Masturbacja - ciężki grzech Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Gość: anonim IP: *.retsat1.com.pl 16.02.11, 17:31
      I polszczyzna kiepska i poglądy nie najlepsze. Już tyle osób wam dało do zrozumienia, że mało kto (żeby nie powiedzieć nikt) podziela wasz punkt widzenia i jeszcze wam się nie znudziło to nawracanie. Dajcie ludziom spokój, nic nie wskóracie. Martwcie się swoim potępieniem jak wam zależy. I popatrzcie uważnie czy wam włosy między palcami nie rosną.
    • Bardzo dziękujemy za cenne rady, ale zlota_20 zmykaj już stąd.
      • Jak śmiesz!
        Pan Bóg dał mi wolną wolę więc mogę stąd pójść kiedy ja zechcę.
        • Gość: anonim IP: *.retsat1.com.pl 17.02.11, 13:05
          Pan Bóg (w którego zresztą niekoniecznie wszyscy wierzą tak jak ty) dał ci także rozum z którego najwyraźniej nie korzystasz. Rozumny człowiek zmyka czym prędzej z miejsc gdzie go nie chcą.
          • Pan zlota ma wszelkie prawo pisac gdzie mu sie podoba ja na ten przyklad go nie wyganiam.
            --
            Burmistrz Gronkiewicz niszczy Warsaw.
            • Gość: Gość24 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.11, 18:38
              Drogi Janku z Czikago, Ty ze swoimi poglądami nawracaj w Ameryce, podobnie jak Pan Złota_20 nie jesteś tu mile widziany. Brawo anonim. Dzięki za pomoc. Ja już kilka razy dawałam do zrozumienia to co Ty powiedziałeś dosadnie. Tylko czy oni są na tyle inteligentni żeby to zrozumieć.
              • Gość: anonim IP: *.retsat1.com.pl 17.02.11, 20:41
                Gościu24, jam kobieta:) I nienawidzę jak mi ktoś narzuca co mam robić, w co wierzyć i co dla mnie dobre. Jak wybrałam potępienie wieczne, gdyż uważam, że masturbacja to nic złego i do tego, o matko, stosuję antykoncepcję i to do tego jeszcze mechaniczną, czyli według oszołomów najgorszą, to to jest wyłącznie moja sprawa i ja się będę smażyć w piekle ewentualnie. Jak to komuś nie pasuje - trudno, ale niech mnie do jasnej anielki nie nawraca, bo mi piana na pysk wyłazi za przeproszeniem.
                A jak będę chciała posłuchać co pismo swięte ma na takie tematy do powiedzenia, to pójdę gdzie trzeba i wysłucham. Nie sądzę, żeby to prędko nastąpiło.
        • Droga zlota dwudziestko - nigdzie nie odchodz. Jestes tutaj mile widziana. Mam nadzieje ze oswiecisz nas grzesznikow. Tak sie zastanawiam - co bys Ty zrobila ma miejscu mezczyzny ktory ma ochote na seks oralny? Jak uratowac zycie milionom plemnikow?

SB
    • > W Piśmie i Katechizmie Kościoła Katolickiego pisze jasno, że onanizm u kobiet i
      > masturbacja u mężczyzn to grzech, skazują duszę na wieczne potępienie. Każdy p
      > lemnik może przecież być człowiekiem. A co by było, gdyby to ciebie szanowny cz
      > ytelniku uśmiercono w wyniku masturbacji?!

to mówisz że w wyniku kobiecego onanizmu plemniki umierają? :D
    • nie sądzę, że to w ogóle grzech... odchyły innych bywają dużo gorsze...
      www.portalwww.eu/pl/artykuly/2011/2/22/tajemnice-japonskiej-alkowy/
    • NO WŁAŚNIE KSIĘŻA I ZAKONNICE DOPIERO JADA Z MASTURBACJĄ TO NIC NIE JEST STRASZNEGO I CHYBA KAŻDY BĘDZIE POTĘPIONY !!!!! :D :D
      --
      www.youtube.com/watch?v=sEAANCgVmdY

Miłość powoduje napięcie a sex , go likwiduje !!!
    • Propozycja.
      Przestańcie karmić trola, to sam zdechnie.
    • Witam.Dochodzimy w polsce do jakiejś paranoji.Nie długo dowiemy się ,że miłość kobiety i mężczyzny jest grzechem.Uważam to za przejaw hipokryzji.Gdy ksiądz zrzuca sutannę dla kobiety .To o tym się nie mówi.Jakby to był temat tabu.Gdy kobieta lub mężczyzna masturbują się jest to grzechem.Uważam,że każdy niech pilnuje siebie.Nie dajmy się zwariować.
    • Hahahhahahahhahahha <rotfl2>
      --
      _...
      A

B
      • Ten pusty smiech to reakcja na to ze bendziesz potenpjona!!!
        --
        CZLONEK GAZETOWEGO ZESPOLU WOLONTARIUSZY NA RZECZ PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI.
        My w Czikago calem sercem popieramy Partie w pelni Polska - Prawo i Sprawiedliwosc
        • zofiakatoliczka napisała:

> Ten pusty smiech to reakcja na to ze bendziesz potenpjona!!!

Zośka, ja bym napisał to tak.
          Tyn pósty simjeh ty reakcia ny to rze bendzież potenpjona !!!
          • prosze sie nie nabijac z mojej matki ona ma 87 lat
            --
            CZLONEK GAZETOWEGO ZESPOLU WOLONTARIUSZY NA RZECZ PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI

Burmistrz Gromkiewicz niszczy Warsaw.
            • janzczikago napisał:

> prosze sie nie nabijac z mojej matki ona ma 87 lat

Metryki nie przedstawiła.
              Przykro mi, lecz mamusia trafiła na mój zły dzień.
              Dowiedziałem się że jeden z idoli (prawdopodobnie) twojej mamy, czyli kaczyńsko-rydzykowski "kundel" ohydnie zelżył nieżyjącego abp. Józefa Życińskiego i choć katolem nie jestem to jako że ze mnie człowiek przyzwoity sprawa mnie ruszyła.
              Co do idei życia pozagrobowego i ewentualnego pośmiertnego potępienia, też coś znalazłem.
              www.youtube.com/watch?v=RRBm42Qh_k8&feature=related
              Pozdrowienia dla mamy.

• >>A co by było, gdyby to ciebie szanowny czytelniku uśmiercono w wyniku masturbacji?!

Rzeczywiscie kobiety maja lepiej, moga sie onanizowac godzinami nikogo nie usmiercajac, a my, mezczyzni - jeden wytrysk i gina miliony. Zreszta nie tylko onanizujac sie mordujemy miliony, uzywajac kondomy tez popelniamy plemnikobujstwo, seks analny - nie tylko plemnikobujstwo, gorzej, mozna powiedziec ze wytruwamy smierdzacym gazem miliony. Seks oralny - kanibalizm! Nawet seks normalny bez kondomu, to milionow z plemnikow tylko jednemu darujemy zycie.
      Zaczynam miec wyrzuty sumienia.

SB
    • Dobry wątasek :P Dawno się tak nie uśmiałam... Hehehe.
      Znam Biblię dośc dobrze, jestem wierząca i powiem Ci Złoty Rybku, że Jezus mówił o miłości. I ona jest najwazniejsza. Wszystko inne jest na dalszym miejscu. Jeśli chcesz ludzi nawaracac, to głoś, to co Jezus, a nie upieraj się, że trzeba ratowac plemniki. Gdyby to była tak wazna sprawa, to Jezus głosiłby z pewnością zbawienie plemników i potępienie onanistów... A tak chyba nie było, Panie Złoty, co???
      --
      http://www.dziecionline.pl/grafika/animowane/zabka.gif
    • gin zboczuhu
      --
      CZLONEK GAZETOWEGO ZESPOLU WOLONTARIUSZY NA RZECZ PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI

Burmistrz Gromkiewicz niszczy Warsaw.
    • Onanizmowi mowimy stanowczo nie!

Zresztą jest nawet akcja przeciwko samogwałtowi
      pua-kusiciel.pl/blog/?p=111
    • Gość: Milena IP: *.hari.cable.virginmedia.com 20.12.11, 13:49
      www.showup.tv/pp/medall zobaczysz jak dziewczyny sie masturbuja :-)
    • taaa...
      Tak, jak każda komórka jajowa, która jest normalnie "wydalana" w czasie cyklu mogłaby być człowiekiem...może jakoś ją złapać, zanim ze śluzem przejdzie na majtki? :) :P
      --
      Moje ulubione, niedawno odkryte miejsce:www.sosrodzice.pl/
    • Gość: KaKa IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.12.11, 21:46
      > A co by było, gdyby to ciebie szanowny czytelniku uśmiercono w wyniku masturbacji?!

Od tej myśli gorsza może być tylko inna. A co, jeżeli szanowny zlota_20 pojawiłeś się na tym świecie, bo wcześniej Twój szanowny rodziciel pozbył się "konkurencji" w trakcie masturbacji? A jeżeli nawet nie on, to jego rodziciel w stosunku do niego, lub rodziciel jego rodziciela - i tak aż do Adama...

Czyżbyśmy wszyscy nosili na sobie kainowe piętno masturbacji? Bo bez niej na tym świecie żyłby zupełnie inny "garnitur" ludzi?

W jakiej tragicznej sytuacji drogi złota_20 to Ciebie stawia. Potępiasz coś bez czego nie byłoby Ciebie na tym świecie...
    • Gość: nomad IP: *.147.211.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.11.13, 15:18
      Pan Bóg nie tworzył przecież ludzkiej seksualności po to abyśmy popełniali grzech. Według kościoła katolickiego życie człowieka, rozpoczyna się w momencie poczęcia a nie wytrysku, czy utworzenia się plemnika w organach rozrodczych mężczyzn. Wiele plemników podczas seksu umiera w macicy. Więc według twojej teorii, rozmnażanie jest grzechem.
      Zato onanizm jest grzechem ciężkim, gdyż jest to uprawianie praktyk seksualnych, które ma za zaspokoić potrzeby człowieka, a nie jak Bóg nakazuje, przedłużeniu 'życia' gatunku.
      Jestem Katolikiem, wierzącym i praktykującym, i nie przypominam sobie, żeby w Piśmie Świętym był choć fragment o masturbacji, u mężczyzn. Jest mowa o grzechu sodomskim (homo seksualności), ale nie przypominam sb , żeby pisało coś na temat masturbacji. Oczywiście mogę się mylić, a jeżeli tak jest to proszę o wskazanie fragmentu ktury zawiera informacje na temat tej czynności. Co do onanizmu w Piśmie Świętym wyraźnie, jest napisane, że Bóg potępia onanizm i tym podobne czynności.

Na podstawie przedstawionych powyrzej argumentów, częściowo podzielam zdanie, kolegi geografa zlota_20, oprócz tego komentarze typu do kościoła paciorki klepać budzą u mnie obrzydzenie i pogardę do osób, kture je umieszczają. Przypominam ,że w naszym kraju panuje wolność wyznaniowa, chcesz sobie być ateistą to sb bądź, ale nie masz prawa obrażać religii innych, uczestników forum. Zresztą czy w regulaminie pisze 'Zakaz wstępu katolikom' ?!

4 Chociażbym chodził ciemną doliną,
      zła się nie ulęknę,
      bo Ty jesteś ze mną.
      Twój kij i Twoja laska
      są tym, co mnie pociesza.
      5 Stół dla mnie zastawiasz
      wobec mych przeciwników;
      namaszczasz mi głowę olejkiem;
      mój kielich jest przeobfity.
      6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną
      przez wszystkie dni mego życia
      i zamieszkam w domu Pańskim
      po najdłuższe czasy.
      Stary Testament ks.Psalmów psalm 23 werset 4-5
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-177

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.