Dodaj do ulubionych

atrakcyjniejszy partner

IP: *.centertel.pl 03.08.11, 10:06
Witam, jestem z chłopakiem pol roku i w naszym związku to on jest tą atrakcyjniejsza strona. Jest bardzo przystojny, zawsze mial duze powodzenie, dziewczyny ciagle ogladaja sie za nim na ulicy, czesto dostaje smsy od jakichs nieznajomych, wkurza mnie to i on o tym wie, chociaz wiem ze to nie jego wina i on w ogole nie zwraca na nie uwagi, nie reaguje, zapewnia mnie ze mnie kocha i chce tylko mnie. Ja nie jestem jakas brzydka, w mojej ocenie normalna, zawsze tez mialam jakies powodzenie. Jednak to wszystko jakos mi przeszkadza i serio boje sie ze moj chlopak w koncu zrozumie ze powinien miec ladniejsza dziewczyne i mnie zostawi...
Obserwuj wątek
    • ewa.zeromska Re: atrakcyjniejszy partner 03.08.11, 10:24
      Pomyśl, że z jakiegoś powodu jest z tobą, a nie z żadną inną. Moim zdaniem masz duży problem z samooceną, stąd ta niepewność. To nie jest tak, że masz coś na co nie zasługujesz i co ci dano tylko na chwilę, jakby z łaski na pociechę. On zakochał się w tobie!!
      Przede wszystkim nie zachowuj się jak mała głupiutka zazdrośnica, bo to naprawdę odstręcza. Ciesz się, że twój facet jest atrakcyjny, może nawet nie tak bardzo jak się tobie wydaje. Ważne, żebyście oboje mieli do siebie zaufanie i nie dręczyli się na zapas.
      Powiem ci coś. Znam bardzo mało atrakcyjnych mężczyzn, którzy uważają siebie za królów życia, którym żadna kobieta się nie oprze. Ciesz się, że twój mężczyzna taki nie jest.
      Nie męcz ani siebie, anie jego.
    • policzdo3 Re: atrakcyjniejszy partner 05.08.11, 22:46
      Tez takie mysli kiedys mialam.jestem atrakcyjna,zawsze mialam wokol siebie adoratorow z bylam w zwiazkach z przystojnymi facetami.az pojawil sie on,nieziemsko przystojny,inteligentny,zaradny,dowcipny,dobrze zarabiajacy i ciekawy swiata.i myslalam:fajna jestem ale bez przesady,zaraz sie znudzi,te dziewczyny ktore sie za nim ogladaja,podchodza do niego albo wija sie zalotnie obok jak tylko pojde tanczyc na imprezie a on stoi przy barze,smsy od kolezanek ktore chcialyby cos wiecej.ehh. Stwierdzilam que sera sera i wrzucilam na luz,niech sie wija,niech pisza,jak bedzie chcial to wymieni mnie na inna,zakochalam sie na zaboj ale stwierdzilam ze poza nim tez musze dalej miec swoje pasje,swoich znajomych,czas tylko dla siebie zeby pozniej w razie czego moglam dojsc do siebie szybko po zwiazku z panem idealnym. I co? I jestesmy juz 3 lata ze soba,kolezanki przestaly pisac,on codziennie wykonuje wspaniale male gesty ktore sprawiaja ze jestem pewna jego uczuc ( czasem sniadanie na stole jak wychodzi wczesniej do pracy, zawsze konwalie w majowe popoludnie, codzienne spanie razem wtuleni w siebie, codzienny zachwyt nad moja uroda,osobowoscia i poczuciem humoru.doprawdy nie wiem ile mozna sie tak
      zachwycac:) .nie wierzylam ze ktos kto byl wczesniej typem casnovy bedzie potrafil sie ustatkowac. A dzisiaj jeszcze powiedzial ze bardzo chce miec ze mna dziecko.a to przeciez my kobiety zazwyczaj pierwsze o to zabiegamy.takze nie przejmuj sie,nie stresuj niepotrzebnie,bo zawsze znajdzie sie wg Ciebie ladniejsza od Ciebie,grunt ze dla niego jestes najladniejsza i jedyna
    • matrioszka00 Re: atrakcyjniejszy partner 06.08.11, 11:32
      Jeśli poszukujecie dobrego i sprawdzonego szkolenia z uwodzenia dla osób dojrzałych to polecam wam osobiście kursy w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego, która ma bardzo dobre opinie i recenzje. Ja byłam u nich na szkoleniu ponieważ miałam dość samotności i chciałam w końcu ułożyć sobie życie. Wszystko, czego oczekiwałam u nich się nauczyłam, a nawet powiem, że sporo więcej ;) dzięki ich pracy mężczyźni w końcu mnie zauważają, a ja nie boję się kontaktu z nimi. Przejrzyjcie ich ofertę na www,wyzszaszkolauwodzenia,pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka