Dodaj do ulubionych

Problem z seksem po porodzie-plastyka pochwy?

08.07.11, 21:23
Jestem po porodzie naturalnym, niestety wbrew temu co piszą kolorowe tygodniki i na forach macierzyńskich jestem tam szeroka (ćwiczenia Kegla nie pomogły), luźna i nic odczuwam w seksie z partnerem (dodam, że partner nie należy do małych), czy pozostaje mi tylko plastyka pochwy czy jest jakieś inne wyjście?
Gdybym wiedziała jak to się skończy zdecydowałabym się na płatne CC, ale dałam się ogłupić, że wystarczy ćwiczyć mięśnie Kegla...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Marco IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.11, 21:54
    Napchaj tam starych skarpetek to sie zwezi i problem rozwiazany!
  • Gość: xxxmen IP: *.p7.InterArena.pl 09.07.11, 07:00
    <do Marco >
    widzę że tobie się nudzi i bawi Cię to wszystko
    ciekawe gdybyś miał poważny problem i na forum inni wypowiadali się w ten sam sposób jak
    Ty!ciekawe co byś zrobił
  • Gość: Marco IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.11, 12:01
    Gość portalu: xxxmen napisał(a):

> <do Marco >
    > widzę że tobie się nudzi i bawi Cię to wszystko
    > ciekawe gdybyś miał poważny problem i na forum inni wypowiadali się w ten sam s
    > posób jak
    > Ty!ciekawe co byś zrobił

masz racje, przepraszam, nie chce tak na prawde nikogo urazic, ale tu wszyscy tacy powazni, ze przyda sie troche humoru.
  • n.wataha 11.07.11, 09:45
    Gość portalu: Marco napisał(a):

> masz racje, przepraszam, nie chce tak na prawde nikogo urazic, ale tu wszyscy t
    > acy powazni, ze przyda sie troche humoru.

Wiesz, Twój "humor" i poczucie taktu jest wprost zabójcze. Proponowałbym byś wybrał się do hospicjum i tam potrenował swój "humor".
    Zdecydowana większość Twoich postów to niczym nie sprowokowane ataki chamstwa wobec kobiet.
    Nie zastanawiałeś się skąd się to u Ciebie bierze? Masz problemy z kobietami, to idź do psychologa, a nie wyżywaj się na nich.
  • ewa.zeromska 09.07.11, 20:07
    Witam,
    Nie piszesz ile czasu minęło od porodu, a to jest istotne, Ćwiczenie wymaga czasu. nie wystarczy poćwiczyć miesiąc, czy dwa i cieszyć się efektem na zawsze. Niektóre kobiety ćwiczą całe życie.
    Moim zdaniem powinnas swój problem skonsultować z lekarzem >może w klinice chirurgii plastycznej?
    Nie spiesz się z decyzją.
  • n.wataha 11.07.11, 09:50
    Jest dość prosty sposób by przekonać się czy pochwa faktycznie uległa trwałemu odkształceniu, czy jedynie dzieje się tak w Twojej psychice.

Stajesz w lekkim rozkroku i wkładasz fragment ołówka do pochwy, tak by co najmniej 2/3 ołówka wystawało.
    Teraz nadal mając lekko rozwarte nogi, starasz się za pomocą mięśni pochwy utrzymać ten ołówek, by nie wysunął się.
    Jeśli to potrafisz, to znaczy, że raczej Twoja psychika została omamiona ułudą "rozciągniętej trwale pochwy", a stan faktyczny jest całkiem inny.
  • Gość: pegaz IP: *.ip.netia.com.pl 11.07.11, 14:54
    Przez jakiś czas po porodach żona rzeczywiście była zauważalnie "luźniejsza", po mniej więcej roku "wróciła do normy" - przynajmniej takie są moje subiektywne odczucia.
    Daj sobie trochę czasu, ew. skonsultuj z lekarzem, nie tylko przez forum ;)
  • Gość: katarzyna IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.13, 15:32
    Drogie panie te po porodzie i nie tylko. Jesli macie problem z luzna pochwa, co oczywiscie wplywa niekorzystnie na wspolzycie jak i doznania sexualne. Pojawila sie w medycynie swietna metoda leczenia nietrzymania moczu ( laserowa). Ja udalam sie na konsultacje i zabieg do Beautymedu . Rewelacja lekarze i cala obsluga, a efekt pozabiegowy rewelacyjny ! Polecam!
  • Gość: marta IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.14, 22:37
    Jak wygląda taki zabieg? czy boli? czy to jest operacja? jakie jest ryzyko? i do jakiego salonu w warszawie się wybrac by się nie skrzywdzić?
  • beniaminekben 23.03.14, 17:30
    TO nie jest operacja, nie jest nawet potrzebne znieczulenie a po zabiegu wraca się do normalnego zycia- oczywiście trzeba przez jakiś czas się oszczędzać, zachować wstrzemięźliwość seksualną, ale praktycznie nie występują skutki uboczne bo laser działa bez ingerencji w ciągłość tkanki.Poczytaj sobie w na stronie elite o tym zbiegu, oni się specjalizują w różnych laserach
  • Gość: jolanta IP: *.dynamic.chello.pl 30.03.14, 20:32
    beniaminek - ten zabieg mi bardzo pomógł, naprawdę z całego serca polecam wszystkim zastanawiającym się kobietom,mąż też jest zadowolony ;)
  • fifaraffka 17.04.14, 15:45
    mam do wyboru albo laser albo od razu wagino plastyke.
    Po porodzie jest masakra.. gdybym wiedziała to w życiu nie rodziła bym sn. próbowałam ostatnio znów kilka razy z mężem, ale to straszne upokorzenie... niby jest odrobinę lepiej jak bylo ale dalej nic nie czuje... Mam już normalny, regularny okres, piersią karmie tylko 2-3 razy na dzień.. niby już wszystko wróciło do normy ale wiadro między nogami zostało. nie wybacze sobie tego że urodziłam sn i że coś przeszło przez moja pochwe tak ją niszcząc.. Mogłam zapłacić i nie miała bym psychiki zje****j, a tak dodatkowo do psychiatry chodzę bo nie potrafię sobie poradzić z tym że jestem tam tak szeroka. wNie wierzcie kolorowym pismom - wszystko się zmienia, a facet wam prawdy nie powie.
  • jasnos74 03.02.15, 19:59
    Ja właśnie dzisiaj opisałam ten sam problem na forum. Poszłam do lekarza straciłam 200 zł po to żeby dowiedzieć się że mam z głową. Miałam w swoim życiu 3 partnerów i każdy mówił to samo ze nie czuję nic. Ale lekarka stwierdziła że póki macica mi nie wypada to problemu nie ma. Załamałam się po tej wizycie. Nie stać mnie na prywatny zabieg, a teraz straciłam całkiem nadzieje:-(
  • Gość: Madzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.14, 15:29
    Witam a napiszecie gdzie na dolnymśląsku robi a to najlepiej
  • krakowskim_targiem 04.06.14, 16:17
    wiele kobiet po porodzie ma problem ze sferami intymnymi. Ale myślę, że najlepiej zrobisz, jak się wybierzesz do lekarza na konsultacje teraz tutaj www.triclinium.pl/pl/content/czerwiec-miesi%C4%85cem-ginekologii-estetycznej-%E2%80%93-bezp%C5%82atne-konsultacje zupełnie za darmo
  • ewelina.90 25.06.14, 20:59
    Poród naturalny nie zawsze oznacza problemów z sexem. Ja kochałam się od razu po pologu. Było tak samo jak przed porodem. Może nawet lepiej bo brzuch nie był między Nami:) mięśnid Kegla ćwiczyłam w ciąży nawet kilka razy dziennie. W połogu również. Nie wiem czy to miało wpływ czy nastawienie.
  • Gość: patipati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.14, 10:37
    jak jest problem po porodzie, czy w ogole problem....nawet z wyglądem w okolicach intymnych..to przecież jest tyle możliwości teraz. sama robiłam labioplastykę w estetyka-intymna.pl i teraz już ten problem mam z głowy...;)
  • babsy 30.12.14, 13:00
    Do nowopowstającego filmu dokumentalnego poszukujemy kobiety (najchętniej 50+), która chce przeprowadzić zabieg waginoplastyki lub labioplastyki i zechciałaby o tym opowiedzieć w wywiadzie przed kamerą. Oferujemy pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu zabiegu w jednej z najlepszych warszawskich klinik. Osoby zainteresowane prosimy o szybki kontakt na adres nowy.program@onet.pl

--
    Klub Małych Słoneczek - moje miejsce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.