Z życia wziete Dodaj do ulubionych

25 pazdziernika ma sprawe rozwodową
U mnie bylo to samo, tak wygladal moj seks z meżem... hmm seks to powinna byc czasmi milosc, jej nie bylo. Bylam wlasnoscia mojego meza. Poczytywaklam fora, pisalam, pytalam. Bylam glupia zalekniona. W towarzystwie uchodzilam za super babke. W naszych 4 scianach dochodzilo do rzczy o ktorych nikt nie miala pojecia. mamy 2 dzieci 5 i 2 letnie-Parka, sliczny dom-wybudowany razem. Odchodze od tyrana!!! Zebralam sie w sile, nie walcze juz dluzej!!!
Jest i bylo ciezko ale okazalo sie ilu cudownych ludzi w tej ciezkiej chwili jest przy mnie. Postanowilam pomoc kazdej kobiecie, w jakikolwioek sposob sie da!!!Kazdej ktora placze po nocach przy facecie dreczacym ja, wysmiewajacym , obnmizajacym jej poczucie wartości!!
Wiem ze wiele ciezkich chwil przede mna.... wiem ale dzis juz nareszcie oddycham.
Od czerwca przeprowadzilam sie na ,,kanape'', 2 tyg temu wyprowadzilam z domu! Wczoraj dostal pozew-z jego wylacznej winy!! Ciągle walka o dzieciaki-ktorymi on nie zajmowal sie NIGDY!!! Mozna przeciez zyc inaczej, ja tegob chce, dosc upokorzen, poprostu dosc. Chce zwyklego spokoju, ciszy wieczornej i pozbycia sie smierdzcego, nie kapiacego sie upitego wiecznie inteligenta zatruwajacego moje i w przyszlosci dzieci życie!!!
Mozna z tego wybrnąc i mam nadzieje ze jestem na dobrej drodze!! Zycze spokoju i madrosci w podejmowaniu perspektywicznych decyzji!!! Nie wiem czy masz dzieci, to ze wzgledu na nie ja akurat w takim zwiazku trwalam 10 lat!!! Nasz 10 rocznice spedzimy z pewnoscia osobno.... a to lada dzień!!!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.