Jak przywrócić zainteresowanie mężczyzny?

Jak przywrócić zainteresowanie mężczyzny?

Witam serdecznie i zwracam się z prośbą o rady.

Jakiś czas temu poznałam pewnego mężczyznę.
Zaczął się flirt i pierwsze randki (z jego inicjatywy).
Wybuchła między nami duża namiętność.
Było fantastycznie.

Ja zaczęłam traktować naszą relację poważnie i pomimo że nie trwała ona jeszcze zbyt długo (niecały miesiąc), zaczęłam zachowywać się trochę jak kobieta bluszcz...
Przyznaję się bez bicia - bywały z mojej strony fochy, gdy np. on chciał spotkać się z kolegami przy piwie niż ze mną... :-(
Doszło do tego, że chciałam z nim otwarcie porozmawiać o tym, co jest między nami...
Powiedziałam, że zależy mi na nim i oczekuję zaangazowania z jego strony.
On w sumie nie powiedział mi nic wprost, ale dał do zrozumienia, że coś do mnie czuje i chętnie się ze mną spotyka... Niestety ja zaczęłam go naciskać i efekt był taki, że rozstaliśmy się w napiętej atmosferze...
Po tym zajsciu facet zaczął się wycofywać...
Więc i ja przestałam zabiegać.
Pomyślałam, że jeśli mu na mnie nie zależy to on da sobie spokój, ale tak się nie stało...
On odzywa się raz na jakiś czas, pyta co u mnie, pisze o sobie, ale... nie proponuje spotkania... Gdy ja raz to uczyniłam, odpowiedział, że nie ma czasu :-(
Więc ja odpuściłam...
I obecnie sytuacja wygląda tak, że ja milczę - nie odzywam się pierwsza...
On raz na dwa/trzy dni zadzwoni lub napisze sms. Ja zawsze sympatycznie odpisuję, rozmowy telefoniczne przebiegają również miłej atmosferze. Ostatnio on napisał, że niedługo będzie miał więcej czasu i bardzo za mną tęski, więc będzie chciał się spotkać...
Do tej pory jednak niczego konkretnego nie zaproponował :-(

Wiem, że wszystko wskazuje na to, iż jemu po prostu na mnie nie zależy, ale może istnieje cień szansy, że facetowi zależy, ale przestraszył się moich nacisków?
Może powinnam uzbroić się w cierpliwość i czekać na jego ruch i przede wszystkim nie naciskać i w razie wznowienia spotkań uznać "niech samo się rozwija"...

Dodam, że nie mogę przestać o nim myśleć i bardzo zależy mi na tym, aby coś jeszcze między nami było...

Jak to wygląda z boku?

Pozdrawiam!
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.