Dodaj do ulubionych

Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników

IP: *.cable.net-inotel.pl 14.08.11, 00:08
CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKÓW

Cel szkolenia:
Przygotowanie do zdania państwowego egzaminu
w celu uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych
z zakresu krajowego i międzynarodowego przewozu osób lub rzeczy.

Szkolenie nie jest obowiązkowe aby przystąpić do państwowego egzaminu.

Podstawa Prawna Certyfikacji.
Certyfikację przewoźników drogowych w Polsce regulują następujące akty prawne:

- Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 8 października 2003 r. w sprawie uzyskiwania certyfikatów kompetencji zawodowych w transporcie drogowym;
- Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. Nr 125 poz. 1371).

Kto musi uzyskać certyfikat?

Certyfikacja kompetencji zawodowych nie dotyczy kierowców, lecz przewoźników, czyli osób zarządzających przedsiębiorstwem.

Do osób zarządzających przedsiębiorstwem należą osoby mające zasadniczy, decydujący wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, zdolne do
podejmowania prawnie skutecznych czynności związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa:
- ścisłe kierownictwo przedsiębiorstwa (prezes, zarząd, przedsiębiorca, jeżeli jest osobą fizyczną),
- odpowiednio umocowane do podejmowania czynności związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa w zakresie wykonywania transportu drogowego, a
w szczególności zawierania umów przewozu, nabywania i zbywania przedmiotów zaliczanych do środków trwałych przedsiębiorstwa, w tym, np.
środków transportu, czy też upoważnienia do zawierania i rozwiązywania umów o pracę.

Program szkolenia jest podzielony na dwie części:
W pierwszej części jest omówienie zagadnień teoretycznych z takich dziedzin jak:
- Prawo cywilne,
- Prawo handlowe,
- Prawo pracy (Kodeks Pracy, 561/2006, AETR),
- Prawo finansowe,
- Podstawy zarządzanie przedsiębiorstwem transportowym,
- Bezpieczeństwo ruchu drogowego,
- Wymagania techniczne pojazdów i realizacji przewozów,
W drugiej części ok. 15 godzin przeznaczonych na praktyczne przygotowanie
do prawidłowego rozwiązania zadań.

Termin szkolenia (dwa weekendy)
27, 28, VIII 2011 - w godz. 9:00 - 17:00
3, 4, IX 2011 - w godz. 9:00 - 17:00

Termin szkolenia (w tygodniu)
5, 6, 7, 8, 9, - IX 2011 - w godz. 15:00 - 21:00

Łączny czas szkolenia to: 30 godzin.

Szkolenie odbędzie się kiedy zostanie zebrana grupa co najmniej 6 osób.

Cena szkolenia: 900zł brutto
(Przeprowadź drugą osobę, a każdy otrzyma 100zł rabatu).

Zapewniamy materiały szkoleniowe.
- akty prawne,
- przykładowe pytania,
- treści możliwych zadań,
- prawidłowe rozwiązania zadań.

Wystawiamy zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

Miejsce szkolenia:
Okręgowa Spółdzielnia Pracy "OŚWIATA"
ul. Klasztorna 2, 61-779 Poznań
tel. 061 852-24-01 , tel./fax 061 853-25-51
www.osp-oswiata.com.pl
e-mail: oswiata@osp-oswiata.com.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: cwieku IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.10.11, 19:34
    Posiadam zestaw pytań około 1000 jak i zadań na certyfikat kompetencji zawodowej dla osób i rzeczy krajowy jak i międzynarodowy !!!!! cena nie wygurowana 30 zł kontakt. cwieku5@vp.pl Pozdrawiam
  • abc-szkolenia 13.06.14, 10:39
    Zapisz się na szkolenie i skorzystaj z testów w formie on-line na certyfikat przewoźnika:
    testy.abc-szkolenia.com/

--------------

Zapisz się na szkolenie:
    abc-szkolenia.com/531-700-182
  • sandra_34 28.06.14, 15:41
    Solidnie i szybko przygotuje do egzaminu na Certfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika. Przekażę aktualne materiały niezbędne do nauki, ale przede przystkim przez prywatne lekcje nauczę jak rozwiązywać i interpretować zadania oraz na jakie pytania testowe zwrócic uwage, aby zdać egzamin w pierwszym terminie. Przekazywana przeze mnie wiedza jest konkretna i łatwo przyswajalna. Ilość godzin nauki dostosowana indywidualnie. Mieszkam w Warszawie. Osoby z innej części Polski mogę przygotować poprzez Skype czy inny komunikator internetowy. Osoby zainteresowane taką formą przygotowania do egzaminu zarówno z Warszawy jak i spoza, serdecznie zapraszam. W razie dodatkowych pytań, prosze o kontakt. Sandra a. kaba@wp. pl 797172544
  • ewelcia1509 18.09.14, 22:24
    Witam. Mam na sprzedanie materiały i testy na certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym rzeczy (zdałam go za pierwszym razem) . Udzielę więcej informacji e-mailem : ewelcia1509@o2.pl.
  • sandra_34 08.11.14, 12:12
    Solidnie i szybko przygotuje do egzaminu na Certfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika. Przekażę aktualne materiały niezbędne do nauki, ale przede przystkim przez prywatne lekcje nauczę jak rozwiązywać i interpretować zadania oraz na jakie pytania testowe zwrócic uwage, aby zdać egzamin w pierwszym terminie. Przekazywana przeze mnie wiedza jest konkretna i łatwo przyswajalna. Ilość godzin nauki dostosowana indywidualnie. Mieszkam w Warszawie. Osoby z innej części Polski mogę przygotować poprzez Skype czy inny komunikator internetowy. Osoby zainteresowane taką formą przygotowania do egzaminu zarówno z Warszawy jak i spoza, serdecznie zapraszam. W razie dodatkowych pytań, prosze o kontakt. Sandra a. kaba@wp. pl 797172544
  • hrpro 11.10.16, 12:28
    Indywidualne przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. W ramach przygotowania udostępniam komplet materiałów szkoleniowych. Tanio i profesjonalnie. Zapraszam. Warszawa (lub cała Polska z wykorzystaniem komunikatorów internetowych). mariusz.w@interia.pl
  • emiillia 23.02.17, 19:18
    Witam. Dysponuję bazą testów z odpowiedziami i zadań z rozwiązaniami krok po kroku, przydatnych do zaliczenia kursu kompetencji zawodowych. Baza z grudnia więc świeżutka, dodam, że zdałam za pierwszym razem ; -) Kontakt: emiillia@wp. pl
  • pawlos8800 19.10.17, 18:01
    -
    -

Witam, na początku 2017r. zdałem egzamin za PIERWSZYM podejściem, bez żadnych kursów !!
    Chętnie podzielę się materiałem (jest tego sporo).

Posiadam:
    -skan książki ATiP,
    -bazę KILKU TYSIĘCY pytań testowych zamkniętych,
    -ponad 100 zadań problemowych otwartych,
    -bardzo dużo konspektów, zdjęć egzaminów,
    -plików z komentarzem i objaśnieniem zadań egzaminacyjnych,
    -ustawy, rozporządzenia potrzebne do odpowiedniego przygotowania się do egzaminu.

Zapraszam do kontaktu: pawlos8800@gmail.com

-
    -
  • sandra_34 10.10.18, 13:18
    KURS ON_LINE /KOREPETYCJE NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH.
    Indywidualnie , szybko i skutecznie przygotuję do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego osób lub rzeczy.

Nauka odbywa się na zasadzie korepetycji w formie stacjonarnej lub zdalnej. Mieszkam w Warszawie, wiec osoby mieszkające w tym rejonie zapraszam na naukę stacjonarną, natomiast osoby, mieszkające w dalszej odległości zapraszam na równie skuteczne przygotowanie przez Internet. Materiały szkoleniowe przygotowałam w taki sposób, aby bez problemów nauczyć się na odległość.
    Dzięki temu masz możliwość nauczenia się do egzaminu bez konieczności wychodzenia z domu.
    W ramach szkolenia otrzymasz bardzo dobrze opracowane materiały ( książkę, aktualne zadania egzaminacyjne z rozwiązaniami, pytania testowe - ok 800 konkretnych pytań egzaminacyjnych).
    Uczę dokładnie tego co jest na egzaminie.

Po więcej pytań zapraszam do kontaktu:
    Sandra 797172544
  • ckzcoaching 28.11.18, 18:05
    www.ckzcoaching.pl/certyfikat-kompetencji-zawodowych/

profesjonalne szkolenie
    sprawdź rzeczywiste wyniki na naszej stronie internetowej
    szybko i bez większych problemów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.