Dodaj do ulubionych

Ocena ryzyka zawodowego i szkolenia bhp

20.09.13, 08:42
Witam,
Szukam informacji o firmie Sułkowski, która wykonuje szkolenia bhp online dla przedsiębiorców z całego kraju. Wiem, że w ofercie firmy znajduje się również ocena ryzyka zawodowego i inne usugi, jakimi jestem zainteresowany. Chciałbym jednak uzyskać infomacje na temat tej firmy, zanim ewentualnie wybiorę ich ofertę.
Edytor zaawansowany
  • rock38 02.10.13, 11:25
    Czy tą firmę ktoś Ci polecił, znalazłeś namiar w interencie czy jeszcze inaczej. Bo ja bym skorzystał z usług firmy polecanej przez innych np. mającej dobrą opinię wśród innych użytkowaników. Do tego sprawdziłbym ceny usług i formy współpracy.
  • sebas733 03.10.13, 12:30
    Osobiście polecam firmę BHP Sułkowski. Mam z nimi podpisaną umowę i zawsze kiedy muszę wykonać szkolenia wystarczy tylko zadzwonić. Ceny usług mają na prawdę konkurencyjne, wiem że dopasowują je do każdego klienta, także najlepiej sie skontaktować i powiedzieć, jakie są oczekiwania. Polecam zapoznanie się ze stroną www.bhp-sulkowski.pl.
  • ankastach1979 16.10.13, 11:11
    Na terenie całej Polski działa Gemmar. Obsługują naszą firmę od kilku lat. Mamy siedziby w różnych województwach i ich pracownicy przyjeżdżają do tych siedzib, nie ma problemu z terminami. Mamy z nimi umowę na ogólną obsługę, czyli i szkolenia bhp i oceny ryzyka zawodowego, ogarniają nam wypadki, nawet robili instrukcję bezpieczeństwa pożarowego.
    Dla mnie naprawdę ok. www.gemmar.com.pl
  • janekba 29.07.14, 22:55
    Ocenę ryzyka zawodowego można zrobić za pomocą prostego w obsłudze programu. Tutaj można pobrać sobie darmowe demo. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, ponieważ nie trzeba wynajmować firmy.
  • rob_hill 13.12.15, 00:22
    Jeśli chodzi o ocenę ryzyka i szkolenia bhp czy ppoż, to ja polecam bhp-syjon.pl/ z Zielonej Góry. Świadczą też usługi w całym lubuskim. Dodatkowo jeszcze wiem, że oferują audyt HACCP. Ceny mają konkurencyjne, a i ponegocjować można

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka