Dodaj do ulubionych

Liceum przez Internet-Alfa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 11:30
Słyszeliście ze jest taka możliwość ?
Wiecie jak to wygląda ?
Bardzo będę wdzięczna za informacje ;)
Edytor zaawansowany
  • Gość: K. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.13, 15:22
    Bardzo fajna opcja z tą nauką w sieci. Oni udostępniają materiały, nie licząc formy tak jakby podręczników są również nagrane dźwięki. Wszystko jest dopasowane do indywidualnych oczekiwań uczniów. Powiem, że dla osób, które nie mają prawie wcale czasu dla siebie jest to dobra alternatywa... Ludzie pracują, mają obowiązki, być może dzieci... Często zwyczajnie nie mają czasu na edukację, chociaż bardzo by tego chcieli... Poszerzanie wiedzy było moim skromnym marzeniem, ale nie wiedziałam w jaki sposób znaleźć czas... Muszę przyznać, że cieszę się, iż pojawiły się takie szkoły, pomysł strzałem w dziesiątkę... Na stronie znajdziesz wszystkie informacje i przykłady w galerii w jaki sposób to się odbywa... Pozdrawiam.
  • Gość: benny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 15:02
    Podpisuję się pod powyższym tekstem, zgadzam się w pełni.
    Jestem bardzo zadowolony z nauki, pozytywnie mnie ona zaskoczyła, sposób przerabiania materiału i sama tematyka. Polecam.
  • Gość: Kacper W. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.13, 09:41
    Szkoła godna polecenia. Bardzo cieszy taka alternatywa. Nauka przynosi efekty i przychodzi z przyjemnością.
  • Gość: Dennis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.13, 15:19
    Konkretny post, bardzo się przydał. Dzięki.
    Właśnie rozglądam się za czymś podobnym, propozycja bardzo się przyda.
  • Gość: eleonoreczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.13, 09:34
    Ta szkoła jest bardzo wygodna dla tych co nie mogą wyjść z domu. przy okazji można podnieść swój poziom wiedzy. A przecież o to właśnie chodzi. Dobrze że na nią trafiłam
  • Gość: david croft IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.13, 08:03
    Zgadzam się. To szkoła dla dorosłych, a jak życie pokazuje uczyć się trzeba przez całe życie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka