Dodaj do ulubionych

Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów, psychologów

14.10.15, 13:14
Polecam ciekawe szkolenie dla wszystkich chcących pracować z dziećmi i młodzieżą! Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży realizowane w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

STUDIUM skierowane do studentów, pedagogów, psychologów, nauczycieli i pracowników socjalnych pracujących z dziećmi i młodzieżą w placówkach oświatowych, terapeutycznych, ośrodkach wsparcia dziennego oraz wielofunkcyjnych placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji psychospołecznych, niezbędnych w pracy z ludźmi, poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie prowadzenia warsztatowych zajęć na temat komunikacji, asertywności, profilaktyki uzależnień i przeciwdziałaniu agresji, a także szeroko pojętej pomocy psychologicznej w pracy z dziećmi i młodzieżą.

ROCZNE SZKOLENIE skoncentrowane na zdobywaniu praktycznych umiejętności diagnostycznych, możliwości rozumienia problematyki podopiecznych oraz oferowania adekwatnej interwencji z zakresu socjoterapii, psychoedukacji oraz psychoprofilaktyki dzieci i młodzieży, a także organizacji pracy świetlic i ośrodków socjoterapeutycznych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznych. Kurs umożliwia zdobycie certyfikatu socjoterapii PTP oraz rekomendacji trenerskich PTP.

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne stara się o wpisanie na listę placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych Małopolskiego Kuratorium Oświaty, co umożliwia awans zawodowy w placówkach oświatowych.

szczegóły na www.kcp.krakow.pl
Edytor zaawansowany
 • szkola_pascal 09.08.16, 10:37
  Zaoczna policealna szkoła PASCAL w Wodzisławiu Śląskim
  Wybierz kierunek, który Cię interesuje i podnieś swoje kwalifikacje ZA DARMO!

  Kierunki cieszące się największym powodzeniem to:

  – Administracja
  – BHP
  – Opiekun Medyczny
  – Florystyka
  – Kosmetyka

  oraz Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

  ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!

  Zapraszamy do sekretariatu:
  Osiedle XXX-lecia 60E
  44-286 Wodzisław Śląski

  Rezerwacja miejsc:

  pascal.edu.pl/rekrutacja/zapis-on-line/

  Szczegółowe informacje pod numerem telefonu:
  tel. 730-662-778
 • wojciechoponko 25.09.16, 15:24
  A ja słyszałem, o świetnych szkoleniach dla nauczycieli. Sposoby na prawidłową ewaluacje, ocenę i diagnozę uczniów! Warto zajrzeć na: orke.pl/szkolenia/?category=nauczyciel-diagnozowanie-i-ocenianie

  Polecam
  Wojciech Oponko
  Nauczyciel
 • radzik84 06.12.17, 20:29
  Warto zapoznać się z ofertą kursów organizowanych przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii - szeroka tematyka bardzo przydatna w pracy pedagogów, psychologów i nauczycieli. Na styczeń zaplanowany jest interesujący kurs: www.fundacja-wroclaw.org/kursy/terapia-rodziny-z-dziecmi-i-mlodzieza-w-podejsciu-systemowym-61
 • aniteka7 23.12.17, 20:11
  witam. ostatnio mieliśmy okazję wraz z grupą nauczycieli z naszej placówki uczestniczyć w szkoleniu, podczas którego omawialiśmy problemy dzieci z tikami bądź zespołem Tourette'a- jak sobie z nimi radzić oraz jak odpowiednio komunikować się zarówno z dziećmi jak ich rodzicami. było ono naprawdę merytoryczne, 6 godzin naszpikowanych praktyczną wiedzą. organizatorami było Centrum CBT i szkolenie zamówione było przez naszego dyrektora. serdecznie polecam, wszystkie szczegóły dostępne są na stronie Centrum


 • aniteka7 27.01.18, 23:57
  Psycholodzy, psychoterapeuci, którzy pracują z parami, będą mieć w marcu okazję pogłębić swoje umiejętności terapeutyczne podczas organizowanego w Centrum CBT w Warszawie szkolenia I stopnia "Terapia Par i Małżeństw". Warsztaty nastawione są na naukę praktycznych umiejętności terapeutycznych, łącznie to 30 godzin zajęć które odbędą się w dniach 2-4 marca br.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.