Dodaj do ulubionych

dobry architekt biała podlaska

28.12.12, 19:59
jak w temacie, poszukuje architeka ktory przerobi mi nieco projekt, to musi byc ktos z energia, nie flegmatyczny, który laikowi wytlumaczyi bedzie dobry, a nie na wszystko przytaknie aby tylko kase wyrwac
bylam dzis na szkolnym dworze, ale ich nie bylo, warto?
slyszalam tez ze stanilewicz jest dobry, moze ktos cos?
pomocy, bo to jednakdom buduje na cale zycie, wiec potrzbuje kogos dobrego
Edytor zaawansowany
  • 30.12.12, 00:46
    Na początek sugeruję znalezienie dobrego polonisty lub powtórzenie szkoły podstawowej. Twój wpis jest niechlujny i pełen błędów, nie da się go czytać. Brak czasu (pewnie właśnie takie wytłumaczenie napiszesz) nie jest żadnym usprawiedliwieniem.
  • 03.01.13, 21:44
    Polecam architektów którzy mają biuro w DROPIE (wejście od ulicy Narutowicza, na pietrze). Chłopaki kochają to co robią, bardzo duzo nam podpowiedzieli, cena do negocajcji (zwłaszcza jesli nie potrzebujecie faktury). No najważniejsze prowadzą za ręke przy załatwianiu dokumentów, a dla takich laików jak my to bardzo ważne. Jedyny minus jest taki że czekalismy 2 m-ce az będą mieli czas zająć się naszym, projektem. Terminy jakie obiecali - dotrzymali.

Na Szkolnym Dworze nie bylismy. Pan Stanilewicz - raczej ci nic nie podpowie.
  • 11.02.14, 11:55
    Witam,
    Mogła byś powiedzieć gdzie dokładnie oni się znajdują w dropie albo jak się nazywają? bo jakoś nic nie mogę znaleźć na temat architektów w dropie.
  • 18.03.14, 15:39
    Firma nazywa się chyba Studio2D3D Mirosław Dieduch i Paweł Drabik. Tel 504277728 lub 513129117

Wchodzis od ulicy Narutowicza na plac przy Dropie, po prawej stronie budynku z boku jest wejscie. Na pierwszym pietrze. Obok jest studio fotograficzne Creative.

• 11.01.16, 11:45
    A proszę bardzo >>> H+ Architektura, www.haplus.pl :)
  • 22.12.16, 15:33
    ja robilam projekt swojego domu w arch projekt tel 509-672-188.
    sporo nam doradzil i fajnie zrobil, drogo nie wzial a co najważniejsze pozalatwial wszystkie formalnosci w urzedach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.