Dodaj do ulubionych

wróżka z Nowosiółek

03.07.11, 14:16
Witam,
Czy ktoś z Was posiada namiary na wróżkę z Nowosiółek?
Będę wdzieczna za pomoc.
--
OrangeDaisy
Obserwuj wątek
    • laurap2 Re: wróżka z Nowosiółek 03.07.11, 22:16
      Dam Ci rade nie wierz w gusla .Naopowiada Ci glupst a Ty potem bedziesz dopasowywac fakty do wrozb Zrezygnuj a bedziesz zdrowsza Jestes mloda mamy XXI wiek ere komputerow gdzie miejsce na baby jagi
    • bacika Re: wróżka z Nowosiółek 08.07.11, 08:36
      Byłam. Nie warto. Opowiada bajki a potem człowiek sie stresuje. Mi wywróżyła że nie będę miała więcej dzieci niż mam. Możesz sobie wyobrazić jak się czułam gdy potem zaszłam w ciążę..różne myśli przychodziły do głowy...I o dziwo urodziłam wbrew wróżbom. Szczerze odradzam dla Twego dobra.
      • m-marecki Re: wróżka z Nowosiółek 09.07.11, 16:44
        To może ja dorzucę swoje trzy grosze, w moim przypadku może to dopasowanie, ale można powiedzieć, że się sprawdziło nie chodzi o dzieci, ilość czy kolor oczu ale pracę i nie mam tu na myśli wyjazdów zagranicznych czy czegoś podobnego.
    • gabi_731 Re: wróżka z Nowosiółek 10.08.11, 09:58
      Pierwszy raz byłam u wróżki w Nowosiółkach 3 lata temu i wszystko się sprawdziło, teraz byłam ponownie kilka dni temu, zobaczymy czy się sprawdzi bo trochę nieprawdopodobne jest to co powiedziała.
      O tym, że ma jakiś dar może świadczyć to,ze tyle ludzi do niej przyjeżdża i wiele osób do niej wraca po jakimś czasie.
        • gabi_731 Re: wróżka z Nowosiółek 11.08.11, 09:56
          Nie znam numeru telefonu , Tam się poprostu jedzie i ewentualnie czeka jak jest dużo osób. Z tego co wiem nikt z tych osób które tam spotkałam wcześniej się nie umawiał. Jeżeli Pani trafi do Nowosiółek, to wystaczy zapytać kogokolwiek gdzie mieszka wróżka i Pani powiedzą.
          • paappaaya Re: wróżka z Nowosiółek 16.08.11, 09:26
            Tez byłam u tej wróżki. Faktycznie bez uprzedniego umawiania się z nią, w środku tygodnia to tez kolejki nie było a sama kobieta przyjęła od ręki...Ale czy faktycznie sprawdza się to co mówi...hmmm...muszę widocznie poczekać na efekty...Jak na razie muszę naciągać fakty żeby się coś zgadzało ...:) Powiedziała mi np. że w najbliższym czasie będę w jakiejś restauracji ( wesele, chrzciny - niepotrzebne skreśl :)) - coś takiego można powiedzieć zapewne każdej z Was ... w końcu sezon wakacyjny sprzyja ... Ja do tej pory parę razy byłam w takich miejscach niekoniecznie były to imprezy okolicznościowe ...ale... na siłę można powiedzieć, że kobieta trafiła :)... trochę sceptycznie podchodzę do tego jej wróżenia...

Fakt co do przeszłości miała absolutna rację, co mnie trochę zastanawia....dlatego poczekam jeszcze trochę na dalszy bieg wydarzeń... czas pokarze... Chociaż nie koniecznie chciałabym żeby jej wróżby się urzeczywistniły...
            • 6kate Re: wróżka z Nowosiółek 28.02.12, 12:55
              Hej. Mam zamiar wybrać się w najbliższym czasie do wróżki z Nowosiółek....może ktoś podpowie mi na ile sprawdza się to jej wróżenie... Czy komuś dała jakąś cenna rade? jak na razie wiem że sprawdza się przeszłość...ale co z przyszłością...bo w końcu to chcemy wiedzieć?
              Czy oby nie jest to zwykła naciągaczka, która wszystkim klepie ta samą regułkę o mężu, dzieciach i szczęśliwym życiu??? Jeżeli ktoś był niech podzieli się swoimi wrażeniami? Z góry dziękuję:)
              • meganmeg Re: wróżka z Nowosiółek 25.05.12, 21:27
                ja u wrózki byłam 6lat temu z czystej ciekawości w zasadzie wcale miałam tam nie isc ale zawiozłam kolezanki no i sama poszłam.W zasadzie to co usłyszałam pusciłam w powietrze ale to co powiedziała o przeszłości cała prawda,skad mogła wiedziec?...a potem po kolei jak mówiła tak sie działo...u mnie w 100%sie sprawdziło,ale na pocieszenie dodam że mojej przyjaciółce nic sie nie sprawdziło wiec chyba nie zawsze dzieje tak jak mówi.Jak ktos nie potrafi podejsc do tego typu rzeczy z dystansem niech sie nie wybiera do wrozki...
                • cysienka Re: wróżka z Nowosiółek 30.06.12, 17:37
                  byłam u niej ze 3lata temu, nie pamiętam co mi powiedziała i czy się sprawdziło ale nie o tym chcę napisać :)
                  była ze mną ówczesna dziewczyna mojego brata, wywróżyła jej że będzie jej zależało na jakimś innym facecie i że będzie przez niego płakać oraz że czeka ją daleka podróż. po kilku miesiącach od wizyty dziewczyna zdradziła mojego braciaka z facetem który zafundował jej podróż do Peru - trafiła tam do więzienia za przemyt
                  nie wiem czy można powiedzieć że wróżba się sprawdziła ale po tych kilku latach myślę że może coś w tym jednak jest
                        • kinga.2012 Re: wróżka z Nowosiółek 21.11.12, 21:41
                          Nigdy się nie umawiałam, zawsze jechałam "w ciemno" i udało się.
                          Ludzie, których tam spotykałam, też się nie umawiali.
                          Może spróbuj pojechać i się uda. Z tego co wiem to nie wróży w niedzielę i święta.
                            • ajaaa1 Re: wróżka z Nowosiółek 01.11.13, 20:26
                              hej, mam prośbę. czy mogłabyś podać jakieś namiary na te wróżkę? różne informacje krążą, że jest chora i nie przyjmuje..bez sensu byłoby jechać na darmo:) z góry dziękuję za jakieś info i czy w każdym dniu można jechać. Pozdrawiam.
                              • all-ala Re: wróżka z Nowosiółek 02.11.13, 12:13
                                Wcześniej wróżyła taka starsza pani,ale jest chora. Teraz wróży jej siostrzenica i sie nia opiekuje,ona wróży z kart. Nie przyjmuje w niedziele i święta a także po zmroku. Przeszłośc i teraźniejszość tezsię sprawdza. Ale nie wiem jak z przyszłością. Podbijam wątek czy wam się sprawdziło i po jakim czasie? Był tak ze ktos czekał nawet kilka lat?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka