Dodaj do ulubionych

Poszukuję - Angielski - prywatnie - W-wa Ursynów.

07.12.10, 16:13
Szukam takiego miejsca na Ursynowie (chętnie rejon Kabat, Natolina) dla mającego już mocne podstawy dwunastolatka. Nie musi to być native speaker ale dobrze było by aby osoba ta miała kontakt z "żywym językiem".

Serdecznie dziękuję za wszelkie sensowne propozycje.
Kontakt na "gazetowego" maila.

PZDR
Edytor zaawansowany
  • ladydragonfly 09.12.10, 17:46
    Ja zdecydowałam się na naukę dziecka w The Lemon Tree- wyjeżdżamy za rok na stałę do USA i zależało nam aby dziecko szybko oswoiło się z angielskim. Tojedyna szkoła, która przygotowała dla mojego syna specjalny, indywidualny program nauczania pod kątem wyjazdu. Mój syn ma zajęcia indywidualne i dojeżdża do nas lektor, mieszkam na Ursynowie. Jakby trudno było znaleźć to link do strony: www.tlt.com.pl
  • fwon 22.12.10, 12:39
    A może angielski on-line? Nie lubisz siedzieć w zimnych salach językowych? Tracisz mnóstwo czasu na dojazd? Marzysz o tym, aby siedzieć wygodnie w domu i uczyć się języka angielskiego przez Internet przy filiżance ciepłej herbaty, kiedy masz na to czas i ochotę? Weź koniecznie udział w naszym kursie językowym. Angielski na każdym poziomie zaawansowania. Proponujemy kursy ogólne, dla dzieci, specjalistyczne ( dla lekarzy, pielęgniarek, prawników, ekonomistów, kosmetyczek, pracowników budowlanych), kursy przedmaturalne i egzaminacyjne. Najniższe ceny !!! Pierwsza lekcja próbna gratis !!! Nowoczesna i skuteczne metoda nauczania. Materiały do nauki dostarcza lektor. nie tracisz już pieniędzy na zakup dodatkowych podręczników Wejdź na portal społecznościowy: www.zrobmy-to-razem.pl/kursyjezykowe/ luba mail: edytakorona@wp.pl
  • Gość: joanna IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.06.11, 13:44
    Oferuję korepetycje z j. angielskiego. Mam kontakt z mówionym angielskim. Mieszkam na Natolinie i mogę spotykać się z uczniem zarówno u siebie, jak w jego domu. Cena 30 PLN/45 min
    Kontakt 504 127 430
    Joanna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka