jakiego sklepu brakuje wam w Białej ?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Hej mam do was pytanie jakiego sklepu brakuje Wam w Białej i przez to że np nie ma musicie kupować np rzeczy na aukcjach internetowych???
    • Trafne pytanie bo w Białej bardzo często brakuje mi różnych sklepów do których przyzwyczaiłam się studiując w innym mieście ale czego tu oczekiwać jak to nie jest wielka metropolia.
      Wiem też że Biała nie jest miastem gdzie zarabia się nie wiadomo ile i na pewne marki sklepów nas tutaj po prostu nie stać a tym bardziej samych właścicieli by na nas zarabiać. Nie mniej jednak mogę śmiało powiedzieć że brakuje mi w mieście sklepu bieliźnianego typowego z figami, stringami i biustonoszami zwłaszcza kolorowymi (popatrzcie, że te typowe sklepy bieliźniane poza białą bielizną sprzedają mnóstwa innych dodatków a mi zależy na takim sklepie gdzie będę mogła kupić elegancką bieliznę kolorową-niekoniecznie markową i od razu drogą-nie piszcie też ze takową można kupić na rynku bo jak ją np. przymierzyć w zimie? ). To samo ma się do pończoch-u nas w regionie sprzedają wyłącznie gładkie a jak chciałam kupić z delikatnym wzorem to musiałam zamawiać w sklepie internetowym-tak w zapasie żeby w niedługim czasie nie mieć tego problemu.
      Mam nadzieję, że pytanie to zadaje ''przyszły przedsiębiorca'' :)
    • Hmm...takowych sklepów można wymieniać ale to czy przetrwa dany sklep zależy wyłącznie od konsumentów-bo oni decydują czy dany towar i dana cena są warte siebie i czy towar trafia w ich gust.
      Jak dla mnie brakuje mi prawdziwej perfumerii gdzie mogłabym zapach sprawdzić a nie żeby on stał 'za szybą' i był dostępny za pozwoleniem sprzedawczyni.
      Innym sklepem jest sklep obuwniczy- niby mamy trochę tych sklepów nawet sieciowych ale ich jakość bardzo często odbiega od oczekiwań i jest nierównorzędna z ceną.
      • Najbardziej to brakuje sklepów z miłą, sympatyczną obsługą, która zna się na tym co sprzedaje i chce pomóc :P Nie traktującą klienta jak potencjalnego zlodzieja.

--
        <Najbardziej lubię rozmawiać sam ze sobą. Oszczędzam w ten sposób czas i unikam kłótni.>
    • mi brakuje najbardziej PEWEXU

--
      Samo Życie
      Fajne Forum:)
    • Mnie tam wk***, że większość sklepów czynne jest do 17. Co za idiotyzm! Od niedawna tu mieszkam i nigdzie więcej tego nie widziałem, przeważnie jest 10-18 lub 11-19. Gdyby nie dyskonty i markety, to byłoby kiepsko. A sklepikarze marudzą, że bieda. Kiedy k*** mam u nich kupować?!
    • a mi bardzo brakuje
      H&M
      SMYK
      NEXT
      ECCO
      GEOX
      • dominika99211 napisała:

> a mi bardzo brakuje
        > H&M
        > SMYK
        > NEXT
        > ECCO
        > GEOX
        >

Ja bym jeszcze dopisała C&A .

--
        Edyta , [img]http://i11.photobucket.com/albums/a168/evelynregly/minigifs/th_butterfly.gif[/img] Michałek i [img]http://i11.photobucket.com/albums/a168/evelynregly/minigifs/th_butterfly.gif[/img] Olga

"Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać , trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody , tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług" Herman Auerbach
    • IKEA, H&M
    • Dobrego z rozmiarówką dla szczupłych. Mam rozmiar nastolatki, mimo iż dawno nią przestałam być. Jak potrzebuje coś wyjściowego czy jakiś fajny płaszczyk , muszę do Lublina, Warszawy jechać.
      --
      Zawsze idę pod prąd....
    • C&A kupiłam w tej sieci wiele fajnych rzeczy i muszę przyznać, że zawsze tam mają ruch.
    • brakuje najbardziej takich sklepów jak:

CIA
      KGB
      ABW
      CBA
      UOP

--
      Samo Życie
      Fajne Forum:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.