Podnieca mnie jak kobiety oglądają mnie nago Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Często odwiedzam saunę, w której oczywiście jestem nago. Bardzo lubię, gdy wchodzi do niej kobieta i zastaje mnie nagiego (co nie powinno być w tym miejscu niezwykłe), uwielbiam te reakcje. Starsze kobiety reagują zupełnie normalnie, tj. siadają, kładą się i od czasu do czasu zerkają. Niektóre również rozbierają się do naga. Co ciekawe młode zachowują się jakby zobaczyły ufo. Obracają się na pięcie i wychodzą. Te co już wejdą odnoszę wrażenie, że się męczą. Nie rozumiem tego za cholerę. Czasem celowo biorę prysznic naprzeciw leżących na leżakach kobiet. Jara mnie to bardzo. Ciekaw jestem co one myślą... Tak się zastanawiam czy ma ktoś z Was coś podobnego? Lubicie jak ktoś ogląda Was nago? Pytanie tyczy się oczywiście oby płci
    • a ty chcesz je ogladac a tutaj ciemnote wciskasz ze chcesz by one chcialy ogladac ciebie? A w tych saunach to nie ma dla kobiet osobno?? Czy za kazdym razem "pomylily" ci sie pomieszczenia?
    • To się nazywa ekshibizjonizm. Gratuluję świetnego samopoczucia
      • Gość: xyz IP: *.selsoft.pl 18.07.11, 19:14
        dziękuję za rzeczową odpowiedź, pozdrawiam
        • Gość: anka IP: 178.73.48.* 18.07.11, 23:05
          Ja ostatnio miałam przyjemność (bardzo wątpliwą) oglądać takiego lubiącego sie pokazywać. Obrzydliwość. Udawał że niechcący do końca się nie zasłonił w przymierzalni. Tylko czekał aż go któraś zobaczy. Wiesz? Nagiego to ja lubię oglądać faceta, ale swojego. Ewentualnie ładne młode piękne ciała w spodenkach na plaży, a nagi obcy chłop z dyndającymi klejnotami to żadna przyjemność ani piękny widok.
          • Ewentualnie ładne młode piękne ciała w spodenkach na plaży
            > , a nagi obcy chłop z dyndającymi klejnotami to żadna przyjemność ani piękny wi
            > dok.

o to to dokładnie

w sumie to do sauny sie chodzi w innym celu chyba niż pokazywanie / oglądanie ?
            • Gość: bart IP: *.selsoft.pl 19.07.11, 15:09
              a ja myślałem, że ze względów zdrowotnych :) no nie przesadzajmy, że w saunach są sami "pokazywaczo/oglądacze". Poza tym to u nas nagość jest postrzegana jako coś złego. Skandynawia to zupełnie inna bajka. Nasi sąsiedzi, Czesi i Niemcy, też różnią się od nas kulturą saunowania. Tam nagość jest czymś zupełnie naturalnym i wręcz osoba ubrana wzbudza zainteresowanie. Ciekaw jestem z czego to wynika. No chyba, że tam są sami ekshibicjoniści :D
    • Zależy od wieku i atrakcyjności. Gdyby pan był w miarę atrakcyjny i (!!!) w kategorii wiekowej, którą "akceptuje wizualnie" czyli do około 40 (no chyba, że wygląda jak Domagarow lub Richard Kruspe wtedy może być starszy) wtedy chętnie bym go popodglądała:-)

> ę do naga. Co ciekawe młode zachowują się jakby zobaczyły ufo.

Bo na młode dziewczyny widok nagiego pana w wieku ich ojca działa odpychająco...

--
      Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista twierdzi, że nie, ale ma nadzieję.
      • Gość: xyz IP: *.selsoft.pl 19.07.11, 18:04
        po pierwsze jestem młody, tj. przed 30
        po drugie uważam, że takie zachowanie jest raczej efektem skrępowania, zawstydzenia - tego nie potrafię pojąć i stąd moje pytanie czy może się z tego po prostu wyrasta wraz z wiekiem?
        • Ok, myślałam, że chodzi o pana w wieku ok 50:-) Ja mam pecha i tylko na takich nagusów trafiałam:-) Prosze o namiary, gdzie można Cię pooglądać?

W takim razie jesteś jeszcze stosunkowo młodym facetem, rozumiem, że te młodsze to nastolatki, laski tuż po 20? Więc się nie dziwie. Tak, ze skrępowania się wyrasta... W mojej rodzinie nagość nie była tematem tabu (rodzice chodzili nago po domu). A jednak jako nastolatka, tuż po dwudziestce widok nagiego mężczyzny w miejscu publicznym był dla mnie dość szokujący... Nie zapomnę, gdy z koleżanką wyrywałyśmy facetów na chacie i dostawałyśmy zdjęcia od pasa w dół. Początkowo to był szok, później miałyśmy z tego niezły ubaw, chyba dopiero od kilku lat takie zdjęcia wydają mi się kręcące:-) Wiesz, jeśli zobczysz 5-10 nagich mężczyzn w sytuacji poza łóżkowej to to przestaje szokować... Z wiekiem stajemy się bardziej tolerancyjni na wiele spraw. Dochodzimy do wniosku, że nie ma sensu marnować życia na przejmowanie się pierdołami...

Pytałeś się czy kobiety lubią widok nagiego męskiego ciała. Tak lubią. Ale... Jak dla mnie obcy, nagi facet bez wzwodu jest średnio kręcący, pewne rzeczy lepiej prezentują się w pionie:-) No i u obcych facetów jesteśmy bardziej wyczulone na wady... Wolałabym go jednak podziwiać w ręczniku/majtkach. Nie ma to jak ładna klatka piersiowa, kaloryferek na brzuchu, jakiś ładny dodatek w postaci łańcuszka z krzyżykiem i do tego ręcznik opleciony na biodrach... Ta odrobina tajemniczości sprawia, że facet robi większe wrażenie. Z każdą chwilą rośne ochota, żeby ten ręcznik z niego zedrzeć:-)

--
          Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista twierdzi, że nie, ale ma nadzieję.
          • Gość: xyz IP: *.selsoft.pl 20.07.11, 20:06
            Ja się ciągle zastanawiam nad sauną jako miejscem publicznym. Z jednej strony jak najbardziej - każdy może ją odwiedzić, jest przestrzenią do wspólnego użytkowania. Z drugiej jednak sauna to sauna i w dobrym tonie jest korzystanie z niej nago. Ot taka specyfika. Wydaje mi się, że ktoś kto ją odwiedza powinien się w jakimś stopniu liczyć z tym, że inny użytkownik będzie korzystał z niej tak jak mówi sztuka. Stąd nie rozumiem niektórych głosów oburzenia. To nie jest ciemn alejka w parku...
            Dziś w saunie spotkałem dwie panie po 40, które dość szybko ściągnęły swoje ręczniki i oddały się relaksowi w saunie. Można było zauważyć u nich naturalność, swobodę i pełen relaks. Budujące :)

P.S. Pooglądać? Yyy...w saunie ;)
    • Gość: mania IP: *.as13285.net 20.07.11, 19:56
      mam dla ciebie propozycje, wyslij swoje bnagie zdjecia do internetu, wtedy bedziesz mial pewnosc, ze oglada cie wiele osob i bedziesz nawet mogl poczytac sobie, co te osoby o tobie mysla...
    • Starsze kobiety, które o młodym ciele mężczyzny mogą sobie tylko pomarzyć korzystają z każdej, nawet chwilowej i małej podniety.
      Młode za to są bardziej strachliwe i każdy obcy facet świecący klejnotami kojarzy sie im z ekshibicjonistą.
      Uważaj tylko żebyś nie zawędrował za daleko, albo w twarz od nikogo nie dostał.
    • Ja mam coś w sobie z ekshibicjonisty, choć akurat w saunie się nago nie pokazuję, chyba że to grono bliskich osób - jesteśmy przyzwyczajeni. Ale lubię, gdy kobiety na mnie patrzą, czy to jestem nagi, czy np. w samych kąpielówkach na plaży.
      --
      Blog Jamesa
    • jeżeli wszytko co facet ma do pokazania można zobaczyć w saunie to mnie taki pan mało interesuje
      może mu nawet do kolan dyndać, raczej odrzucające to jest

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.