• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

tablica-sex.pl Dodaj do ulubionych

• 15.02.12, 14:30
    Witam piszę do Was , gdyż od niedawna zauważyłem nowa strone w sieci "tablica-sex.pl" widzę że jest to portal matrymonialny z możliwościa dodawania anonsów, chciałem wysłuchac waszych zdań na temat takich portalów i na temat tego portalu , co o nim myślicie i ogólnie o takich portalach? z jedej strony dobra sprawa dla samotnych lub osób które szukają przygody.Tekst linka tu zostawiam link do tej strony i wypowiedzi na jej temat, pozdrawiam.
    Zaawansowany formularz
    • 29.06.12, 15:27
      Jeśli mowa o SEX RANDKI to mi osobiście podoba się dział SEX RANDKI, a SEX ANONSE to nie dla mnie :)
      • 29.06.12, 15:29
        Jeśli mowa o tablica-sex.pl to mi osobiście podoba się dział SEX RANDKI, a SEX ANONSE to nie dla mnie :)
        • 29.06.12, 15:33
          ja osobiście polecam darmowy Serwis Randkowy SERWIS RANDKOWY mam tam konto od 3 miesięcy i na pewno lepiej niż na tablica-sex.pl
          • 22.07.12, 18:39
            ciężko stwierdzić :) myślę ze datingSingles.pl jest ok
        • 11.09.14, 15:02
          Jeśli szukasz fajnej, miłej sex randki i oczekujesz dobrej atmosfery na spotkaniu to poszukaj kogoś na www.jestem-twoja.pl ja znalazłem tam wiele ciekawych kobiet a doznania na spotkaniu było niesamowite, ten portal jest mega !
      • Gość: Kut55 IP: *.30.51.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.11.13, 17:32
        Witam,i kto to pisze twierdząc że nue lubi seks anonsów
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.