Dodaj do ulubionych

Poprawka z matematyki - korepetycje w Warszawie

26.07.11, 18:08
Witam

Poszukuję dobrego korepetytora z matematyki, który dobrze przygotuje mnie do poprawki matury z matematyki. Czy macie jakiś sprawdzone osoby ? które w jasny sposób wytłumaczą a nie odwalą "lekcję" i nic z niej nie wyniosę.
Liczę na waszą pomoc;)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Łukasz IP: *.aster.pl 27.06.12, 08:48
    Ja chodziłęm od lutego do takiej dziewczyny z Bielan. Naprawdę mi pomogła. Trochę drogo bo 35 zl za godzinę. Ale maturę bez problemu zdałem. Nie tłumaczy zbędnego materiału tylko te zadania ktore sie powtarzają na maturze. Polecam jej numer to 506 177 998
  • goch-a93 25.07.13, 19:50
    Ja chodziłam do korepetytorki mieszkającej koło Arkadii. Dobrze mnie przygotowała, ćwiczyła to co powtarzało się na maturach i uczyła jak przy niewielkich umiejętnościach nauczyć się wypełniania testu. Dzięki niej zdałam, choć się nie zapowiadało przed korkami. Jej telefon: 608-835-782. Ja płaciłam 30 zł/h, ale wiem, że cena zależy od tego jak często się przychodzi, więc istnieje szansa, że będziesz płacił mniej lub więcej.
  • lila_stokrota18 14.10.14, 11:41
    Ja chodzę na zajęcia do www.pogotowienaukowe.edu.pl i bardzo jestem zadowolona.Polecam
  • natalliona 01.12.14, 23:07
    My z synem (10 lat) i córką (13 lat) uczęszczamy na matematykę do my academy na Mokotowie.
    Klasówki na bardzo wysokie stopnie i znaczna poprawa w zrozumieniu materiału, śmiało moge polecić dalej bo przetestowane na koleżanki dziecku, brata dziecku i teraz mojej dwójce (duża zaletą jest że też pracują z dyslektykami bo córka dyslektyczka) strona ich www.myacademy.pl i telefon 788 688 591
  • iwo_iwo2 07.09.16, 15:46
    Polecenie bardzo cenne dziękuje, od września też chodzimy z córcią na matematykę na Mokotów z tym że telefon poprawny dodzwoniłam się bez problemu 788 688 591 ale od jakiegoś czasu mają nową stronę szkoladyslektyka.pl/278/korepetycje-matematyka-warszawa-korepetycje-z-matematyki-warszawa-dyskalkulia
  • ruslan1223 23.01.17, 18:02
    Znalazłem korepetytora z matematyki z Warszawy tutaj: buki.org.pl/korepetycje/matematyka/warszawa/
    Wyboru dokonałem osobiście wśród listy ankiet, wszystko jest proste i zrozumiałe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka