IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.11, 16:38
Witam,
potrzebuję porady. Miałam do tej pory 4 partnerów seksualnych i każdy z nich miał, że tak powiem, 'typowy' rozmiar penisa i podczas stosunków nie było nigdy problemów. Natomiast mój obecny jest dość obficie obdarzony przez naturę. A przynajmniej w porównaniu do reszty.
No i problem jest taki, że, hmm, podczas stosunku w niemal każdej pozycji czuję ból, chyba najbardziej, gdy jestem na górze. Póki co staramy się po prostu uważać, i nie wprowadzać go do końca, ale, nie oszukujmy się, takie kontrolowanie się jest dość uciążliwe.

W związku z tym mam kilka pytań - czy to normalne czuć ból podczas stosunku z większym przyrodzeniem? Czy są jakieś techniki, aby tego bólu uniknąć? Może jakieś pozycje? Albo porady, co z tym zrobić? No i czy aby na pewno to 'wina' rozmiaru, a nie mojej budowy - mam tyłozgięcie macicy, może to ma znaczenie? Albo może mam za krótką pochwę? ;)

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • triismegistos 07.07.11, 17:52
    Spróbujcie nałożyć na penisa specjalną poduszeczkę z dziurką (taki krążek)
    --
    Jeśli po dwóch zimnych i deszczowych dniach następuje trzeci - ciepły i słoneczny - to najczęściej nazywa się on poniedziałek.
  • ewa.zeromska 07.07.11, 19:19
    Witam,
    No i wlasnie twój post powinien być modelowy, dla wszystki facetów, którzy marzą o wielkim penisie.
    To jest kłopot. Proponuję np. pozycję "na łyżeczkę". Poza tym, zanim zaczzniecie ty musisz być naprawdę rozgrzana, podniecona inaczej będzie bolało. Używajcie lubrykantó, bo lepszy poślizg ulatwia sprawę.
    Przy tym wszystkim twój partner powinien się kontrolować, nie ma rady. To on przekracza normę, nie ty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka