• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Sushi w Białej Dodaj do ulubionych

• 26.09.11, 14:24
    Czy ktoś z was był w long play na sushi. Chciałabym poznać opinie osób które juz tam były. Jak z ceną no i oczywiście czy dobre.
    Edytor zaawansowany
    • 22.11.11, 21:35
      szczerze - nie polecam.Po pierwsze klimat lokalu ,a raczej goście w nim przebywający.
      Ogólnie oferta sushi fajna, przystępna cenowo, podane ładnie, estetycznie,ale...
      ryż niedogotowany, miałam wrażenie ,że wcale nie zakwaszony tak jak być powinno.
      A najgorsze w tym wszystkim to ,że było po prostu nie świeże.
      obeschnięty prawie każdy mak w zestawie.Nie chcę wiedzieć ile wcześniej było ono przygotowane i ile czasu stało w lodówce.
      Dodatkowo kiepskie herbaty. Albo nie potrafią zaparzyć.

• 05.02.12, 12:57
      Serdecznie polecam cena przystępna, sushi jadłem już tam parę razy zawsze mi smakowało i wszystko było świrze. Ogólnie lubię ten lokal i mają świetne grzane piwo :)
      • 21.03.13, 11:45
        Ja niestety ostatnio zraziłam się do sushi z tego lokalu. Gdy wcześniej zamawialiśmy na miejscu lub z dowozem, to bardzo nam smakowało, ale ostatnio zamówiliśmy i nie tylko, że czekaliśmy prawie 2 godziny na dowóz, to porcje były dużo mniejsze niż wcześniej, żeby nie powiedzieć, że były miniaturowe... kilka razy robiłam zdjęcia tym dostarczonym do domu (żeby mieć wzór i sama zrobić :-)) i mam porównanie.
        Już sama się wyspecjalizowałam i czasem robię dla rodziny i znajomych... wychodzi znacznie taniej :-)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.