Dodaj do ulubionych

Elitarny kurs fryzjerski kwartalny

06.07.15, 15:02
Byłam ostatnio na kursie trzymiesięcznym w Akademii Szkoleniowej Pani Góreckiej w Koszalinie i bardzo sobie cenię ich profesjonalizm. Chętnie się z Wami podzielę, bo widzę, że wiele osób ma podobny dylemat co ja, decydując się na kurs. Zdecydowałam się na ten bo miał dobre opinie w internecie, i obsługa przed kursem wydała mi się bardzo profesjonalna. Nie ma nic gorszego jak poświęcasz dużo czasu, by znaleźć wymarzony kurs a de facto trudno się na niego dostać, bo obsługa zawala temat. Więc pojechałam :) Ku mojej radości kurs zaczął się bardzo intensywnie i był od razu połączony z praktyką. Byłam wniebowzięta, żadnych książek, godzin czekania i przeklinania w myślach. Nauczyłam się bardzo dużo. 480h. kursu pracy na główkach i modelkach. Strzyżenie, upięcia, modelowanie , koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie, balejage, ombre :) upięcia, modelowanie. Wiele też dowiedziałam się jak prowadzić własny salon, jak go organizować i zdobywać klientów, dla mnie to było bardzo wazne. Miła atmosfera do dziś wiele miłych wspomnień :P

www.akademia-szkoleniowa.pl/elitarne-staze-fryzjerskie-kwartalne
Edytor zaawansowany
  • iwona.2015 06.07.15, 15:03
    może ktoś ma podobne doświadczenia ?
  • iwona.2015 06.07.15, 15:03
    a no i mają 70% zniżki na kurs przedłużania włosów Cre cap :)
  • monik_ok 03.08.16, 13:38
    Gnatyshyn Akademia w Warszawie prowadzi świetne kursy fryzjerskie zarówno dla początkujących jak i doszkalające dla czynnych zawodowo fryzjerów. Na tych podstawowych poznasz wszystkie podstawowe techniki strzyżeń, upięć oraz koloryzacji. Te kursy nie nalezą do najtańszych, ale naprawdę warte są swojej ceny.
  • m8niqe 08.11.16, 21:54
    Słyszałam od znajomych z Kołobrzegu, że w okolicy wszyscy na kursy jeżdżą do Koszalina :D
    aaaa... poleci ktoś tak SZCZERZE kogoś z Warszawy? Bo na jakie forum nie wejdę to większość "komentarzy" dotyczy Akademii Gnatyshyn :/
  • kam.gon 23.02.17, 18:58
    Polecam Szkołę Select za:
    - skrupulatność
    - przekazanie max wiedzy
    - pracę na głowach modelek
    - przyjazne stanowisko pracy
    - super klimat
  • kowbarkow 06.03.17, 13:47
    A ja Select polecam jeszcze za ciekawe stylizacje, których mnie nauczyli, a o których nie miałam pojęcia ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.