Dodaj do ulubionych

Ginekolodzy w Białej

15.02.07, 15:45
Szukam dobrego ginekologa.Zależy mi bardzo na jakości.Dziewczyny moze macie jakies propozycje??Przeszukalam watki i nie znalazlam takiego..Plis pomozcie!!!
Obserwuj wątek
      • aranka84 Re: chania odpowiedz poszła n/t 22.02.07, 23:29
        Ja jak jeszcze miaszkałam w Białej, chdziłam kiedyś do Pani Luterek. Była nawet
        spoko. Przymowała prywatnie i na kasę chrych w Szpitalu na Terebelskiej ( w
        przychodni). Aktualnie chyba były tam jakieś zmiany, więc może teraz przyjmuje
        w innym miejscu. Ale gdy byłam prywatnie była super babka ( pożartował itp), a
        jak byłam na kase chrych, była równie miła, ale na tym koniec.
        Kiedyś dobry też był doktor Siwet, był ordynatorem działu gin. w starym
        szpitalu, ale ten dział zamkneli, bo podobno stwarzał konkurencję dla Nowego
        Szpitala na Terebelskiej ( kobiety, pomimo, że miały rejon na terebelskiej,
        wolały rodzić w gorszych warunkach u Siwka w starym szpitalu Kopernika - chyba
        tak się nazywał). Potem Siwek został dyr. kasy bialskiej kasy chorych, więc nie
        wiem, czy jeszcze przyjmuje. A z drugiej strony, moja mama rodziła mnie jeszcze
        na starym, ale u Powiłańskiego, który został potem ordynatorem w nowym, i od
        którego uciekały kobiety, i o mały włos, nie wyprawił jej na drugi świat. Moja
        Ciocia rodziła pierwsze dziecko u Powiłańskiego, gdy była młoda i miała
        cesarkę, a drugie rodziala u Siwka, gdy była starsza i miała bardziej zagrożoną
        ciążę, dodatkowo, po poprzedniej cesarce powiłański żle ją pozszywal i miała
        zrosty od wewnątrz brzycha, które ujawniły się straszymi bólami od 6 miesiąca,
        gdy płód zaczął uciskać, a Siwek doprowadził do tego że drudie dziecko urodziła
        bez cesarki w starszym wieku, chć ciąża wyglądała gorzej.

Pozdrawiam.
          • chania83 Re: chania odpowiedz poszła n/t 23.02.07, 12:14
            aranka84 dzieki za opowiedz. Nie poznaje zadnego z nazwisk.Moze dlatego ze piszesz tu o starym szpitalu itp szczerze mowiac to ja sie za szpitalami nie rozgladam nawet bardziej chodzi mi o prywatne gabinety.Moze dlatego ze nie chodzi mi o ciaze :) ale dziekuje bardzo jakbys miala jakies kolejne informacje to zapraszem :) pozdrawiam pa
            • aranka84 Re: chania odpowiedz poszła n/t 24.02.07, 00:08
              Doktor Luterek przyjmowała w nowym szpitalu na Terebelskiej w poradni, dwa razy
              w tygodniu o ile się nie mylę, oraz dodatkowo prywatnie. Dodatkowo prowadziła
              też nauki przedmałżeńskie ( 1 godz. z 10 godzin / nauk)odnośnie zabezpieczeń w
              Kaplicy na Terebelskiej. Było to 6 lat temu, babeczka w okolicach 40 lat, tak
              mi sie wydaje. Popytaj, może ktoś coś o niej słyszał.
      • aranka84 Re: Ginekolodzy w Białej 24.02.07, 23:32
        O Daniluku, też słyszałam pozytywne opinie. Nigdy u Niego nie byłam, ale
        słyszałam, że jako lekarz jest dość dobry i całkiem ,, spoko". Swego czasu poza
        prywatnymi wizytami również przyjmował w przychodni w dawnym Szpitalu
        Wojewódzkim na Terebelskiej.
        • jolecka-22 Re: Ginekolodzy w Białej 01.03.07, 08:13
          Daniłoś? Bratowej mojego męza powiedział po badaniu usg w 12 tyg. ciąży że
          wszystko jest ok i dziecko się pięknie rozwija. Dwa dni później trafiła z
          bólami do szpitala i tam stwierdzili, że ciąża jest martwa od 2 tygoni!

--
          Szkliste spojrzenie zatrzymuje cię I idziesz wstrząśnięty dalej: czyżby to mnie
          dostrzeżono?
          Czy tym razem zauważyli mnie takiego, jakim jestem,
          Czy też odwlecze się to znowu? /John Ashbery/
          • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 01.03.07, 11:27
            kretyn!!! O ludzie czy na tym swiecie sa lekarze prawdziwi-z powolania, ktorzy nie mysla tylko i wylacznie o sobie i swoich pieniadzach?? Gdzie sa tacy ktorzy nie odsylaja pacjentek z kwitkiem tylko po to zeby one wrocily i zaplacily ponownie!!! Dziwia sie ze kobiety nie chca rodzic dzieci.Mi na sama mysl o takim lekarzu odechciewa sie wszystkiego :( dzieki jolecka-22 a moze polecasz kogos ?? sama do kogo chodzisz?
            • jolecka-22 Re: Ginekolodzy w Białej 01.03.07, 13:43
              Aktualnie do Zalewskiego, ale jako że mam dosyć poważne problemy, po latach
              poszukiwań dobrego gina w Białej, wyruszam 15 marca do Łodzi. Tam mam
              umówionego jakiegoś profesorka, ale nie pamiętam nazwiska. Poleciła mi go
              siostra. Pojadę "wypróbuję" i dam znać :)

--
              dostrzeżono?
              • beth2 Re: Ginekolodzy w Białej 01.03.07, 14:26
                Hej. Do dr Luterek prywatnie chodziła moja przyjaciółka w drugiej ciąży.
                Regularnie miała robione USG i lekarka nie zauważyła poważnej wady serca (brak
                jednej komory :(
                • jolecka-22 Re: Ginekolodzy w Białej 01.03.07, 20:42
                  Ja pamietam takiego lekarza, nazywał sie chyba Chołopiak. Był przy moim
                  porodzie i bardzo mi pomógł(bez opłaty extra). Wyjechał zdaje się że do Ełku,
                  ale ktoś mi mówił że przyjeżdża do Białej ileś razy w miesiącu. O nim słyszałam
                  same dobre opinie.

--
                  dostrzeżono?
                  • aga9001 Re: Ginekolodzy w Białej 02.03.07, 05:45
                    mało, ze wyjechał jest w Ełku ordynatorem. Fajny gość i dobry specjalista. A co
                    najważniejsze cały czas sie sam uczy i dokształca. Przyjmuje zdaje sie dwa razy
                    w miesiacu w Elermecie. Trzeba sie tam przespacerować bo można znaleźć numer
                    telefonu pod którym należy sie rejestrować. Fakt faktem, że kasy dodatkowej
                    brać nie chciał od mnie też.
                    • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 02.03.07, 10:53
                      no wlasnie jego numer tez znalazlam w necie gdzies.I tez o nim slyszalam same dobre opinie ale jakos wczesniej nie moglam sie zdecydowac na faceta ale teraz to mi wszytsko jedno w sumie zadzwonie do niego i sie dowiem a i na pewno sie podziele z Wami!! Dzieki dziewczyny na prawde mi pomoglyscie przynajmniej mam jakotakie pojecie a nie sama bym znowu szwendala sie sto lat :) a ktos na poczatku napisal zebym dala sobie spokoj :) dobrze ze ze mnie uparciuch :) a swoja droga Aga czy Ty spac nie mozesZ??? :)
    • aga9001 Re: Ginekolodzy w Białej 06.03.07, 05:36
      Mam pomysł. Jedż dziewczyno do Wawy klinika prywatna koszt jednego spotkania
      120 zł - a w tym wizyta, usg normalne i usg piersi. A Cytologia za 30zł. Jak
      chcesz to podeślę Ci namiary.
      • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 06.03.07, 10:42
        a co jesli na jednej sie nie skonczy? to bedzie nastepne 120 i jeszcze nastepne..troche drogo.Ale wiesz co? mozesz mi napisac namiary bo jak sie wkurze to pojade bo ile mozna z tymi lekarzami tu w bialej a dlugo sie czeka na wizyte?
    • zosia225 Re: Ginekolodzy w Białej 07.04.07, 18:24
      Czytam i czytam ten wątek i aż mi zimno, żeby w Białej nie było dobrego
      ginekologa. Sama jestem zainteresowana i miałam kierować swe kroki do
      Luterkowej, ale poczekam kogo Ty chaniu83 wybierzesz. Mam nadzieję, że napiszesz
      o swoim doświadczeniu. Pozdrawiam.
    • wisienka_7 Re: Ginekolodzy w Białej 14.04.07, 09:23
      Hej!!!
      Ja od dłuższego czasu chodzę do dr. Darisza Rapy. Uważam, że jest naprawdę
      dobrym ginekologiem, dba o swoje pacjentki, jest miły, potrafi pożartować.
      Powiem szczerze, że nie mam żadnych zastrzeżeń w stosunku do jego osoby.
      POLECAM!!! pzdr.
      • zosia225 Re: Ginekolodzy w Białej 15.04.07, 19:26
        No tak każdy ma swoje zdanie, przykro mi to pisać ale w moim przypadku dr Rapa
        postawił złą diagnozę, a miły to owszem jest w miarę (miałam z nim styczność
        "państwowo" a nie prywatnie)
        • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 29.04.07, 15:50
          heja! ja w koncu wybralam dr Łagód. Jak narazie jest ok zobaczymy co dalej.Narazie jestem zadowolona ale jeszcze mnie do siebie nie przekonal! Pozdrawiam i czekam na dalsze doswiadczenia!
          • ulus Re: Ginekolodzy w Białej 21.06.07, 19:20
            Dzięki leczeniu się u dr Chołopiaka mam dziecko po 5 latach leczenia, w tym w
            specjalistycznych przychodniach w Warszawie i Łodzi. Ale dr Chołopiak wyjechał
            za granicę i w Białej już nie przyjmuje, a ja teraz sama poszukuję lekarza, bo
            staram się bezskutecznie o drugie dziecko.
            • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 21.06.07, 22:27
              ulus jak bedziesz cos wiedziala jakies doswiadczenia to wal :) bylabym
              wdzieczna..Ja narazie chodze do dr łagód ale zawsze jakos nie moge sie zebrac te
              kolejki ale musze bo tez kiedys chcialabym miec dziecko a wiem ze to moze byc
              klopot dla mnie :( pozdrawiem i dzieki za info
              • hell_woman82 Re: Ginekolodzy w Białej 26.06.07, 20:22
                chodziłam do tego lekarza i zrezygnowałam....każdej po kolei jak leci
                przepisuje Yasmin bez jakiegokolwiek badania krwi na hormony czy próby
                wątrobowej:/ poza tym jak sie o coś nie upomniałam albo jak nie pytałam, to nic
                sam nie mówił, tylko 2 zdania..u mnie z pigułkami akurat trafił, ale znam
                przypadki, że kobiety sie skarzyły na dolegliwości, skutki uboczne, miały nawet
                plamy wątrobowe, a ten...nadal kazał przyjmować tabsy...nie ufam już temu panu,
                zmieniłam lekarza na przemiłą dr Maleszyk:) i nie żałuję, chociaż się bałam
                wizyty u kobiety-gina (przyjaciółki mnie nastraszyły, że badania bolą bardziej
                niż u faceta-gina), ale babka zna sie na rzeczy, ma super podejście:)aha u pani
                doktor umawia sie na konkretną godzinę, więc kolejki nie grożą:)
                --
                :)
                • zosia225 Re: Ginekolodzy w Białej 29.06.07, 12:36
                  Z dr Maleszyk miałam styczność w szpitalu (była przy moim porodzie). Nigdy
                  wcześniej Jej nie spotkałam ale okazała sie super babką. Jeśli możesz to daj
                  namiary na nią; gdzie przyjmuje i za ile.
      • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 28.06.07, 21:46
        wiecie co?? cos w tym jest bo ja jak powiedzialam o tym ze chce badania na
        poziom hormonow to sto pytan do po co mi i dlaczego? bez sensu troche no ale
        uparlam sie i zrobilam i nagle jakze go oswiecilo bo stwierdzil ze podwyzszony
        poziom tego i tego to moze byc wlasnie ta przyczyna dolegliwosci a nie prosciej
        bylo od razu mnie wyslac wrrr... a ta dr meleszyk to gdzie przyjmuje i za ile?
        jakbys mogla to napisz mi na maila bylabym wdzieczna bo i ja moze zrezygnuje ale
        ciezko mi bedzie opowiedziec po raz setny cala historie no ale coz jak trzeba to
        trzeba...czy w bialej nie ma porzadnego lekarza????
    • jolecka-22 Re: Ginekolodzy w Białej 03.07.07, 08:53
      No ok, odzywam się po długiej przerwie i nie mam dobrych wieści...
      Jak juz pisałam wcześniej trafilam w końcu do Łodzi. Tam okazało się, że tu w
      Białej źle mi postawiono diagnozę (dr Zalewski), źle zrobiono usg (dr Łagód),
      przepisano mnóstwo niepotrzebnych leków:/
      Teraz czekam na koniec strajku i operację w Centrum Zdrowia Matki Polki.
      Podejrzenie- nowotwór jajnika...a wystarczyło tylko dobrze zrobić badania...
      Cyt. dr Zalewski :"nie ma potrzeby robić jakiś badań, one nam nic nowego nie
      wniosą. Ja wiem co pani dolega przecież..."
      Bez komentarza...
      --
      dostrzeżono?
      • zielony_beret Re: Ginekolodzy w Białej 03.07.07, 10:25
        >Cyt. dr Zalewski :"nie ma potrzeby robić jakiś badań, one nam nic nowego nie
        >wniosą. Ja wiem co pani dolega przecież..."
        >Bez komentarza...

I co?Zostawisz to tak??

--
        --------------------------------------------
        ag.bocznica.org/
        Przeczytaj nim zapytasz.
        מה שלא הורג - מחשל
        • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 05.07.07, 10:53
          ja pierd... zeby brzydko nie napisac!! nie no w tym miescie na prawde nie ma
          porzadnego lekarza!! o oni sobie zrobili z ginekologii biznes jakis??? kurde
          przeciez za wizyte placimy w chuu... kasy a oni tu po co badania??? ciezko im
          probki jakies pobrac czy usg poprawnie zrobic noszzzzzzz cholera !!! ja to sie
          normalnie zaplacze chyba...Jolecka a za Ciebie trzymam kciuki i zycze zdrowka i
          dzieki za wpis...Wiecie co ?? szkoda tylko ze jeden z drugim tego nie
          czytaja...wrrrrrr!!!
          • hell_woman82 Re: Ginekolodzy w Białej 05.07.07, 23:32
            trzeba dać im cynę, że to forum istnieje:P ulotki w prywatnych gabinetach
            zostawić, o! :P link z forum i komentarz:D aż kusi, ajjj..
            --
            Uśmiechnij się! To druga najlepsza rzecz,którą możesz zrobić ustami:D
            • marta364 Re: Ginekolodzy w Białej 06.07.07, 08:57
              Hej!
              Wlasnie znalazlam na necie to forum.Usilnie poszukuje w Bialej jakiegos dobrego
              ginekologa (nie chodzi o prowadzenie ciąży). Tez slyszalam wiele dobrego o
              doktor Maleszyk, ale nie wiem gdzie ona przyjmuje prywatnie. Ktos moze mi
              podpowiedzieć? Z gory dziekuje. Ewentualnie prosze o taką informację co do
              doktor Luterek lub innej kobiety ginekologa w Bialej.
                  • moniamacka Re: Ginekolodzy w Białej 27.07.07, 13:37
                    dziewczyny ja tez poszukuję dobrego ginekologa w Białej. Chodziłam do Łagoda i
                    nie polecam. Pierwsza wizyta ok. o niebo lepszy niż jego poprzednik, ale
                    kolejne coraz gorzej (odwalanie wizyty i zgarnianie kasy do kieszeni) Mam PCO,
                    bez żadnych (poza usg) badań przepisał mi Diane (akurat trafił) i po 6
                    miesiecznej kuracji odstawił, bo - jak twierdził - jestem już zdrowa. Tylko że
                    po miesiącu objawy wróciły. Kiedy mu zasugerowałam, ze może by tak oznaczyć
                    poziom hormonów, odpoiwiedział, ze nie ma sensu ("Jak dam Pani tabletki to i
                    tak wszystko sie zmieni), ale jak bardzo chcę to oczywiście moze mi wystawic
                    skierowanie!! I co - może mam sobie jeszcze sama zinterpretowac wyniki?
                    Oczywiście nie wspomniał ani słowem kiedy mam iść na te badania ( a hormony
                    robi się w odpowiednim dniu cyklu).. I za co tu płacić 80 zł, pytam się?
                    Polecono mi Daniluka - wybieram się do niego, ale widzę, że też niewiele
                    tańszy..
                    Może ktoś zna dobrego gino-endo, specjalistę od PCO w okolicy?

Będę wdzieczna..
                    • mara2007 Re: Ginekolodzy w Białej 27.07.07, 19:54
                      W Białej nie polecam nikogo. Znam dziewczynę z takimi problemami.Była w Białej u
                      kilku gin.Miała przepisywane: tabl hormonalne, na uspokojenie, kazano leczyc się
                      dietą. Polecam lekarzy w Lublinie. Leczy się już 3 rok, wszystko w porządku.
                      Oczywiście na wstępie zrobiono jej badania hormonów.Pozdrawiam.
                      • mara2007 Re: Ginekolodzy w Białej 27.07.07, 20:21
                        dodam jeszcze, że wszystkie wizyty u lekarza są bezpłatne, bo to poliklinika.
                        Zadzwoń do rejestracji w plililnice w Lublinie, zapisz się do
                        ginekologa-endokrynologa,skierowanie dostarczysz później jeżeli w ogóle będzie
                        potrzebne. Powodzenia i daj sobie spokój z Białą, naprawdę!
                        • moniamacka Re: Ginekolodzy w Białej 30.07.07, 08:02
                          mara2007 dzięki za info - tak też i zrobię, wybiorę się do Lublina, bo widzę,
                          ze w Białej nie ma sensu wyrzucać kasy w błoto. A może jakieś konkretne
                          nazwisko w tej poliklinice (moze być na e-mail)?
                          Jeszcze raz dziękuję!
                          Jedna z tego pointa - w Białej mogą do ginekologów chodzić tylko kobiety zdrowe
                          i bezproblemowe na profilaktyczne badania, a i to raz na jakis czas warto się
                          wybrać gdzieś dalej, żeby sprawdzić czy niczego nie przeoczyli...
                          • pati1918 Re: Ginekolodzy w Białej 01.08.07, 13:33
                            Potwierdzam i ja- w Białej nie ma dobrych ginekologów.Są ślepi tylko.Nie widza
                            nadżerek, wad u dzieci.I przypisują Yasmine.Mnie tak leczył Migdal od
                            nadzerki.I zrobiła mi sie na całej szyjce.Zaczęłam jeździc do Lublina ale też
                            jestem średnio zadowolona.Myslę o Wawie choć to troche daleko...
                            • anita.anita80 Re: Ginekolodzy w Białej 02.08.07, 09:58
                              witam !
                              ja mieszkam pod warszawą i mam dobrego lekarza z Warszawy , który również
                              pracuje w SZPITALU bielanskim najpierw mnie podleczyl , a póżniej prowadził
                              moje dwie ciąże jak jestes zainteresowna to się odezwij ( a z BP znam tych
                              konowałów bo mieszkałam kiedys w BP MIGDAL ,PIETRAS ,miałam z nimi doczynienia )
                              pozdrawiam
                              Anita
                              • moniamacka Re: Ginekolodzy w Białej 02.08.07, 12:47
                                Ja dziekuje za szczere checi, ale na razie spróbuje w Lublinie. Jak mieszkałam
                                w Wawie, to bym Cie za te informacje ozłociła, ale teraz.. on mi nawet nie
                                bedzie mógł państwowo badań zlecić, bo to inny NFZ. Nie mówiąc już o poprodzie,
                                bo do Wawy raczej nie pojade rodzić... Na razie spróbuje blizej, ale jakby nic
                                z tego nie wyszło to nie bede patrzeć na odległość i sie odezwe.
    • dagaam Re: Ginekolodzy w Białej -małe sprostowanie 14.08.07, 22:20
      Jestem z Ełku. To szczęście dla mnie że dr G.Chołopiak osiedlił się właśnie u
      nas. Faktycznie dobry fachowiec i miły człowiek.Ktoś tu napisał, że jest
      ordynatorem w naszym szpitalu- otóż nie - nie jest nim. Musiałam to sprostować.
      Dla ciekawości - gdyby to kogoś interesowało - pół roku temu był jeszcze na
      kontrakcie w Hiszpanii, ale nie wiem czy już wrócił. A ordynatorem jest jego
      żona na noworodkach.Pozdrawiam.
      • dorotkaol Re: Ginekolodzy w Białej -małe sprostowanie 09.09.07, 11:27
        mialam przyjemnosc trafic do p.cholopiaka z pewnym problemem,otoz
        podczas wizyty u innego lekarza (jeden z naszych faworytow z forum-
        przyjmuje na zamkowej 1)stwierdzono u mnie polip na szyjce. pan
        doktor z zamkowej porzadnie mnie nastraszyl powaznym zabiegiem pod
        narkoza, duzym prawdopodobienstwem ze polip jest uzlosliwiony i
        spedzeniem co najmniej 3 dni na oddziale(pod jego opieka oczywiscie)
        a poniewaz nie mialam polskiego ubezpieczenia zdrowotnego okreslil
        koszt zabiegu +szpitala na ok 1500PLN plus badania. wizyta
        kosztowala 80 PLN, nie wsponme juz ze byla wyjatkowo nieprzyjemnie
        bolesna- jak zwykle u niego

kolezanka akurat byla umowiona u cholopiaka wiec poszlam z nia po
        druga opinie.na dzien dobry jego pielegniarka-asystentka usiadla ze
        mna na boku i wytlumaczyla mi co to sa polipy i jakie moga stwarzac
        zagrozenia-dzieki temu sie uspokoilam. cholopiak po badaniu
        stwierdzil ze rzeczywiscie cos tam jest i trzeba to usunac ale nie
        potrzeba na to 3 dni i szpitala, w tym przypadku mozna zrobic to
        ambulatoryjnie a w tym przypadku nawet bez znieczulenia bo miejsce
        w ktorym jest nie jest unerwione!!
        za 2 wizyty, usuniecie polipa( trwalo 2 minuty i bylo totalnie
        bezbolesne) oraz badanie histopatologiczne + przeslanie wyniku z
        interpretacja za granice zaplacilam 200 zl!!!

a ten pan doktor z zamkowej mam nadzieje ze kiedys zachoruje i
        trafi na specjaliste swojej rangi
    • evikat Re: Ginekolodzy w Białej 12.09.07, 12:26
      Witam! Pierwszy raz odwiedziałm tą stronę, przeczytałam wszystkie
      opinie dot. "naszych" ginekologów, no i dodam jeszcze swoją:)
      Najdłużej bo ok.3 lat chodziłam do dr.Daniłosia, jeżeli o mnie
      chodzi to nie moge powiedziec nic złego o nim, ale podkreślam,że nie
      miałam żadnych chorób, poprostu zwykłe copółroczne wizyty.Teraz
      zdecydowałam sie na kogoś kto jest w Białej na stałe- ze wgledu na
      przyszła ciążę- i poszłam do dr.Tomczewskiego.Polecam tego doktora,
      bardzo miły, przyjemny, odpókac nie nawalił:) Ale jak to któraś z
      was napisała- jednemu Zośka drugiemu Maryska, więc i pewnie o nim
      niejedna z nas powie coś złego. Pozdrawiam.
    • jolecka-22 Re: Ginekolodzy w Białej 14.09.07, 09:00
      Odzywam się już po wszystkich przejściach :)
      Jestem po operacji w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
      Dzięki Bogu, że w końcu tam trafiłam...
      Opieka lekarska była super, lekarz do którego trafiłam po
      przejściach z bialskimi medykami wydaje się byc aniołem na tle moich
      dotychczasowych doswiadczeń.
      Guz, który miałam na jajniku, a którego nie dostrzegł nikt tutaj w
      Białej okazał się łagodny. Profesor który mnie operował powiedział,
      że dobrze że został usuniety bo niestety miał tendencje wzrostową i
      w przyszłości mógłby zezłośliwieć. Dodam, ze był oporny na
      hormonoterapię która mnie tutaj częstowano od roku, zupełnie "w
      ciemno" na zasadzie że moze zadziała...
      Niestety koszt leczenia się w Łodzi jest spory, kazda wizyta u tego
      profesora to 100zł, ale chyba jednak wole zapłacić i przynajmniej
      mieć pewnośc że czuwa nademną fachowiec. Całe szczęscie obeszło się
      bez "dodatkowych opłat" za pobyt w szpitalu. Zauważyłam też, że
      personel medyczny w CZMP tak samo traktował pacjentki swoich lekarzy
      jak i te "z ulicy". Na sali pooperacyjnej wciąz czuwała jakas
      pielegniarka, była na każd4e zawołanie. Nikt nie zwracał sie do mnie
      inaczej jak tylko "aniołku, skarbie, kotku, dziewczynko". To miłe i
      budujące :) Dzięki temu pobyt w tamtej klinice kojazy mi się
      bardziej z miłym sanatorium niż ze szpitalem.
      Jeśli któras z forumowiczek potrzebuje fachowej pomocy, a nie
      znalazła jej w najbliższej okolicy to służę informacjami nt. w/w
      kliniki i pracujących tam lekarzy.

Pozdrawiam, szczęsliwa jolecka-22 :D)
      --
      Szkliste spojrzenie zatrzymuje cię I idziesz wstrząśnięty dalej:
      czyżby to mnie dostrzeżono?
    • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 30.09.07, 08:25
      laski wiecie co?? musze Wam to napisac :) moja kumpela byla jakos niedawno u
      zamkowego :) i mowi ze jest zachwycona ze bez pytania zrobil jej wszystkie
      badania na wejscie (nawet badania piersi) bylam w szoku jak mi to wczoraj
      opowiedziala zreszta pewnie niedlugo sama sie wypowie bo jej mowilam o naszym
      watku :) pozdrawiam i sorki ze dopiero teraz ale nie bylo mnie w domu dlugo..aaa
      i teraz to bym prosila o namiary na jakiegos z warszawy bo sie przeprowadzam na
      czas studiow :) z gory dzieki papapa
          • anita.anita80 Re: Ginekolodzy w Białej 11.10.07, 09:11
            tylko nie kisiel
            ma wiele spraw w sądzie nie dopatrzył wiele spraw na porodówce (przykład z
            rodziny męża w marcu) przez jego nie dopatrzenie dziewczyna 27 letnia nigdy juz
            nie będzie mamą
            a następny tez z rodziny (było to 5 lat temu tak leczył kuzynke (43lata ) że zmarła
            a słyszy się wiele nie najlepszych rzeczy o tym lekarzu (dużo kobiet nie chce
            rodzic w BIAłEJ Kisiel jest ordynatorem i on tam decyduje,która moze to rodzi w
            Lublinie czy Warszawie

• kiziamizia80 Re: Ginekolodzy w Białej 11.10.07, 18:39
                  ...nie no porazka, nic tylko isc na ginekologie i leczyc sie samemu:-
                  )zeby nawet jednego, ktory chociazby w wiekszosci zebral pozytywne
                  opinie w calej Bialej i okolicach nie bylo!? To moze ktos zna
                  jakiegos godnego polecenia z Lublina lub Wawy?
                  • anita.anita80 Re: Ginekolodzy w Białej 11.10.07, 19:00
                    ja mam lekarza z Warszawy i tam urodziłam swoje dwoje dzieci(obecnie tam mieszkam)
                    moja siostra ma termin na 15 listopada rodzi w Lublinie ,a jej lekarzem
                    prowadzącym ciąze jest doktór Lagód
                    pozdrawiam
                    • chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 12.10.07, 11:21
                      anita :) jakbys mogla to ja bym prosila o szczegółowe info o tym Twoim lekarzu
                      na maila bo wlasnie sie przenioslam do warszawy i musze sie gdzies w konc
                      wyleczyc tylko mam pytanie jeszcze dotyczace tego czy Ty mialas jakies problemy
                      i czy on Ci pomogl. Bo wielu jest lekarzy ktorzy radza sobie ze zdrowymi
                      kobietami :)
                      • anita.anita80 do chania83 13.10.07, 17:46
                        ja chodze prywatnie do lekarza wizyta kosztuje 70 zł mój lekarz prowadził moje
                        dwie ciąże a jako takich większych problemów gin. nie miałam
                        (jak chcesz wiedziec cos więcej pisz na gg 2442144
                        pozdrawiam
                        ANITA
              • evikat Dr Tomczewski 15.10.07, 10:03
                Witam, Ja chodze do dr Tomczewskiego, i póki co sobie chwale, kilka
                moich znajomych równiez do niego chodzi i również póki co nic złego
                na jego temat nie moga powiedzieć.
                • kiziamizia80 Re: Dr Tomczewski 15.10.07, 13:31
                  A gdzie przyjmuje Tomczewski? i za ile:-) i jakby ktos jeszcze mi
                  powiedzial gdzie przyjmuje Daniluk to tez bylabym wdzieczna. A z
                  tymi lekarzami to jest tak jak juz sie pojawilo gdzies w watku.
                  Jednemu ten dobry drugiemu tamten,to zalezy od wielu czynnikow
                  miedzy innymi tego czy ktos chodzi do lekarza tylko na kontrol czy z
                  jakimis drobnymi dolegliwosciami,czy z powazniejszymi problemami,czy
                  naprzyklad szuka kogos do prowadzenia ciazy...
                  • evikat Re: Dr Tomczewski 16.10.07, 10:28
                    Zgadzam sie z Tobą kiziamizia80 w 100%- jednej bedzie pasował "ten"
                    a drugiej "tamten", no ale od tego sa takie fora jak ten żeby sie
                    wymieniac pogladami i w koncu może którejś sie podpowie, podpasuje
                    itd. A odp. na Twoja prosbe dot. adresu dr Tomczewskiego- to
                    przyjmuje on na Janowskiej, w sąsiednim budynku kręgielni,jest tam
                    taki nowo wybudowany bydynek i jego gabinet miesci sie na samym rogu
                    tego nowego budynku, widac z ulicy. Co do ceny to jakies pól roku
                    temu wziął od mnie 80 zł za wizyte, cytologie i usg. Nie wiem może
                    teraz bierze więce, Ale słyszałam że za sama wizyte bierze 50 zł.
    • aniolek125 Dr Łagód 12.11.07, 17:03
      W jakie dni przyjmuje dr Łagód? i w jakich godzinach?
      to bardzo wazne! bardzo prosze o szybka odp. (moze byc na gazetowego)

Z góry dziekuje! :)
      Pozdrawiam:)
      • chania83 Re: Dr Łagód 12.11.07, 19:05
        aniolek wiesz co sroda piatek albo wtorek czwartek :) ale jak wpiszesz w googlach to Ci sie pojawi :) a czytalas opinie wyzej?? na temat tegoz lekarza?? Ja zrezygnowalam :)
        • aniolek125 Re: Dr Łagód 12.11.07, 20:48
          Dzięki Chania:) czytalam i widze, ze znalezienie dobrego lekarza w bp graniczy z cudem;] a narazie nie ma szansy wizyty u gin. w innym miescie- wiec moja mama <bo chodzi tu o nia> zdecydowala ze pojdzie do tego dr. Szukałam w googlach, ale nie znalazlam kiedy przyjmuje:(
          • chania83 Re: Dr Łagód 12.11.07, 21:09
            kurcze :) ja kiedys znalazlam ale widocznie zlikwidowal bo tez patrzylam i nie ma. ale tak jak mowie wtorki i czwartki ewentualnie srody i piatki ale moze sprobuj z mama u kogos innego bo jak mama ma powazne problemy to on nie za bardzo. mi przynajmniej nie pomogl i z ledwoscia doszedl do trafnej diagnozy z reszta nie wiadomo czy trafnej. ehhh szkoda slow z reszta czytalas sama. ale powodzenia zycze!!
            • ulus Re: Dr Łagód 16.11.07, 16:48
              Przyjmuje we środy i piątki od 16, ale kolejka ustawia się już
              wcześniej.
              Wizyta u Tomczewskiego 80 zł (bez cytologii).
              • zulu34 Re: Dr Łagód 18.11.07, 19:26
                Dziewczyny nie do kisiela !!!
                zgniutł czaszkę mojemu synkowi byłem przy porodzie i widziałem ,
                tchuż nie ma chonoru się przyznać.kto go wogule zrobił
                ordynatorem.dobrze że są inne poważniejsze organizacje które to
                rozgryzają i opserwują co tu się wyprawia.
                • anita.anita80 Re: Dr Łagód 19.11.07, 09:12
                  własnie moja siostra urodziła w sobote córeczke w LUBLINIE chodziła do doktora
                  LAGóDA jest bardzo zadowolona z opieki położnych i całego personelu
                  WCZESNIEJ RODZąC W BIAłEJ PODL piersze dziecko ma porównanie
                  w Lublinie 100% lepiej
                  pozdrawiam
                  • rogalwawa Re: Dr Łagód 01.12.07, 22:43
                    dziewczyny ja leczyłam sie u chołopiaka jakieś 5 lat temu, nie
                    mogłam zajść w ciążę i chodziłam do Demczuka, ale on mi nie pomógł.
                    U chołopiaka leczyłam sie około 2 lata, ale mam teraz małego brzdąca
                    3 letniego. Chce znów mieć dziecko ale znowu mi nie wychodzi, a w
                    białej jak juz pisałyście nie ma lekarzy którzy normalnie leczą.
                    Jeżeli jest wszystko ok, bez powikłań z zajśceim z ciąże bardzo
                    sobie chwalą Demczuka, u mnie on nie wypalił, zle znam dużo
                    dziewczyn które u niego rodziły i sa bardzo zadowolone z opieki.
                    przyjmuje u siebie w domu na pokoju, jest ordynatorem w łosicach i
                    tam tez rodza dziewczyny, które do niego chodzą. Lekarz odnośnie
                    ciąży, powikłań jest ok, ale na niepłodności nie ma za grosz
                    pojęcia. Ja obecnie chyba sie wybiore do w-wy, znajoma poleciła mi
                    znanego lekarza Osóbka-Morwski, podobno świetny lekarz jeżeli chodzi
                    o powikłania, tylko najgorsze dojazdy, ale coś za coś :-) :-)
                  • 19rosa Re: Dr Łagód 09.12.07, 12:11
                    I nie dziwię się jej, że jest zadowolona z opieki w lubelskim szpitalu. Pomimo,
                    że szpital na Lubartowskiej nie ma dobrych warunków, ale to nie jest
                    najważniejsze, personel a co za tym idzie jest ok. "Pan dr" Kisiel bialski
                    szpital traktuje jak swój prywatny folwark, jeżeli jesteś jego pacjentką to
                    możesz liczyć na przywileje, wszystkie pozostałe pacjentki tylko zawracają
                    głowę. Ordynator zachowuje się jak pan i Bóg. Takiej sytuacji nie ma w Lublinie,
                    każda pacjentka traktowana jest z równym szacunkiem.
                    • chania83 ... 05.02.08, 13:30
                      Hej dziewczynki!! W koncu sie zebralam i zapisalam sie do dr Maleszyk na za
                      tydzien. Troche mi to zajelo ale w koncu juz jestem umowiona wiec jak cos to
                      relacja za tydzien.. a Wy co tak ucichlyscie?? zadnych nowych doswiadczen??
                      • kiziamizia80 ginekolodzy w Bialej 10.02.08, 19:37
                        no wlasnie cisza cos ostatnio nikt nie kontynuuje watku...ja ciagle
                        szukam i chyba faktycznie wychodzi na to, ze w Bialej ciezko o
                        dobrego gina:-( Moze jeszcze sprobuje w Daniluka moze ktos wie gdzie
                        on teraz przyjmuje ( troche mnie w Bialej nie bylo) i w
                        jakiedni,godziny...Bede wdzieczna za odpowiedz.
                      • moniamacka Re: ... 04.06.08, 14:11
                        chania ja chodziłam do Maleszywkoej, zaczynała prowadzić moja ciąże
                        i w sumie średnio jestem zadowolona.. Owszem jest bardzo miła,
                        sympatyczna, przyjemna etc. tylko ze wizyta u niej trwała 15 minut,
                        nie ma w gabinecie usg (wysyła do swgo kolegi Turuka, który za usg
                        na przecietnym pwoiedzmy sobie szczerze sprzęcie bierze 100 zł), a
                        płacic Malszykowej za zmierzenie ciśnienia, zważenie i 0,5 minuty na
                        fotelu 80 zł to tak sobie.. Chodziłam do niej dopóki nie
                        zachorowała - dostała zawału i mimo że była za zwolnieniu
                        natychmiast po wyjściu ze szpitala przyjmowała całmi dniami pacjenki
                        prywatenie. I to mnie trochę zastanowiło.. Bo kobieta ewidentnie
                        charowała dla kasy.. Kiedy wyjechała do sanatorium zmieniałamją na
                        Zalewskiego i musze powiedzieć że jeste zadowolona póki co. Fakt, że
                        ciąża przebiega prawidłowo, ale jest o niebo lepiej. Pierwsza wizyta
                        trwała nawet godzine, mój mąż jest ze mną (Turuk np. go wypraszał),
                        wszystko dokłądnie nam wyjaśnia, interpretyje każdy wynik badań. Do
                        tej pory na Dokudowskiej wizyta kosztowała 50 zł (w tym było usg),
                        teraz na Kościuszki w nowym gabinecie 70 zł (tez ma usg ale jakiś
                        starszy typ, na Dokudowskiej miał nawet 3D).No i przynajmniej nie
                        odnoszę wrazenia że uczestniczę w jakimś taśmociągu, w którym jestem
                        kolejną pacjentką przyjmowaną tylkopo to by odbębnić wizytę i
                        zostawić kase.. Spędzam w gabinecie tyle czasu ile potrzebuję, dr
                        odpowiada szczegółowo na wszystkie moje pytania, badania zleca na
                        NFZ (u Maleszykowej musiałam za wszystko płacić, bo nib nie miała
                        możliwości wypisać skierowania dolaboratorium na NFZ).. Dla mnie ok.
                    • zielonas-ukienka Standard 21.08.08, 13:02
                      Witam! Poszukuje dobrego ginekologa w białej, przeczytalam caly watek, ale jakos..
                      Otoz interesuje mnie w sumie tylko dobranie tabletek...Chcialabym tz zrobic
                      testy, zeby byly one dobrze dobrane, takze fajnie by bylo gdyby gin nie byl
                      bardoz drogi, bo po co mam placic 100 zł na wizyte, jezeli moge za wypisanie
                      reecept zaplacic mniej... gory dzieki
    • mks2606 Re: Ginekolodzy w Białej 11.04.08, 09:04
      Daniluka nie polecam w 3 m-cu ciąży powiedział mi że ciąża jest
      zagrożona i muszę leżeć. A na wizyty przychodzić co 2 tyg. Z tego co
      słyszałam to wiele osób „straszy” i każe często przychodzić na
      wizyty. Owszem jest bardzo miły ale tylko na wizytach prywatnych bo
      w szpitalu na porodówce udaje że cię nie zna.
      Polecam za to Łagóda – dwa dni po diagnozie Daniluka poszłam do
      niego na konsultacje powiedział że nie ma się czym martwic bo
      wszystko jest w porządku i było.
      Tomczewskiego tez jest ok był przy porodzie i zachował się naprawdę
      super.
      • anita.anita80 Re: Ginekolodzy w Białej 12.04.08, 15:16
        w Białej to wogóle nie warto rodzic zaniedbują pacjentki po porodzie dobrze nie
        wyczyszczą szybko wypuszczają do domu ,a pózniej wraca dziewczyna znowu do
        szpitala bo dostaje krwotoku ,gorączke itd (przypadek z marca z mojej rodziny
        z resztą nie pierszy ta samą sytuacja a le gorsza w skutkach miała miejsce rok
        temu i wiele innych często słysze
          • ulus Re: Ginekolodzy w Białej 15.04.08, 23:10
            A czy teraz faktycznie tak jest, że lekarz prowadzący ciążę nie może przyjść do
            porodu, jeśli akurat nie ma dyżuru? Czy ktoś coś wie na ten temat? Czy Wasi
            lekarze byli przy Waszych porodach, czy rodziłyście z przypadkowymi?
            • aga9001 Re: Ginekolodzy w Białej 19.04.08, 19:12
              Od dawna jest tak, że prowadzący gdy nie ma dyzuru nie może
              uczestniczyć czynnie przy porodzie. Ja akurat "trafiłam" w dyżur
              przez czysty zbieg okoliczności. Rodziłam w nocy więc szczerze
              mówiąc nie odczułam obecności lekarza. Pojawił sie dopiero w
              ostatniej chwili. Tak więc podstwą jest położna.
      • mala_101 Re: Ginekolodzy w Białej 22.04.08, 18:28
        Mks2606 miałam identyczną sytuację, różnica polegała na tym, że ja
        byłam w 6 tygodniu. Również pobiegłam na konsultacje do dr Łagóda, i
        stwierdził, że ciąża jest tak malutka, że to równie dobrze wolne
        miejsce, ale niestety zaczełam juz brać leki, więc musiałm je brać
        do 12 tygodnia. Teraz gdy coś się dzieje to dzwonię do doktora, i
        zawsze potrafi mnie uspokoić i przekonać, że naprawdę jest wszystko
        ok. Ja jeszcze mam poród przed sobą, czy możesz mi napisać kogo
        wystrzegać się na porodówce?
      • madziuula83 Re: Ginekolodzy w Białej 03.06.08, 10:54
        pytanie do mks2606 ale czy miałaś jakieś niepokojące objawy które
        wskazywałyby że ciąza jest zagrożona???
        Ja w sumie nie mam bogatego doświadczenia, ale ja na razie nie mogę
        nic złego powiedzieć na dr Daniluka. Jestem w 10 tc i nawet
        odpowiada mi że każe tak często przychodzić, fakt bierze za to kasę
        ale i ja czuję się spokojniejsza jakmi powie że wszystko jest Ok.
        Lepiej dmuchać na zimne!!
        A dlaczego mks2606 stwierdziłaś, że Daniluk na porodówce udaje ze
        nie zna?? Miałaś taki przypadek?? To mi się niezbyt podoba. Ale od
        pracuje w szpitalu w Białej, czy tak?
        • mks2606 Re: Ginekolodzy w Białej 09.06.08, 08:38
          Ja też do niego nic nie miałam dopóki nie zaczą mnie straszyć. Nie
          miałam żadnych niepokojących objawów co na drugi dzień potwierdził
          Łagód. Wszystko bylo ok. Dwie moje koleżanki do niego chodziły a na
          porodówce udawał że ich nie znał przechodził obok obojetnie
          • malinmm Re: Ginekolodzy w Białej 09.06.08, 22:46
            mks2606 napisała:

> ........ Dwie moje koleżanki do niego chodziły a na
            > porodówce udawał że ich nie znał przechodził obok obojetnie

Tak źle i tak niedobrze.
            Jak nie traktuje Cię wyjątkowo to źle, a gdy kogoś traktuje wyjątkowo to
            zarzuca mu się, że dlatego, że się mu płaci na prywatnych wizytach. I co ma taki
            biedny człowiek zrobić. Jak sie powinien zachować, żeby było dobrze. Czy my
            społeczeństwo wiemy czego wymagamy czy tak po prostu nie wiemy czego chcemy, a
            narzekamy żeby narzekać?

Marek "Malin" Maliszewski
      • kasia5207 Re: Ginekolodzy w Białej 22.04.10, 08:36
        Daniluk w 3 mies ciąży powiedział mi ze mam torbiel i muszę się długo leczyć
        żeby zajść w ciąże. Wypisał stertę leków i kazał czekać. Na szczęście tknęło
        mnie żeby iść po 2 poradę i tak trafiłam do dr Luterek-jestem b zadowolona
            • agaa_80 Re: Ginekolodzy w Białej 29.04.08, 14:37
              Wcześniej chodziłam do Pani M. i płaciłam 70 zł, nie polecam, byłam w 13 tyg i
              poroniłam w szpitalu okazało sie że płód nie rozwija sie w ogóle już od długiego
              czasu, podczas gdy p. M. twierdziła ze jest ok nie robiąc mi nawet żadnego USG
              do tego czasu a gdy wystapiło krwawienie kazała mi leżeć w domu w łóżku i nie
              jechać do szpitala bo tam mi nic nie pomogą, oczywiście pojechałam i dopiero
              miałam w szpitalu pierwsze usg gdzie stwierdzono poronienie
              • 19rosa Re: Ginekolodzy w Białej 29.04.08, 18:56
                agaa_80 a jakim cudem dr M ma zrobić usg jak go nie ma w gabinecie??? Bardzo mi przykro, ze Twoja ciąża tak się zakończyła, niestety nie jesteś jedynym przypadkiem takiego prowadzenia ciąży :(

Daniluk jest najdroższym bialskim ginekologiem, żaden inny lekarz nie bierze za wizytę+usg itd. U pozostałych płaci się za wszystko jedną stawkę. Wielkie aspiracje, przy maleńkiej wiedzy :(

Ktoś wcześniej pytał gdzie pracuje dr Łagód - w Lublinie na Lubartowskiej. Szpital stary i warunki takie sobie ale dr bardzo się zajmuje swoimi pacjentkami a to chyba nie warunki są w tym wszystkim najważniejsze? Jeżeli któraś z jego pacjentek zdecyduje sie rodzić w Lublinie umawia się na izbie przyjęć i "prowadzi za rączkę" ;)

Co do dr Rapy to moje dwie koleżanki były jego pacjentkami a przy porodzie je zwyczajnie olał będąc na dyżurze. Sześć godzin z pełnym rozwarciem na łóżku porodowym chyba mówi samo za siebie, w jednym przypadku skończyło się porodem kleszczowym :(
                • agaa_80 Re: Ginekolodzy w Białej 29.04.08, 21:03
                  To po co w ogóle gabinety prywatne które nie posiadają nawet USG w dzisiejszych
                  czasach to śmieszne, za coś się w końcu płaci..
                  Jak jest wszystko dobrze to każdy gin. poprowadzi dobrze ciąże w moim przypadku
                  tak nie było i niestety nie trafiłam na kompetentną osobę i nie chodzi już tu w
                  ogóle o USG, co bynajmniej śmieszne że go nie ma.
                  A zalecenie leżenia w domu podczas krwawienia to bardzo ciekawe podejście...sama
                  sobie mam pomóc leżąc i licząc na cud?! dobre sobie
                  • 19rosa Re: Ginekolodzy w Białej 30.04.08, 00:18
                    "To po co w ogóle gabinety prywatne które nie posiadają nawet USG"

Bardzo dobre pytanie? Mam kolejne - po co pacjentki decydują się na takiego
                    lekarza, który nie ma w gabinecie USG? Może dlatego że dr M jest bardzo miła?
                    Lekarz nie ma być miły, ma być kompetentny!!!! W końcu na pogaduchy mogę się
                    umówić ze znajomymi, oni też mi udzielą takiego zalecenia jak leżenie w razie
                    komplikacji z ciążą.
                    I jeszcze jedno - skoro lekarz nie ma w gabinecie usg to z dużym
                    prawdopodobieństwem nie jest w stanie właściwie zinterpretować obrazu usg w
                    postaci zdjęcia, więc jak tu liczyć na poprawną diagnozę i kompetentne
                    prowadzenie ciąży? Na jakiej podstawie dr M określa czy wszystko z ciążą ok - bo
                    tak powiedział inny lekarz? A co jak się pomylił albo czegoś nie zauważył? Kto
                    wtedy będzie winny i kto ma powiedzieć pacjentce, ze popełnił błąd na skutek,
                    którego straciła ciążę? Szkoda gadać takie gabinety i takich lekarzy należy
                    omijać duuuuużym łukiem. Mnie zadziwia fenomen dr M tyle kobiet w związku z jej
                    zaniedbaniami - bo za takie uważam niewykonanie usg w 7 tyg. i nie sprawdzenie
                    czy ciąża rozwija sie prawidłowo, czy bije serduszko itd - straciło ciążę a do
                    dr M wciąż są tłumy pacjentek, jak to w ogóle możliwe, na co liczą? Na
                    szczęście, że ich coś takiego jak poronienie nie spotka?

Szkoda, że brak kompetencji dr M odczułaś na własnej skórze :( Ale jak to mówią
                    człowiek uczy się na własnych błędach, tylko szkoda, że to tak boli :( Mam
                    nadzieję, że takie zdarzenia będą przestroga dla kolejnych przyszłych mam i
                    wyciągną wnioski dla siebie na przyszłość.

Bardzo dobrze zrobiłaś wybierając dr Ł to w tej chwili najlepszy możliwy wybór.
                    Do myślenia wszystkim powinna dać opinia powtarzana przez pielęgniarki
                    odchodzące na emeryturę a pracujące przez wiele lat na ginekologii czy
                    położnictwie, jak również obecnie pracujące, że najlepsi lekarze z Białej
                    odchodzą. Coś w tym jest, nawet jak ktoś jest dobry to nie ma się od kogo uczyć
                    i rozwijać bo układy i układziki mu na to nie pozwalają. Więc co pozostaje
                    uciekać z tonącego okrętu :( Dlaczego tak wielu chwalonych nawet na tym forum
                    lekarzy już nie pracuje w Białej? Przeszli do większych ośrodków bo szkoda ich
                    wiedzy i umiejętności na handryczenie się z ordynatorem.

• chania83 Re: Ginekolodzy w Białej 05.05.08, 22:45
                      dla każdego co innego...Ja chodziłam do Ł i sama nie wiem co o nim
                      myśleć..wydałam na niego mnostwo kasy niby postawił jakas diagnoze ale to tylko
                      po moich pytaniach i prosbach o skierowanie na badania potem nagle stwierdzil ze
                      to co innego (czyli mialam racje z badaniami) nie wiem moze u Kobiet w ciazy
                      jest inaczej inaczej je traktuje bo zna sie na patologii ciazy. teraz chodze do
                      pani w warszawie bierze co prawda sporo i zobaczymy..ale wiecie co Dziewczyny
                      powiem tak,ze to masakra jakas zebysmy na wlasnej skorze i co gorsza zdrowiu
                      musialy testowac lekarzy ehhh... brak mi slow
                      • 19rosa Re: Ginekolodzy w Białej 08.05.08, 19:15
                        To nie jest masakra to są realia małego miasta. Tutaj niedouczony lekarz może w
                        miarę spokojnie funkcjonować - oczywiście do czasu aż się nie narazi czyjegoś
                        życia a i tak kolega orzecznik krzywdy nie da zrobić.Bo medycyna to nie
                        matematyka tu zawsze są jakieś nieprzewidziane okoliczności. Wiec o co te całe
                        halo????? Operacja się udała tylko pacjent nie wytrzymał.

Jeżeli chodzi o dr Ł faktycznie położnikiem jest dobrym. Jeżeli chodzi o
                        niepłodność już gorzej. Dobre jest jedynie to, że potrafi powiedzieć ze już
                        wyczerpał swoje możliwości i odsyła do specjalistycznej kliniki. Ale nie można
                        być specem od wszystkiego :(
        • kabatina Re: Ginekolodzy w Białej 29.05.08, 11:14
          Jezu!!! Tylko nie Zalewski. Ordynarny cham, mam przykre doswiadczenia
          dzieki niemu. Dlugo plakalam po porodzie, kiedy nawyzywal mnie od
          grubych swin. Nieprzyjemna historia, ktora pamietam do teraz, a
          rodzilam ponad trzy lata temu. Wiekszosc moich znajomych ma o nim
          podobna opinie. Trzymajcie sie od niego z daleka, jesli chcecie byc
          zdrowe...
          • kabatina Re: Ginekolodzy w Białej 29.05.08, 11:25
            Jedyny cudowny, fantastyczny i bardzo kompetentny, a przy tym niewiele
            bioracy za wizyte lekarz, to dr Cholopiak, ktory (niestety) przebywa w
            Hiszpanii. W chwili obecnej to nie ma do kogo pojsc, bo w Bialej nie
            ma dobrych lekarzy ginekologow..W razie porodu najlepiej zdac sie na
            polozne z porodowki, bo jedynie te wspaniale kobiety wiedza, jak sie
            obchodzic z kobieta i maja duza wiedze i doswiadczenie. Lekarze?
            Szkoda gadac...:(
          • denis1978 Re: Ginekolodzy w Białej 29.05.08, 12:50
            W związku z postem Kabatiny nie mogę się powstrzymać aby nie napisać
            o swich doświadczeniach z "ordynarnym chamem" Zalewskim. Mój poród
            całkowicie niespodziewanie zakończył się cesarskim cięciem, po czym
            na wizycie wieczornej na sali pooperacyjnej Zalewski przywitał mnie
            niczym koleżankę spod budki z piwem z tekstem: "ta pierdoła nie
            urodziła?!" - chyba nie potrzeba komentarza!
            Na szczęście dzięki cesarce "pierdoła" nie straciła dziecka:)
            • cereska11 Re: Ginekolodzy w Białej 15.06.08, 13:46
              Kurcze aż nie chce sie wierzyć, że lekarz w taki sposób może odezwać
              się do pacjętki. Ja miałam do czynienia z dr Rapą przez całą ciąże i
              nie mogę narzekać. W szpitalu bardzo dobrze się mną zajmował robił
              mi zaplanowana cesarkę a potem przychodził na sale i gadał ze mną.
              Ale w sprawach innych niż ciąża już do niego się nie wybrałam tylko
              do dr Daniłosia z Zamkowej.