Dodaj do ulubionych

Czy to naprawdę coś aż tak złego?

IP: *.free.aero2.net.pl 10.04.12, 10:20
Hmm... przykra sytuacja. Przed Świętami miałam takie babskie spotkanie z grupką koleżanek z liceum - dawno się nie widziałyśmy, ja wyjechałam na studia do Warszawy, podjęłam pracę, nie było okazji wcześniej. Niektóre już mężate-dzieciate, ja samotna obecnie. Różne tematy, ploty, wspomnienia, co który z byłych chłopaków porabia - no i tak zeszło na damsko-męskie, doświadczenia i ilość partnerów. No i w tym problem bo ja jestem osobą dość uczuciową a w dodatku nie mam szczęścia do facetów i jakoś tak wyszło, że miałam ich najwięcej z całego towarzystwa. Mam 25 lat, współżycie rozpoczęłam w wieku 17 lat i do tej pory miałam 19 facetów - gdy to powiedziałem jedna z koleżanek powiedziała niby żartem, że mam widocznie ku...ki charakter :( Miało być śmiesznie a mi łzy w oczach stanęły i miałam zmarnowany dzień. Do tej pory jak sobie przypomnę to mi się przykro robi.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 10:25
    8 lat zycia seksualnego, 19-stu partnerów... Hm... po 2 i trochę na każdy rok, to nie jest aż tak szokująca liczba... ;) Pozdrawiam. A koleżankom przydałoby się trochę ... taktu.
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 10:44
    19-stu partnerow moze i nie duzo, zalezy od tego jak sie na to patrzy.
    Dlaczego sadzisz ze dziewczynom brak taktu? Chciala sie pochwalic jakie ma dobre branie a strzal poszedl do tylu. Jakiej reakcji spodziewala sie od dziewczyn w swoim wieku ktore sa mezatkami i maja nawet juz dzieci?
    Niektore rzeczy powinno sie przemilczec, niekiedy jest mniej...wiecej
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 11:44
    Tak w ogóle to uważam, że 19 partnerów to dużo, ale przeliczając na lata, po 2 na rok, to nie jest jakaś oszałamiająca liczba. Ja bym się nie chwaliła, ilu miałam partnerów, bo to osobista sprawa. Dlaczego uważam, że dziewczynie, która wyraziła tę opinię, brak taktu? Proste - nie mam oceniać czyjeś zachowania. Każdy ma prawo do własnego życia, na swój sposób i niekoniecznie trzeba komuś mówić, że ma k***skie podejście do sprawy. Fakt, że jest się mężatką i ma się dzieci, w niczym nie tłumaczy takiego komentarza. Ale to też jest moje subiektywne oczywiście podejście do sprawy;p
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 11:57
    Przeciez nikt nikogo nie ocenial, dziewczyna sama z siebie d..... zrobila chwalac sie tym, a od kolezanki otrzymala tylko potwierdzenie. Chciala potwierdzenie, dostala ;)
    Ja tez nie uwazam ze jest to wiele (19 w tylu latach) ale robiac takie wypowiedzi wobec swoich kolezanek nie pokazuje ze ma szacunek do samej siebie...jak juz wpomnialas, jest to sprawa "Prywatna" i ile kobiet mialem i w jaki sposob je bralem, to sprawa dotyczaca tylko mnie i dziewczyny z ktorymi bylem. Ja nie potrzebuje potwierdzenia obcych osob i nie musze sie chwalic tym jaki to ja "ogier" jestem ;P
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 12:01
    No dokładnie, z kim, gdzie i ile razy to sprawa prywatna. O takich rzeczach zwyczajnie się nie mówi ;) Nie będę więc wnikać czyś ogier czy nie :););) Pozdrawiam :)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 12:04
    Dalem tylko przyklad i nie oczekuje abys wnikala ;))) Pozdrawiam :)
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 12:22
    Przecież rozumiem, że to był przykład - ja tylko zażartowałam z tym wnikaniem ;)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 12:48
    Wiem przeciez ;))))) bylem ciekawy czy jeszcze odpiszesz ;)
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 13:17
    :):):):):):):):)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 13:22
    Usmiech na twarzy kobiety to zawsze cos wyjatkowego ;)
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 13:56
    Staram się uśmiechać jak najczęściej i mieć dużo pozytywnej energii każdego dnia. Sama też lubię ludzi uśmiechniętych - od razu inaczej mija dzień :)
    Chyba stworzyliśmy poboczny wątek...;p
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 14:34
    Niekiedy jest warto stworzyc watek poboczny, zawsze moze byc ciekawie, zwlaszcza z usmiechem na twarzy ;) Szczery usmiech podnosi samopoczucie i moge sie zalozyc ze usmiechasz sie czytajac te slowka ;P
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 14:38
    Haha, jeszcze trochę i pomyślę, że czytasz mi w myślach ;) ale spokojnie, ja też tak umiem: właśnie... się uśmiechasz :):):)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 14:50
    Masz prawie racje, smialem sie na glos :)))))))) Ciekawy jestem czy potrafisz odczytac co ja teraz mysle ;)
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 14:56
    :):):) Pewnie zastanawiasz się, kiedy przestanę odpisywać? ;)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 14:57
    Ha ha ha....nie trafilas, nawet blisko nie bylas ;))))))
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 15:00
    :) A co to były za myśli? Zdradzisz mi je, czy też pozostaną wieczną Twoją tajemnicą? ;)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 15:06
    Nie no, bez przesady ;)))) ani Cie nie zdradze ani nie pozostaniesz moja wielka tajemnica ;) Po prostu zastanawialem sie gdzie siedzi ta kobieta ktora potrafi wyczarowac usmiech na mojej twarzy na odleglosc ;)
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 15:13
    Nie ja miałam zostać Twoją tajemnicą, ale Twoje myśli....;p no, no... a gdzie siedzi ta kobieta? Wyobraź sobie, że w pokoju... na krześle ;)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 15:15
    Mam nadzieje ze wygodne jest to krzeslo na ktorym siedzisz ;P
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 15:18
    Oj, bardzo... ;) Miękki, wyściełany skórą (sztuczną - uzupełniam, jakbyś był z Greenpeace;)), dość... duży. A co, też masz taki, czy Ci pożyczyć? ;)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 15:21
    Zanim pozycze, musze sprobowac czy faktycznie jest taki jak mowisz ;)))) Jakas propozycja z Twojej strony? ;)
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 15:26
    Hahaha, rozbroiłeś mnie teraz...:):):) Propozycja.. hmm... może wytnę kawałek i Ci prześlę... mailem? ;)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 15:37
    Uwielbiam rozbrojone kobiety :))))))))) Nie musisz psuc Twojego krzesla ale mozesz napisac maila jezeli chcesz ;)
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 15:40
    :) chyba pora już zakończyć ten miły wątek, bo Autorka właściwego się na nas obrazi:) Dziękuję za sympatyczną wymianę zdań. Może jeszcze kiedyś się "zetkniemy" przy jakiejś wypowiedzi. Trzymaj się ciepło i słonecznie! :)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 15:49
    Dziekuje Tobie rowniez za mily udzial w konwersacji :))) Zycze Tobie milego dnia i duzo usmiechu na twarzy :))) Trzymaj sie cieplutko ;)
  • i.am.girl 10.04.12, 11:24
    Nie widzę w tym NIC złego.
  • josef_to_ja 10.04.12, 11:49
    Nic? :P
    Ale chyba sama nie chciałabyś mieć tylu partnerów? :P
  • i.am.girl 10.04.12, 21:33
    Nie bierz mnie pod włos, nie powiem Ci ile ich było. :P
    I nie widzę w tym nic złego, dziewczyna jest 'uczuciowa' i tyle, jej prywatna sprawa.
  • josef_to_ja 10.04.12, 21:55
    Nie chcę wiedzieć ilu ich miałaś, ale przeczuwam że niedużo :P
  • i.am.girl 10.04.12, 21:59
    Heh niech i tak będzie, jeśli tak uważasz :) Oj Józiu Józiu :)
  • josef_to_ja 10.04.12, 22:17
    Wydajesz się raczej osobą preferującą stałe związki, lubiąca romantyczne randki ;)
    Wnioskuję tylko po tym co pisałaś na forum :)
  • Gość: Arafat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.12, 11:31
    Forumowiczki próbują Cię pocieszać, ale tylu facetów "przełożyć" to już "trochę" jest i niestety, ale koleżanka miała rację. Co nie zmienia faktu, że mogła tę kąśliwą uwagę zostawić dla siebie.
  • Gość: Kaśka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.12, 11:34
    Nie masz szczęscia do facetów i miałas ich 19?!Strach pomyśleć co będzie jak ci szczescie zacznie sprzyjac.Będziesz rozkładala nogi przed kazdym któremu sie zachce?Kumpela trafiła w sedno....
  • die.die 10.04.12, 14:57
    Gość portalu: Kaśka napisał(a):

> Nie masz szczęscia do facetów i miałas ich 19?!Strach pomyśleć co będzie jak ci
    > szczescie zacznie sprzyjac.Będziesz rozkładala nogi przed kazdym któremu sie z
    > achce?
    Kumpela trafiła w sedno....

chyba chciałaś napisać: z każdym, z którym jej się zachce.
    A kumpela w nic nie trafiła. Ciekawe, jak kumpela nazwałaby faceta o podobnym doświadczeniu seksualnym - i dlaczego najprawdopodobniej nie byłaby w stanie zauważyć niekonsekwencji w swoim myśleniu.
  • Gość: Venom IP: *.starachowice.vectranet.pl 10.04.12, 19:40
    Mundralo z umiejętnością posługiwania się edytorem tekstowym i wytłuszczania tekstu...Koleżanka pisała sarkastycznie. nie wyczuwasz tego? Chodziło jej o to, że 19 sztuk to dużo. Popieram ją - jak na wiek 25 lat to wielu facetów w sobie gościła i tyle. Puszczalska jest. A wyciąganie jakiś średnich na rok to żenada. Kurwi się i tyle.Amen.A czy to lubi czy nie to faktycznie jej sprawa.
  • Gość: tulla IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.12, 13:28
    Strasznie konserwatywne to forum. Dziewczyno, nie pozwól NIGDY NIKOMU wmawiać Ci, że coś jest nie w porządku z tym, że jesteś otwarta na seks!!!!!!!! 19 partnerów to nie jest zatrważająca liczba, założę się, że wielu facetów, którzy chętnie by Cię potępili, miało po 40-50 partnerek i są "królami". Jesteś młoda, atrakcyjna i jesteś singlem, więc jeśli masz ochotę iść z kimś do łóżka, to masz ochotę i tyle! Koleżanki olej, tekst o ku... charakterze jest sporym chamstwem, wynikającym być może z lekkiej zazdrości, że Ty czerpiesz z życia przyjemność, a one utknęły z mężem i dzieciakami, na zasadzie "zgnoić innego". Nie wyobrażam sobie powiedzieć czegoś takiego koleżance, niezależnie od tego, z kim i w jakich okolicznościach uprawia seks. Trochę szacunku i zrozumienia dla innych, ludzie!
  • Gość: Stan IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.04.12, 14:36
    19 facetów przy metryce 25 to jest IMO dużo. Wielką nieroztropnością jest przyznawanie się do tej liczby zarówno facetom, jak i psiapsiółkom ze szkoły. Jeśli , jak piszesz, zależy Ci na związkach, a nie na hurtowym zaliczaniu gości, to musisz się zastanowić, co się dzieje, że Twoje związki leżą, za to licznik bije kolejne szybkie dzwonki. Może szukasz nieodpowiednich gości? za szybko idziesz do wyra? nikt z nas nie wie, co tam z Tobą jest, ale wypadałoby popracować nad relacjami, bo za 5 lat możesz dobić do 50-tki z równie marnymi efektami i do tego depresją na karku
  • die.die 10.04.12, 15:07
    A czemu Ty się przejmujesz głupawymi komentarzami kumpeli?

Choć w sumie rozumiem - grupa znajomych to, jak by nie było, osoby, które są dla nas pewnego rodzaju zwierciadłem. Dlatego - może warto postarać się o nieco lepszych znajomych? A przynajmniej nauczyć się rozróżniać, komu i co można powiedzieć. Na niektóre dyskusje czasem szkoda czasów i nerwów. Przypomniała mi się tutaj jedna z moich ulubionych anegdotek: Agnieszka Chylińska w jakimś wywiadzie opowiadała o tym, jak stała w kolejce w jakimś sklepiku osiedlowym, był Wielki Piątek bodajże. Przyszła jej kolej, poprosiła o dwa pączki, a starsza pani stojąca za nią zawołała z oburzeniem: "Pączki w Wielki Piątek? Jak tak można, to grzech, obraża pani Jezusa Chrystusa!". A Chylińska odwraca się, uśmiecha do starszej pani i mówi: "Kupuję dzisiaj, ale zjem jutro". Pani uspokojona i zadowolona pokiwała głową.
    I o to chyba właśnie chodzi - o umiejętność wyodrębnienia takich pań ze sklepu.
  • lilyrush 10.04.12, 15:10
    mama nadziej, ze masz nauczkę, żeby nigdy nikomu nie chwalić sie takimi informacjami
    i dobrze, ze dostałaś ja od koleżanek a nie of faceta, w którym sie zakochasz
  • josef_to_ja 10.04.12, 16:17
    Wielu facetów nie akceptuje takiej przeszłości u kobiet i taki facet ma prawo podjąć decyzję, a nie żyć w nieświadomości
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 16:25
    Josef, a Ty myslisz ze kazdy facet zwierza sie sowjej dziewczynie i mowi jej jakie przezycia i ile kobiet ma za soba? Oczywiscie masz w jakis sposob racje ale mysle ze kobiety maja takie same prawo do tego aby o tym wiedziec ale nie kazdy jest na tyle szczery :)
  • josef_to_ja 10.04.12, 16:47
    Ja uważam, że tutaj obowiązuje równość między facetami a kobietami
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 16:56
    Daje Tobie racje, ale mysle ze wiekszosc ludzi nie chce tego nawet wiedziec aby nie zrobic sobie blednego obrazu tej osoby. Kazdy jest w stanie zmienic swoj tryb zycia a w mlodosci kazdy z nas popelnial bledy.
  • josef_to_ja 10.04.12, 17:03
    Ja np. jestem prawiczkiem i dla mnie kobieta, która miała 20 partnerów to jakiś kosmos
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 17:09
    Rozumiem ale pomysl szczerze....myslisz ze jakas w miare inteligetna kobieta powie Tobie ile dokladnie miala facetow? A moze sam sobie zadasz to pytanie....Powiesz dokladnie swojej dziewczynie ile ich bylo przd nia?
  • josef_to_ja 10.04.12, 17:37
    Było zero. Jeśli trzeba będzie powiedzieć, to powiem. Nie zamierzam kłamać
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 17:47
    Gratuluje! Nalezysz do bardzo malej grupy szczerych osob i mam nadzieje ze znajdziesz dziewczyne ktora jest tez taka szczera jak Ty.
  • josef_to_ja 10.04.12, 17:59
    A powiem więcej. Nikogo nie obrażam i uważam za gorszego, czy lepszego. Jeśli dziewczyna miała nawet 20 partnerów, a była wolna, nikogo nie zdradzała, nie robiła tego za pieniądze, nie brała się za zajętych to nie robiła nic złego. Nie każdy musi do każdego pasować, ale wzajemny szacunek obowiązuje
  • Gość: tulla IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.12, 18:11
    Ja zawsze mówiłam mężczyznom, ilu miałam partnerów. Nie przyszłoby mi do głowy, żeby skłamać. Jeśli ktoś nie byłby w stanie zaakceptować tej liczby, to najwyraźniej nie jest partnerem dla mnie. Sama też nie chciałabym być okłamywana w tej ani w żadnej innej kwestii.
  • josef_to_ja 10.04.12, 18:13
    100% poparcia
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 20:14
    Czytam i czytam... i zadaję sobie pytanie: a po co wiedzieć ile kto miał przed nami? Jakiś ranking się prowadzi, czy też chce się wiedzieć, z iloma trzeba się mierzyć? ;) to oczywiście sarkastyczne podejście, gdyby ktoś próbował teraz mnie oświecać;p Mnie na szczęście jakoś nigdy do głowy nie przyszło pytać o liczbę kobiet przede mną i nigdy na takie pytania odpowiadać nie musiałam. Tak sobie myślę, że pytania tego typu mają znaczenie dla osób w młodym wieku; dla nas (mam na myśli tych "nieco starszych" liczy się tu i teraz, a każdy ma swoją przeszłość.
  • josef_to_ja 10.04.12, 20:22
    To ja jestem jeszcze szczawikiem
  • josef_to_ja 10.04.12, 22:30
    Ale uważam, że nie przeszłość jest najważniejsza
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 10.04.12, 21:40
    Witaj usmiechnieta dziewczyno ;))) Az mi brakowalo Twoich komentarzy ale daje Tobie racje i probowalem totez wytlumaczyc Josefowi. Mam nadzieje ze wieczor spedzasz zarownie usmiechnieta jak i dzien. Pozdrawiam cieplutko :))))
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 11.04.12, 21:07
    Witam Kolegę :) No może faktycznie my inaczej na to patrzymy niż młodsza młodzież;) Owszem, wieczorem też pojawia się uśmiech, chociaż zmęczenie dopada. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 11.04.12, 21:15
    Witam Kolezanke ;) Z wiekem zmienia sie duzo, chociazby to ze nawet bym nie wpadl na taki pomysl aby spytac dziewczyna ile miala juz facetow. Mam nadzieje ze nie jestes dzisiaj zbyt zmeczona i przynajmniej podczas czytania tych slow pojawil sie usmiech na Twojej twarz- Pozdrawiam cieplutko i zycze rowniez milego wieczoru :)
  • lilyrush 10.04.12, 21:40
    ano własnie
    ale to tego chyba trzeba dorosnąć

dla josefa to ja miałam dotąd jednego partnera- mojego byłego męża bo mam z nim dziecko
    Naprawdę rozczula mnie liczenie kogokolwiek na to, ze usłyszy po takim pytaniu prawdę i uwielbiam zapewnienia tych, co twierdza, że ich partnerzy to im na pewno powiedzieli prawdę
  • josef_to_ja 10.04.12, 22:31
    Ja tam i tak prędko pytać nie zamierzam
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 11.04.12, 21:10
    Dokładnie tak jak mówisz...;)
  • Gość: Gosc 45 IP: *.pools.arcor-ip.net 11.04.12, 21:22
    A kiedy moge wpasc wypozyczyc sobie Twoj fotelik? ;>
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 12.04.12, 17:15
    Hahaha:):):) pozostawię to bez.. komentarza :)
  • coelka 13.04.12, 04:13
    Gość portalu: ona37 napisał(a):

> Hahaha:):):) pozostawię to bez.. komentarza :)
    ja tez ,ale hihi

--
    Jeśli jestem w domu i piszę na komputerze wnioskuje,że żyję. Chociaż ostatnio dochodzę do wniosku,że takie wnioskowanie może być wielce mylące.
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 14.04.12, 09:39
    A Ciebie to nie bardzo rozumiem... Gosc 45 nawiązywał do naszej wymiany zdań, a Ty nie bardzo wiem do czego...;p ;)
  • Gość: micho IP: *.adsl.inetia.pl 10.04.12, 15:11

Nigdy nie chciałbym na stałe partnerki z AŻ takim przebiegiem.
  • Gość: kroton IP: *.starachowice.vectranet.pl 10.04.12, 19:45
    popieram. ja też bym podziekował delikatnie mówiąc. ku...szon jak ta lala. a mówiąc dosadnie kopa w dupę i idź sie jebac dalej i bic rekordy. facet potrzbuje kobiety a nie dziwki pod dachem która dała wszystkim wokól (jak to niektórzy pisza uzywała zycia hehehehe - smieszne) a teraz chce byc np. mamusia....mamusia która pie...ło za przeproszeniem powiedzmy 35 gosci zanim do tego dojrzała...nie wnikam ile razy kazdy i jak i gdzie...porazka
  • Gość: ona37 IP: *.play-internet.pl 10.04.12, 20:16
    A ja tak z ciekawości zapytam: skąd będziesz wiedział, ilu Twoja ukochana miała partnerów przed Tobą? ;)
  • josef_to_ja 10.04.12, 20:24
    Pewne rzeczy mogą wyjść w praniu ;)
  • Gość: micho IP: *.adsl.inetia.pl 10.04.12, 20:19
    Skoro w wieku 25 lat miała 20 partnerów, to strach pomyśleć jaki będzie wynik pod koniec okresu atrakcyjności.
    W końcu szukać tego jedynego można baaardzo długo.
    No i obciach dla mężczyzny wychodzić z taką na miasto- wszak co zakręt, to jakiś były się napatoczy :-D
  • Gość: amb IP: *.braniewo.vectranet.pl 10.04.12, 18:53
    zarty zartami, ale czegos takiego nawet w zartach sie nie mowi.kolezanka powinna Cie przeprosic.
  • Gość: Ewcia IP: 95.108.102.* 10.04.12, 20:04
    Jedno jest pewne , już teraz wiesz, że nie wszystko można mówić szczerze, bo to może się obrócić się przeciwko Tobie, to taka lekcja życia, tak to oceniaj. Może też tak przy okazji przemyśl swoje wybory. Głowa do góry pozdrawiam
  • Gość: Tza IP: *.ip.netia.com.pl 11.04.12, 11:53
    Gratuluję udanej prowokacji. :)
  • Gość: kk IP: 190.144.227.* 12.04.12, 05:49
    Zazdroszcza Ci
  • lonely.stoner 13.04.12, 15:54
    a mnie to w sumie dziwi ze ludziom chce sie prowadzic jakies spisy- gdzie, z kim, o ktorej godzinie, i moze jeszcze jak?
    Uwazam ze to raczej normalna sprawa, ze o ile sie nie ohajta w jakims mlodym wieku albo nie tkwi 10 lat w 1 zwiazku i nie jest strasznym brzydalem, to liczba tych partnerow bedzie na pewno wieksza niz 10 (i u baby i u chlopa). No ale w sumie to ani ja bym nie chciala posiadac takiej wiedzy o moim partnerze ani tez raczej nie uwazam ze to jest cos co sie opowiada.
    Sama takich rankingow nie prowadze wsrod znajomych, raz mi kumpel sie zwierzyl ze jego zona to byla 18 partnerka (mial wtedy 24 lata), uwazam ze wynik raczej normalny.
    --
    I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a door mat or a prostitute. ~Rebecca West,
  • josef_to_ja 14.04.12, 14:53
    Dla mnie 10 partnerów u młodej, 25letniej dziewczyny to sporo. Taka panna raczej seks stawia wyżej niż nienaganne prowadzenie się
  • Gość: Anna IP: *.nyc.res.rr.com 14.04.12, 00:25
    Ta ktora Cie obrazila-na pewno Ci zazdrosci. Nie widze nic ekscetujacego by w wieku 25 lat miec juz meza i dzieciaki na karku.
    Nie przejmuj sie i ciesz sie zyciem i seksem.
  • Gość: portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.12, 16:43
    Komentarz komentarzem, ale dla 25 latki 19 partnerów to obiektywnie bardzo dużo.
  • Gość: gość MM IP: *.play-internet.pl 15.04.12, 17:07
    Może i dużo, ale nikt nie zrozumie,póki nie znajdzie się w takiej sytuacji. Ja po stracie męża, jestem sama od 12 lat.Nie jest łatwo znaleźć partnera,który by odpowiadał w 100 %, może nawet to niemożliwe. A jak poznać kogoś nie spotykając się z nim. Po spotkaniach przegadanych, dochodzi w końcu do zbliżenia. Jeśli autorka wątku nie spotkała tego w którym zakochałaby się- to szuka dalej i nie nam ją oceniać.
  • chcesztomasz 15.04.12, 17:02
    bardzo złym jest uzewnętrznianie się z osobistych i intymnych szczegółów życia innym ludziom a potem jęczenie na forum. Najśmieszniejsze jest to, że być może te co cię wyśmiały mają kochanków albo miały na koncie orgię z 5 facetami albo 5 miały 5 facetów z 6 w ogolę ( 6 to mąż) i co? Nie przyznały się i mają spokój mogą wiec dobijać ciebie :D

Masz nauczkę.

Pocieszę cię:

Założę się, ze jakbyś się pochwaliła że im wszystkim robiłaś laskę 5 razy dziennie wyszła byś na większą zdzirę ha ha. Tacy są ludzie - hipokryci :D
  • Gość: Gosc forum IP: *.telnet.krakow.pl 15.04.12, 20:17
    Jeśli lubisz nade wszystko uprawiać seks, chcesz się wyszaleć i po prostu nie masz problemu iść z facetem po paru spotkaniach, to ta liczba jest na poziomie średnim. Jeśli jesteś na etapie szukania kogoś do związku, to tak, jest to duża liczba i powinnaś się zastanowić, jak to się dzieje, że nie umiecie stworzyć związku.
  • lonely.stoner 15.04.12, 21:02
    Jeśli jesteś na etapie szukania kogoś do związku, to tak, jest to duża
    > liczba i powinnaś się zastanowić, jak to się dzieje, że nie umiecie stworzyć zw
    > iązku.

a to jest taka wsiowa mundrosc ktorej nie nawidze- pozniej przez takie idiotyczne poglady jakas kobieta co ma meza alkoholika ktory ja tlucze i bije dzieci czuje sie wartosciowsza od takiej co jest po 2 rozwodzie- bo una potrafi stworzyc zwiazek, nie wazne ze maz ja leje, wazne ze jest.
    --
    I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a door mat or a prostitute. ~Rebecca West,
  • Gość: Gosc forum IP: *.telnet.krakow.pl 15.04.12, 22:36
    Lonely,
    Zanim zarzucisz komuś mentalną wieś, to:
    Po pierwsze:ortografia!!
    Po drugie: jeśli kobieta daje się bić i poniżać, znosi upokorzenia, przemoc werbalną, byleby portki były w domu, to tak: nie potrafi stworzyć związku dobrego dla siebie (wieś mentalna, wychowanie??), ma małe poczucie własnej wartości oraz zero instynktu samozachowawczego, powinna szukać pomocy i uciekać od kata!!!
    Teraz przejdźmy do autorki:
    Jeśli na tym etapie swojego życia jest nastawiona na zmysłową jego stronę, czyli zdobywanie doświadczenia głównie seksualnego, bez ciśnienia na związek, na zasadzie: co ma być to będzie, a uciecha cielesna jest dla niej wartością samą w sobie, to OK, niech się tym cieszy i nie przejmuje moralizatorskim tonem przyjaciółek. Natomiast, jeśli szuka dla siebie partnera, z którym chce związać swoją przyszłość, to warto, żeby zastanowiła się, dlaczego jej związki się kończą tak szybko, na czym, poza seksem, się opierają? Czy świadomie wybiera partnerów niedojrzałych, niepodzielających jej poglądów na życie,myśli, że z czasem to się zmieni, czy nieświadomie wiąże się z takimi facetami? Czy szuka, bo uważa, w tym wieku powinna już być w ciąży z 1 dzieckiem, ewentualnie planować ślub i po prostu się spieszy?
    Ja nie znam odpowiedzi na jej pytania. Może zechce nam podać więcej szczegółów.

• josef_to_ja 16.04.12, 11:53
    Ja natomiast uważam, że b. duża liczba partnerów u kobiety po prostu może niektórym osobom kojarzyć się niesmacznie, ale nie mi to oceniać
  • Gość: Gosc forum IP: *.telnet.krakow.pl 16.04.12, 15:07
    Oczywiście, że może się kojarzyć, tak jak piszesz, niesmacznie, u innych będzie to na zasadzie: ciesz się życiem i seksem, a znajdą się i tacy, którzy będą zazdrościć. Nie zamierzam cenzurować niczyich odczuć. Na szczęście nie jesteśmy skazani na relacje z osobami, których wartości do nas nie przystają.
  • Gość: Gosc forum IP: *.telnet.krakow.pl 16.04.12, 15:13
    Przepraszam za ortografię, wkurzyłam się i nie ładnie z mojej strony. Co do wsiowej mentalności, masz oczywiście rację, tak było, jest i będzie. Sama poniosłam porażkę próbując komuś przemówić do rozsądku...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka