19.07.06, 13:02
Kto z Was pracuje albo pracował w Petrodomie?
Obserwuj wątek
    • jeremy33 Re: petrodom 20.07.06, 09:37
      No jakbyście mieli dostawać taką kasę jak ja to nawet na wsi byście byli w
      stanie mieszkać.Nie wiem czemu tak się do tego okmreślenia
      przyzwyczailiście.Widać Wasze korzenie są bardzo głębokie i stąd ten związek
      emocjonalny z wsią.
      • jolecka-22 Re: petrodom 20.07.06, 09:59
        A co jest złego w wiejskich korzeniach? Myślę ze nic, sądzę raczej że o wiele
        gorsze i śmieszne jest nie przyznawanie się do nich. A najbardziej wesołe są
        wystające słomki z bucików pseudo rodowitych Warszawiaków. Wiesniakiem mozna
        być nawet w NY, więc Twoje przemieszczanie się po mapie raczej bezcelowe. Radzę
        popracować nad osobowością. Pozdrawiam
        • aga9001 Re: petrodom 20.07.06, 10:45
          A czym miałbys się zajmować w Petrodomie? Bo skoro mają Ci płacić taką
          nieopisaną kasę to i zajecie pewnie bardzo odpowiedzilane. Z czystej ciekawosci
          pytam
          A co do wsi i wieśniaków...... to nie chce mi sie wypowiadać na ten temat :)
        • negev56 Re: petrodom 20.07.06, 10:47
          widzisz, najbardziej miastowi są ci, którzy sami ze wsi pochodzą i wstydzą się
          tego, nie wstydź się swojego pochodzenia, noo śmiało.
          • aranka84 Re: petrodom 24.09.06, 02:25
            Kiedyś tam pracowałam, też obiecywano mi złote góry, a nawet połowy z tego nie
            doatałam. Najpierw zaczełam pracować, potem zwlekano z obiecaną umowa o pracę,
            potem kazano mi fikcyjnie sie przemeldować, niby że mieszkam w jakiejś wsi, ze
            względu na jakies dotacje, dopiero potem dostałam umowę, nadgodzin nie
            wypłacano, pensję ukręcano, dodatkowo ja i inne osoby robiły tam za osobę,
            biurową , sprzątaczkę, pokojową, odśnieżarkę w zimie, kazano nam fałszować
            dokumenty odnośnie meldunku ( goście hotelowi spali gdzie indziej a byli
            zameldowani w innym miejscu, o czym sami nawet nie wiedzieli) itd. Dodatkowo
            osoba która pracowała w dziele rachnkowości w dzień, co tydzień wieczorem na
            czarno, robiła caritas na stacji pkp, przeładowując jakieś oleje opałowe.
            Kiedys podobno firma była uczciwa, ale to było kiedyś..., gdy tylko powstała.
            A z drugiej strony, w końcu pan D..., musi zarobić na te wszystkie dzieci co
            narobił, więc oszczędza na pracownikach... . Zwykłe DNO.....
          • aranka84 Re: petrodom 24.09.06, 02:25
            Kiedyś tam pracowałam, też obiecywano mi złote góry, a nawet połowy z tego nie
            doatałam. Najpierw zaczełam pracować, potem zwlekano z obiecaną umowa o pracę,
            potem kazano mi fikcyjnie sie przemeldować, niby że mieszkam w jakiejś wsi, ze
            względu na jakies dotacje, dopiero potem dostałam umowę, nadgodzin nie
            wypłacano, pensję ukręcano, dodatkowo ja i inne osoby robiły tam za osobę,
            biurową , sprzątaczkę, pokojową, odśnieżarkę w zimie, kazano nam fałszować
            dokumenty odnośnie meldunku ( goście hotelowi spali gdzie indziej a byli
            zameldowani w innym miejscu, o czym sami nawet nie wiedzieli) itd. Dodatkowo
            osoba która pracowała w dziele rachnkowości w dzień, co tydzień wieczorem na
            czarno, robiła caritas na stacji pkp, przeładowując jakieś oleje opałowe.
            Kiedys podobno firma była uczciwa, ale to było kiedyś..., gdy tylko powstała.
            A z drugiej strony, w końcu pan D..., musi zarobić na te wszystkie dzieci co
            narobił, więc oszczędza na pracownikach... . Zwykłe DNO.....
            • aquamarine Re: petrodom 27.09.06, 20:52
              Tez tam kiedys pracowalem. Mysle, ze najlepszym miejscem na uzyskanie informacji
              o tej firmie bedzie prokuratura, policja lub tez urzad celny. We wszystkich ww.
              instytucjach maja naprawde opasle tomiska akt o tej firmie ;) Niestety wymiar
              sprawiedliwosci ma niesamowite klopoty z egzekwowaniem prawa. pan D. juz dawno
              powinien siedziec.
              • malutkaa8 Re: petrodom 01.10.06, 08:50
                a ja tam kiedys pracowałam i jestem bardzo zadowolona.Pan D. jest miły i zawsze
                pomocny,naprawdę!Chciałabym miec takiego szefa,ale teraz niestety w Białej nie
                przebywam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka