Dodaj do ulubionych

zespół muzyczny PASSAT

13.07.06, 14:46
Witam. Czy ktoś z Was zetknął się z tym zespołem, np. na weselu? Plotki
głoszą, że jest dobry, ale osobiście nigdy nie słyszałam jak grają. Zależy mi
bardzo na Waszych opiniach, bo jak już mam wydawać tyle kasy na zespół, to
dobrze byłoby, żeby nieźle zagrali:)) Z góry dzięki i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • jeremy33 Re: zespół muzyczny PASSAT 13.07.06, 17:22
      Paast gra naprawdę super.Bylem na weselu, na którym zagrali kawałki
      metalliki.Rewelacja.Cena 2-2,5 tys. uważam jest bardzo przystępna i warto tyle
      zapłacić,bo masz zabawę gwarantowaną.Zresztą wokalista Jasio wygrał swego czasu
      Szansę na Sukces u Manna,więc....Polecam
      • sonia_781 Re: zespół muzyczny PASSAT 23.08.06, 17:40
        Teraz już po osobistych doświadczeniach mogę Passat ZDECYDOWANIE POLECIĆ !!

super zespół, repertuar ... nie mam absolutnie żadnych, nawet najmniejszych
        zastrzeżeń !!

świetnie grali, fajnie nam się rozmawiało, żartowało. Goście byli zachwyceni :D
        • dorota-kamil Re: Passat_vs_Rewers_band?? 30.08.06, 18:20
          Dlatego_rewers_że:
          -rewers_jest_tańszy
          -w_rewers_śpiewa_dziewczyna_z_idola
          -fajnie_grają
          -za_mocno_nie_piją
          -grają_dla_młodych_i_starych
          To_jest_za!!!
          A_co_jest_przeciw??????
          Pytam_się_bo_sie_musze_zdecydować:)
          Dzięki_za_pomoc
        • dorota-kamil Re: Passat_vs_Rewers_band?? 31.08.06, 07:19
          kaaatia napisała:

> w sobote bede na weselu gdzie bedzie grał Rewers band, wiec w niedziele, moge
          > sie podzielic, ktory zespol jest lepszy, oczywiscie wedlug mnie ;-)

Okej
          Już_się_zdecydowaliśmy_na_Rewers_Band
          Mimo_to
          Podziel_się_wrażeniami:))JAk_dasz_rady_w_niedziele:))Bo_może_będą_poprawinki??:))
          Pozdrawiam
          • kaaatia Re: Passat_vs_Rewers_band?? 03.09.06, 20:19
            no i jestem po weselu i moge powiedziec, ze Rewers band jest super, zabawa byla
            do bialego rana i zespol w pełni uczestniczyl w niej, chociaz mial grac do 3
            rano, robil niedlugie przerwy, tak wiec polecam go!!!!!
              • dorota-kamil Re: Passat_vs_Rewers_band?? 03.09.06, 20:48
                Dzięki, bardzo za opinie.
                Podpisaliśmy umowe z Rewers_Band i już za wczasu tez jesteśmy zadowoleni:))

Teraz czekamy do weekend'u majowego 2007
                I wtedy to już bedzię porybach:))
                Pozdrawiam

Teraz szukamy kamerzysty i fotografa:))
                Może kogoś polecicie??
                Pozdrawiamy
          • sonia_781 Re: Passat_vs_Rewers_band?? 18.09.06, 16:00
            a szkoda, że już wybraliście .... i to tak

ja też miałam wybór między obydwoma i wybór padł na Passat - dlaczego ??

Bo dla mnie Rewers to kicz ... disco polo ... szkoda słów ;)

A wokalistkę na własne życzenie też miałam - i to świetną !!
            • negev56 Re: Passat_vs_Rewers_band?? 18.09.06, 16:37
              Ostatnio byłam na weselu, gdzie grał zespół Akcent czy jakoś tak, zachwycona to
              nie byłam. A tak wogóle, to do pasji doprowadza mnie potwornie głośne granie
              takich zespołów, własnych myśli człowiek nie słyszy a co dopiero mówić o jakiejś
              rozmowie bo cały czas się nie tańczy, okropieństwo. Może oni tym hukiem niwelują
              brak umiejętności grania? Bo przecież głośno nie znaczy dobrze.
        • aranka84 Re: Passat_vs_Rewers_band?? 26.09.06, 01:21
          Co do zespołu Passat, spotkałam się z nim 2 razy - na weselu u mojego kuzyna i
          kleżanki. Miał też grać na moim, ale ślub brałam w innej miejscowości 350 km.
          od domu. W każdym jednak przypadku cena była obniżona ze względu na znajomości,
          w moim również tak miało być. Co do zespołu Rewers, również byłam na jednym
          weselu z jego udziałem, rodzice młodych byli zachwyceni, ale ja zdecydowanie
          polecam Passat, ten drugi to raczej nie w moim typie. Dodatkowo Passat
          prezentuje melodie na topie, doskonała akustyka, najnowszy sprzęt, a o
          pijaństwie nie mam mowy ( wszystko w granicach normy). Bynajmniej tak było
          kilka lat temu.
          Co do Kamerzysty mogę polecić swojego, bo aktualnie mieszkam 500 km. od domu i
          musze poszukać jego wizytówkę. Talent, prezencja, pozwolenie na kręcenie w
          kościele, ogromna kultura, potrafi się odnaleść wszędzie. Polecił mi go szef
          jednej z najdroższych firm zajmujących się videofilmowaniem, ze zwględu na to
          że u siebie termin miał zajęty. Piotr był wtedy chłpakiem 23-letnim o ogromnym
          talencie( wyglądał na ok. 25-26 lat)., było to 5 lat temu. Firma ta chciala
          zatrudnić go u siebie, wystarczyło jedno skinienie jego palca, ale wtedy wolał
          pracować samodzielnie, dodatkowo jeszcze studiował. Cenowo również był
          przystępny, a ma naprawdę ogromny talent, wyczucie i serce w to co robi. A
          kamerzysta musiał byc naprawdę super, bo ślub brałam w Bazylice, więc wszystko
          było o wiele bardziej skomplikowane.

O ile pamiętam nazywa się Piotr Czyżewski i mieszka w pobliżu ulicy
          Warszawskiej w Białej Podlaskiej, dokładnie nie pamietam ( ale nazwa ulicy
          zaczyna się chyba na literę S...), muszę poszukać wizytówkę. Nie wiem tylko czy
          nadal mieszka w Białej czy w Warszawie.
          Za tą osobę mogę poręczyć z czystym sumieniem.

Pozdrawiam serdecznie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka