampel tez jest
          dobry,jest przeciez znany w cz-wie i ma renome.
          a gdzie ta wasza sala jest nie słyszłałam o niej? duze robicie wesle.teraz
          jestesmy pomału na etapie szukania sali dla mojej siostry,ja ich namawiam na
          zajazd u hermanó w olsztynie bo słysząłm ze jest tam fajnie(tylko max 70 os)
      • psik5 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 13:59
        czesc. niestety nie potrafie nic powiedziec na tema tej sali ale napewno bedzie
        fajnie skoro masz super rodzinke to wszyscy beda sie dobrze bawic i tego Ci
        zycze. Co do nagran to tak jak napisalas kwestia gustu nie mialam okazji
        zobaczyc dziela p. S ani p G tak wiec nie wypowiem sie natomiast p H tak i
        podobalo mi sie i postanowilismy dalej nie szukac.
            • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 14:20
              ciekawie z tą szynką:).........napewno nie pozwolę ażeby drugiego dnia były
              niedojedzone plasterki wędlin przewrócone na drugą stronę w nowej oprawie
              warzywnej,a ze spodu suche...albo sałatki z dnia poprzedniego w innych
              miseczkach.nie chodzi mi tylko o estetykę ale również o te dzieci(a mamy ich
              sporo na weselu)i o ich zdrowie...w sumie za coś płacimy..
                • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 14:37
                  rozumiem:)my będziemy mieć blisko tzn.niedawno zamieszkaliśmy razem w domu
                  moich przyszłych teściów i będziemy mieć blisko po weselu...zresztą z kościoła
                  również- decydowaliśmy się na ślub w parafii na moim rodzinnym Lisińcu tylko w
                  parafi narzeczonego-dlatego szukaliśmy sali gdzie wszędzie jest w miarę blisko:
            • kamu2 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 14:38
              My jeszcze ne wiemy,ale na menu które podpisywalismy wstępnie na umowie to na
              obiad jest 5 rodzajó mięs(tradycyjne i troche bardziej wymyślne)i jeszcze 5
              posiłkó grących,w sumie nie jest złe ale napewno cos jeszcze tam pozmieniamy,a
              w którym kościele bierzecie ślub,my jeszcze za bardzo nie wiemy,nie chcemy brac
              w mojej paafii( ponieważ to narazie jest garaż w dodatku na skwerku) zesztą tak
              naprawde nie wiem która jest moja parafia bo w lutym zmieniłam adres
              zameldowania a parafia jest cyba tam gdzie ma sie stały meldunek??mam racje?
              musze sie dokłądnie dowiedziec,ale trzeba to szybko załatwic
              • karel24 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 14:43
                widzisz jak pisałam w poprzednim poście też zmieniłam adres ale się nie
                zameldowałam-bo 5 razy musiałabym dowód wymieniać,a tak już z nowym nazwiskiem
                w styczniu.Moja parafia jest na LISIŃCU..ale ślub bierzemy w parafii
                narzeczonego.Wiem,że nie koniecznie musicie brać w swoich parafiach...możecie
                npw OLSZTYNIE bo Wam się kościół tam podoba...moja qmpela tak miała...i bez
                problemu..
                • kamu2 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 14:53
                  chyba zdecydujemy sie na kściół na ul Barbary,byłąm tam na ślubie u
                  koleżanki ,ślub był rewelacyjny ksiądz który prowadził msze zachwywał sie jak
                  by "młodych " znał od dziecka (a nie znał bo ona jest z mojej parafii a mąż
                  kawał za cz-wą mieszkał) bardzo mi sie podobało na tym ślubie pierwszy raz na
                  takim byłam,mój narzczony pochodzi tez 100 km od cz-wy takze jego parafia nie
                  wchodzi w "gre" z Barbary bedziemy miec w miare blisko na sale,a mamy duzo
                  gości przyjezdnych to moze nawet lepeij zeby oni tez tak nie krązyli po całej
                  cz-wie,my mamy jeszcze rok ale termin ślubu i godzine tez trzeba wczesniej
                  zaklepac ja bym chciała ślub na 17 lub 18,a jak u was z naukami
                  przedmałzenskimi,bo to tez trzeba załatwic zeby nie zostawic na ostatnią
                  chwile:)
                  • psik5 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 14:58
                    kosciol bardzo ladny czesto tam bywalam jak chodzilam do ekonomika. co do nauk
                    my chodzilismy na ul Zajączka kolo gastronomika. w 2 i 3 niedziele miesiąca. 1
                    godz z panem a 2 z ksiedzem potem na koniec msza bylismy 2 razy bo tam tak jest
                    a nasz ksiadz mowil ze 3 potem jeszcze poradnia rodzinna i juz z glowy
                        • psik5 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 28.08.06, 15:32
                          poradnia miesci sie w parafii na ul zajaczka tam gdzie nauki. Placilismy 50 zł
                          za nauki tzn za cwiczeniowke i książki. w poradnie juz nic. w poradni bylismy 2
                          razy pierwszy raz bylo ok 6 par i facet tłumaczył jak posługiwać sie naturalna
                          metoda planowanie rodziny tzn jak robic te wykresy itp. (na pierwszy raz trzeba
                          sie zapisać wiec jest tyle par ile sie zapisze jak bylismy tydzien pozniej to
                          byla tylko 1) po tym spotkaniu - trwalo 1 godz - powiedzial ze następnym razem
                          mamy przyjść kiedy chcemy. 2 spotkanie trwało 20 min i kazda para wchodzi sama
                          pyta sie o wykresik bo masz go zrobic na podstawie cwiczenia (naszczesnie nie
                          na sobie :)) czy nie mialas problemow sptyal sie kiedy koncza sie dnie płodne
                          i podziekowal. i juz mamy to za soba. mysle ze tam jest spoko bo moje kol.
                          musialy wykresiki na sobie testowac
      • lolajna7 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 29.08.06, 11:05
        Cześć dziewczyny! Ja też z Cz-wy ślub w kwietniu. Mam już salę, kucharkę,
        zespół, kamerzystę i fotografa. Muszę sobie jeszcze zaklepać termin w kościele
        ale nie wiem czy ksiądz będzie chciał tak wcześnie zapisać bo każe przyjść 3 m-
        ce wcześniej a ja wolałabym mieć to już z głowy...a no i mam już krawcową
        upatrzoną...
    • liilia Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 29.08.06, 12:39
      hej dziewczyny,ja już jestem po :))
      wesele miałam w Złotym Potoku hotel KMICIC-moge go z czystym sumieniem
      polecić-spisali sie na 6!!
      jedzenie przepyszne w ogromnych ilościach, bardzo sympatyczna obsługa,
      zdjęcia wyszły boskie-robil nam Paweł Jakubczak www.cinema.x12.pl
      Czesałam sie w Sece (super!polecam), a kwtay-Ogrody Cynamonowe-dziewczyny po
      prostu robia cuda!!
      jak macie jakies pytania to chetnie odpowiem-bo juzmam pewne doswiadczenie:))

pozdrawiam dziewczyny z Cz-wy
      • siencja Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 29.08.06, 19:11
        Witaj. To ja się zgłaszam z pierwszym pytaniem do Ciebie :-)
        Czy mogłabyś podać mi namiary do zespołów? Pewnie słuchaliście kilku przed
        ślubem, zanim zdecydowaliście się ostatecznie na oprawę muzyczną. Napisz coś o
        swoich doświadczeniach w tej dziedzinie. Bo ja teraz jestem na etapie
        poszukiwania zespołu i chciałabym dobrze wybrać.
        Pozdrawiam nadziejnie i zielono...
        • kamu2 Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice- zespoły 30.08.06, 16:06
          ja juz mam etap przesłuchiwania zespołów za sobą moge ci polecic z czystym
          sumienie zespół "mefis"z wręczycy byłam na weselu u kuzynki super sie
          bawilismy,pięknie babka śpiewa,jest chłopak który cudnie gra na
          saksofonie,grają tak naprawde wszytsko i w przerwach tez pociuchutku puszczają
          muzyczke,sama bym ich wzięła ale miałam juz podpisaną umowe i nie chciałam
          robic cyrków,lepeij ich posłuchac na żywo bo demo mają tragiczne,najomi tez
          byli u kolezanki z pracy jak grał ten zespól i tez wszyscy zachwalali,fajny tez
          jest zesół "remo" ale nie mieli juz dla nas terminu wolnego.Nie mam teraz do
          nich telefonu ale jesli bys chciała to moge załatwic,my mamy
          zespł"eltronic"ogólnie bardzo podoba mi sie jak śpiewają i jak bawią,tylko ze
          sa dosyć drodzy,jak bym miała wybór to bym zdecydowała sie na mefis,pozdrawiam
          • babulak Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice- zespoł 02.01.15, 22:07
            Zespół jest okropny! Nie polecam nikomu! Zepsuł całe dwudniowe wesele na którym byłam. Panowie byli chamscy i niemili dla gości. Nikogo nie słuchali - jak młodzi lub ich rodzice zwrócili im uwagę - obrażali się. Grają niemodnie, robią bardzo długie przerwy (głównie na picie). W pierwszy dzień byli mocno wstawieni jeszcze przed przyjazdem młodych na salę. Na poprawiny spóźnili się bez żadnego powiadomienia oraz po przyjeździe bez żadnego sensownego wytłumaczenia swojego spóźnienia. Zachowali się jakby byli gośćmi a nie w pracy! Zero profesjonalizmu. Nie polecam szkoda nerwów i pieniędzy.
    • siencja Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 29.08.06, 19:04
      Witaj. Ja jestem z Częstochowy. Wychodzę za mąż w przyszłym roku w maju :-)
      Jeśli chodzi o fotografa, to ja polecam Państwa Sztajner - studio w dzielnicy
      Północ na ul. Iwaszkiewicza. Mogę podać bliższe namiary jeśli ktoś jest
      zainteresowany. Bardzo wielu moich znajomych robiło sobie w tym zakładzie
      zdjęcia i wszyscy są bardzo zadowoleni, a zdjęcia śliczne. Ja polecam, a sama
      nie wyobrażam sobie tak ważnych fotografii zamawiać u kogoś innego.
      Pozdrawiam nadziejnie...
    • siencja Nauki przedmałżeńskie 29.08.06, 19:31
      Te zajęcia naprawdę dużo dają. Pod warunkiem, że traficie na dobrych
      prowadzących. Najlepiej jest nie tyle "zaliczyć je byle gdzie", ale wybrać
      takie, które prowadzone są w ciekawy sposób. Jest też możliwośc odbycia takich
      nauk w formie sobotnio-niedzielnego wyjazdu. Myślę, że warto się tym
      zainteresować i poszukać odpowiedniej dla siebie formy.
      Pozdrawiam nadziejnie...
      --
      www.siencja.blog.pl
    • szkkar Re: Przyszłe Panny Młode-Czewa..i okolice.... 13.12.06, 15:46
      hej, wesele 23.07.2007 w Dadze w Czarnym Lesie..Zdjecia i film p. Skowronek,
      zespol Teddybears - to juz mamy zalatwione..Poza tym zero pomyslu na suknie..No
      i brak bierzmowania u narzeczonego..Podobno da sie szybciej w parafii przy
      liceum Sienkiewicza, wiecie cos na ten temat..? I jak to jest z naukami, bo
      jestem zielona..? ile trwaja i gdzie udac sie najlepiej..?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka