Dodaj do ulubionych

oziębłość u kobiety

31.08.12, 20:06
podobno sa jakieś leki dla kobiet, wiecie coś na ten temat?
Edytor zaawansowany
  • maszmi 03.09.12, 20:55
    podczepiam się pod ten wątek, bo problem ten sam :-(
  • Gość: Stary ale jary IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.09.12, 15:47
    Często pomaga szampan + ostrygi ew. kawior. W wersji deserowej - truskawki w ciemnej czekoladzie oraz młody kochanek - odpowiednio $motywowany. Preparat podobny trochę do Viagry nazywa się Vamea
  • pietrysia11 06.09.12, 18:43
    vamea? czy można dostać bez recepty?
  • Gość: gość IP: *.xdsl.centertel.pl 10.09.12, 20:20
    lepiej najpierw pojsc do seksuologa, bo sztuczne wywolywanie popedu moze jeszcze wzmocnic psychiczne hamulce u partnerki.
  • Gość: aniova IP: 81.109.161.* 15.09.12, 15:24
    Spróbujcie spozyc viagre.Oboje.Jakiekolwiek mity do tej pory stworzono nt ''meskiej'' viagry,nie wiem,nie interesuje mnie to.Spróbowalam ,-lismy,wszystko w ustanowionych przez siebie umiarach i proporcjach, 1/2 tabletki dla mnie wystarczylo.Dziala jak speed ale bez tegosci umyslu i zmeczenia nastepnego dnia.pzdr.
  • zuza_m_zuza_m 15.09.12, 15:32
    Najpierw poszukać przyczyny takiego stanu. W głowie. Tylko w głowie to siedzi. Wypieścić całe ciało kobiety (a nie jedynie punkt "docelowy przez siedem sekund) i zrobić jej dobrze w głowie ( www.notatkiozyciu.pl/2012/06/jak-sprawic-by-kobieta-bya-szczesliwa.html )
    --
    kobieco, inteligentnie
  • pispisia 23.09.12, 22:46
    przecież niskie libido, lub jego brak , to kwestia ilości hormonów, więc raczej bez lekarza ani rusz
  • Gość: dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 12:45
    Są różne preparaty na zwiększenie libido, bitly.com/podnies_swoje_libido polecam tą stronę można się dowiedzieć jak radzić sobie z tym
  • Gość: Kklaudia42.. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.12.16, 15:53
    brałam różne preparaty w większości z apteki niestety bez większych rezultatów. dopiero jak trafiłam na Feminam Libido tabletki dla kobiet w składzie m.in. zioła z USA poczułam duży wzrost libido już po pierwszym zastosowaniu w większej dawce 3 tabletek (producent zaleca jedną dziennie). Bardzo dobre są na stosowanie tylko okazyjnie.
  • gosc7483 06.05.19, 13:08
    Feminam libido jest najlepsze www.feminamlibido.com/ blog www.opiniegdziekupic.com/feminamlibido.html
  • wrotek0 17.05.19, 14:09
    Umyte gary czynią cuda!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.