09.08.06, 22:50
mam wrażenie, że po godzinie 22 nikt z Białej już tu nie zagląda.
czy w związku z latem siedzicie na Pl.Wolności pod parasolkami? czy po
przysłowiowej Panoramie kładziecie się spać?
Obserwuj wątek
      • aga9001 Re: śpicie? 10.08.06, 16:56
        he a ja przyznaje sie bez bica, ze czasmi zasypiam razem z córką. A innymi razy
        nie odpalam kompa z netem bo bym sie do roboty nie zabrała :) Bardzo
        sporadycznie siedze do późnej pory na forum. Chociaż parę razy po imprezie
        zdażyło mi się :) wtedy szczególnie odwiedzam moje matkowe (Forum Matek
        Wyrodnych) :):)
        • negev56 Re: śpicie? 10.08.06, 17:24
          jak kończę z komputerem, zaczynam czytać książkę, właśnie policzyłam stosik,
          który grzecznie czeka na "skonsumowanie"- sztuk 17, uwielbiam taką robotę.
          • thomas.h Re: śpicie? 10.08.06, 20:31
            chyba powinienem też coś więcej zacząć czytać.
            odkąd zacząłem do pracy jeździć samochodem, nie bardzo znajduję czas na lekturę,
            czy to prasy, czy to książek.
            kiedyś to przynajmniej w metrze poczytałem nieco...
              • thomas.h Re: śpicie? 10.08.06, 21:22
                ostatnio sam się sobie dziwię. do niedawna nie wyobrażałem sobie czytania bez
                szelestu przewracanych kartek. stąd pewnie też moja tu nieobecność.
                ale świat się zmienia, czas się zmienia a przede wszystkim praca się zmieniła -
                i czasem trzeba sobie czymś wypełnić czas w tej robocie ;-)
                  • aga9001 Re: śpicie? 10.08.06, 21:52
                    są biblioteki, ale ja lubie miec ksiażki swoje , kazdy ma jakieś zboczenie :)
                    W bibliotekach są starocia, bona nowosci nie maja kasy
                      • aga9001 Re: śpicie? 11.08.06, 06:57
                        taaa i z całą pewnoscia będą to wszytskie dzieła JPII
                        A te pieniażki to wezmą z podatku VAT od umów zleceń i o dzieło. Dziwny
                        kraj.......
                        • thomas.h Re: śpicie? 11.08.06, 09:06
                          jak żeście sobie wybrali - tak teraz macie!

ja nawet ręki nie przyłożyłem do wyniesienia na stołki panów z PiSu, LPRu czy
                          Samoobrony. no i cały czas się wstydzę, że taki Wierzejski jest z BP :-(((
                          • aga9001 Re: śpicie? 11.08.06, 09:26
                            ooo przepraszam, na ugrupowania które zasiadają na stołkach nie głosowałam.

A Wierzejski nie chodził w tym samym czasie do Kraszaka co Ty?
                            • thomas.h Re: śpicie? 11.08.06, 10:02
                              jak to jest? z kim nie rozmawiam, to nikt ich nie wybierał. a jakoś dziwnym
                              zbiegiem okoliczności zdobyli ponad 50% wszystkich głosów w ostatnich
                              wyborach ;-(

jest chyba o rok od nas młodszy...
                              • aga9001 Re: śpicie? 11.08.06, 10:22
                                wiem jak zdobyli - bo ludziegłosowali. Grunt to odkrywcza myśl. Ale przyznaję,
                                ze wśród moich znajomych trochę ludzi głosowało na PiS. A i byli młodzi co na
                                Samoobronę :( Dla mnie dramat.
                                Moja koleżanka z Panem W. chodziął do liceum. Mówiła, ze wielką inteligencją to
                                on sie nie wyróżniał. Ale cóz polityka zmienia.
                                • thomas.h Re: śpicie? 11.08.06, 11:29
                                  nie zmienili zdania po pół roku rządów najpierw PiS, a teraz egzotycznej
                                  koalicji? mam kolegę w pracy, który głosował na PiS i jeszcze mu nie przeszło ;-
                                  (

mam inną opinię na temat polskiej polityki. właśnie tacy ludzie, jak W, bez
                                  pomysłu na życie - pchają się do rządzenia Polską.
                                  przypadki w stylu Smoktunowicza, która dorobił się na kancelarii prawnej a do
                                  Senatu poszedł tylko po prestiż - to wciąż tylko wyjątki w poslkiej
                                  rzeczywistości.
                                  pod tym względem wolę standardy USA.
                                  • aga9001 Re: śpicie? 11.08.06, 12:07
                                    podobno my sie jeszcze uczymy :)
                                    Pytanie ile lat zajmie nam ta nauka i jaki będzie efekt końcowy. Jeżeli do
                                    władz wybieramy ludzi bez wykształcenia , na bakier z prawem. Szkoda słów.
    • ewaijuz Re: śpicie? 11.08.06, 13:23
      spie jak ten niedzwiedz - zdecydowanie za malo mi snu :) a pod parasolki nie
      chodzę - tam nie ma mozliwosci mnie zobaczyc haha - czasem z mezem chodzimy pod
      parasol do Bachusa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka