26.05.06, 17:58
Jak ja nie znoszę tego miasta. Musze jechac tam w poniedizłek i juz jestem
chora.buuuuuu jak Wy tam możecie mieszkać ?
Obserwuj wątek
    • kika2345 Re: Warszawa 26.05.06, 18:12
      Ja tez nigdy nie lubialam Warszawy moze przez to ze to takie wielkie i zarazem
      ponure miasto bylo.Teraz to nie wiem napewno duzo sie zmienilo od mojej
      ostatniej wizyty .Dlatego uwazam ze male jest piekne chocby nasza Biala.Czyz
      nie??
      • negev56 Re: Warszawa 26.05.06, 18:38
        zawsze wydawało mi się, że chciałabym mieszkać w dużym miescie, ostatnimi czasy
        musiałam po 2-3 tygodnie mieszkać w takim mieście, sama sobie się dziwiłam,że z
        taką ulgą wracałam do Białej z westchnieniem nie ma jak w domu
    • jerry.s Re: Warszawa 26.05.06, 21:17

a zwyczajnie ... pod warunkiem ze nei mieszkam w bloku i mam 100m do lasu ... i
      1km od najblizszej ruchliwej ulicy ... hehe

uwierz mi ze wtedy warszawa ma wiecej plusow niz minusow ... da sie zyc ;)

-------------
      ... za ile srebrników wredny judaszu, potrafisz sprzedać swoich przyjaciół ...
      • negev56 Re: Warszawa 26.05.06, 21:32
        jerry.s napisał:

>
        > a zwyczajnie ... pod warunkiem ze nei mieszkam w bloku i mam 100m do lasu ... i
        > 1km od najblizszej ruchliwej ulicy ... hehe
        >
        > uwierz mi ze wtedy warszawa ma wiecej plusow niz minusow ... da sie zyc ;)
        >

zdradź mi jerry.s która strona W-wy, pólnoc i Kampinos?
        > -------------
        > ... za ile srebrników wredny judaszu, potrafisz sprzedać swoich przyjaciół ...
        • jerry.s Re: Warszawa 26.05.06, 21:41
          no az tak dobrze to nie jest ... polnoc i strona wschodnia ... czyli
          bialoleka/tarchomin ale nie blokowisko tylko strona druga modlinskiej ...
          osiedla domkow ... (niestety nie mam tu swojego domku, a tylko wynajmuje czesc)
          ... ale idac na przystanek zdarza mi sie widziec wiewiorki, dzikie kaczki,
          bazanty ... wiec zle nie jest

-------------
          ... za ile srebrników wredny judaszu, potrafisz sprzedać swoich przyjaciół ...
    • roxy361 Re: Warszawa 21.07.06, 08:34
      a ja sie zastanawiam jak można życ w Białej Podlaskiej, w której jak sami
      zreszta piszecie, nie ma ani kin, ani żadnych konkretnych rozrywek ale żeby nie
      demonizowac każde miasto ma swoje plusy i minusy a najważniejsze to znaleźć w
      zyciu swoje miejsce i je pokochac.
      • jerry.s Re: Warszawa 21.07.06, 09:29
        jest i kino i rozrywki ... trzeba tylko umiec je znalezc ... poza tym to co
        piszemy w niektorych postach przesyone jest ironia ... co chyba jest oczywiste i
        widoczne ...

najwiecej mozna wyczytac miedzy wierszami

--
        -------------
        www.321gory.pl/phpBB2/index.php - forum górskie zaprasza
            • inkwizytorbp Re: Warszawa 21.07.06, 22:45
              Jeśli ktoś przyjeżdża do Wawy tylko po zakupy, czy załatwienie jakiś spraw to
              zawsze będzie mu się niepodobało w Stolicy. Warszawe trzeba poznać, zrozumieć,
              pooglądać z każdej dziwnej nawet strony.Ma swoje uroki, swoje fajne miejsca,
              urocze zakątki - jak każde w końcu miasto. Nie pamiętam aby kiedyś była bura i
              brzydka - nawet za PRL miała swój klimat - tak, tak, ma, mimo, że tak wielu
              mówi, że go nie ma. Ja Kocham Warszawę, mimo, że żyje w BP, którą również
              kocham... znam jej historie, tajemnice, a nie myśle tylko tesco, lider prize i
              temu podobnych sprawach. Biała jest dla mojej rodziny miastem rodzinnym od
              przeszło conajmniej 7 pokoleń...
              • aga9001 Re: Warszawa 22.07.06, 10:28
                dla mnie warszawa nie jest miastem na zakupy. I przyznaję , ze nie lubie duzych
                sklepów Tesco itp. Warszawa to dla mnie miasto uczelni, szkół bo przeważnie w
                tym celu tam jeżdzę aaa i jeszcze lekarzy bo też z tych usług korzystam.
                A nie lubie dlatego, ze nie lubie szybkiego ruchu, biegu ludzi, stania w
                korkach .
          • thomas.h Re: Warszawa 08.08.06, 12:40
            nie tam, żebym był złośliwy, ale gdyby większości z tych ludzi dać dobre zarobki
            w Warszawie - pewnie nie myśleliby długo nad przeprowadzką.
    • nadinka_nadinka Re: Warszawa 22.07.06, 13:44
      tez kiedys nie lubilam warszawy. ale ostatnio, z racji czestszego bywania,
      jestem sklona odwolac wszystko co mowilam. niektore miejsca nawet mnie urzekly. :-)

--
      "Nie lubię, kiedy się mną kieruje, albo do czegoś zmusza. Odruchowo robię wtedy
      coś innego niż ode mnie oczekują."
        • thomas.h Re: Warszawa 08.08.06, 12:55
          Aga,
          latem zapraszam na Kępę Potocką, Forty Bema.
          zimą polecam Górkę Szczęśliwicką, tor Stegny, zasypane śniegiem Kampinos i Las
          Kabacki.
          dla spagnionych rozrywek intelektualnych - dziesiątki teatrów, muzeów,
          koncertów, innych wydarzeń kulturalnych.

naprawdę można polubić to miasto ;-)
            • nadinka_nadinka Re: Warszawa 08.08.06, 17:59
              jeremy33 napisał:

> Wiesz jeśli chodzi o takie atrakcje to już chyba się przenieść do Białegostoku.

wtrace sie do dyskusji ;-) bialystok bije na glowe wawe, powiem wiecej jest
              ladniejszy do BP, niestety bezrobocie w nim tak duze, ze przeprowadzka nie
              wchodzi w gre :(

--
              "Nie lubię, kiedy się mną kieruje, albo do czegoś zmusza. Odruchowo robię wtedy
              coś innego niż ode mnie oczekują."
              • athropos Re: Warszawa 08.08.06, 19:23
                > bialystok bije na glowe wawe,

tak z ciekawości: czym?

--
              • thomas.h Re: Warszawa 08.08.06, 21:26
                tekst "Białystok bije na głowę Wawę", czy jest "ładniejszy od BP" jakoś do mnie
                nie przemawia.
                możesz rozwinać myśl i powiedzieć, co jest takiego fascynującego w tym mieście???
              • kaaatia Re: Warszawa 08.08.06, 21:43
                ja tez wtrace sie do dyskusji ;-), dla mnie od Wawę i Białegostok bije na głowę
                Olsztyn, jeziora, nie za duze nie za małe, i teatr jest ;-), ale to sa tylko
                miasta, a wszedzie nam jest dobrze gdzie sa wspaniali ludzie ;-)
                • thomas.h Re: Warszawa 09.08.06, 09:21
                  ;-)
                  ideałem byłoby mieć wszystko na miejscu - widok na morze z jednego okna, widok
                  na góry z drugiego. ale tak to tylko na Krymie mają. polecam ten kierunek na
                  wakacyjna wyprawę...
    • jeremy33 Re: Warszawa 08.08.06, 19:55
      Białystok bije na głowę Wawę,swoją urolkliwością,życzliwością i gościnnością
      ludzi tam mieszkających a przede wszytskim czystym powietrzem.Nie
      zapominajmy,że to zielone płuca Polski!Poza tym Podlasianki to najładniejsze
      dziewczyny nie tylko w całej Polsce,ale i zagranicą!!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka