Dodaj do ulubionych

Problemy z erekcją.

IP: *.play-internet.pl 14.01.15, 12:50
Czy znacie może jakieś bezpieczne środki na zaburzenia erekcji ? Nie chcę kupowac niczego w ciemno z allegro tak aby mi zaszkodziło. Zależy mi na czymś z atestem ale jednocześnie aby mozna było zamówic bez recepty najlepiej przez internet. Mam trochę stresow i nie chcialbym zawiezc zony kolejny raz. Mozecie mi cos podsunac ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: blider IP: *.dynamic.mm.pl 15.01.15, 07:56
    Może Go Man? Tabsy przebadane, możesz zamówić na kilku stronach w sklepach. Kiedyś jak miałem pewne problemy używałem.
  • Gość: poretk IP: *.play-internet.pl 16.01.15, 07:43
    Ile to coś kosztuje? Dostanę to może w aptekach albo w jakiś sklepach stacjonarnych?
  • Gość: blider IP: *.dynamic.mm.pl 19.01.15, 12:42
    Koszt niby nie jest taki maly bo kosztuja ok 25 zl za jedno ale mozesz kupić o wiele taniej w pakiecie. Wtedy przy 4 masz chyba 1 gratis z tego co pamiętam.
    Możesz sobie wpisać w google nazwę to wyskoczy Ci gdzie mozna kupić ( nie chcę tutaj za bardzo reklamować). Jeśli nie jesteś przekonany to zawsze możesz sobie również sprawdzić opinie na jego temat w sieci.
  • Gość: blider IP: *.dynamic.mm.pl 03.02.15, 09:29
    To akurat również stosowałem ale moim zdaniem go man jest skuteczniejsze. No i przynajmniej zawiera ziolowe składniki.
  • agava.juice 07.02.15, 23:29
    Jeśli masz ponad 60 lat i o wiele młodszego partnera/partnerkę zapraszam do szczerej rozmowy.
    Poszukuję odważnej pary, która zgodziłaby się opowiedzieć o swoim związku przed kamerą. Chodzi o krótki wywiad.
    Przygotowuję telewizyjny dokument dla jednej z polskich stacji tematycznych na temat życia erotycznego i jego różnych odsłonach.
    Program będzie nagrywany, nie na żywo. Uczestnictwo oczywiście dobrze płatne. Zapewniamy komfortową atmosferę i dyskrecję.

Napisz na adres nowyprogramtv@gmail.com a udzielę więcej informacji. Jeśli udostępnisz swój numer telefonu chętnie zadzwonię o umówionej porze.
  • Gość: dzerek IP: 31.220.45.* 10.02.15, 09:28
    A jakie to ma działanie? Takie jak słynne niebieskie tabletki,ze wystarczy jedna i problem z głowy czy może trzeba je brać przez jakiś czas?
  • pao2218 02.06.15, 13:54
    jeśli chcesz coś przez internet, to polecam permen king www.drogeria.zyj-zdrowo.com/2799,permen-king-30-tabl-.html :) to suplement diety, posiada naturalne składniki, które nie powinny zaszkodzić. cena nie jest wygórowana, więc nie zaszkodzi spróbować :)
  • dfgfhfg 03.06.15, 12:27
    Najlepsza jest Kamagra z apteki DoktorPotencja.com
  • Gość: marczelo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.16, 09:52
    Mój mąż miał ogromny problem z potencją. Nie chciał w ogóle o nim rozmawiać. Myślał, że się nie zorientuje. Jednak trudno się nie zorientować. Cały czas unikał seksu.Pewnego razu pomyślałam, że mnie zdradza! No bo co innego mogłam pomyśleć? Na szczęście przyznał się, co go trapi. Szkoda, że mężczyźni wstydzą się rozmawiać o takich problemach. Postanowiłam musimy razem rozwiązać ten problem. Usiedliśmy przed komputerem i zaczęliśmy szukać jakiegoś środka na potencje. Dzięki takim forom, jak to mój mąż poczuł się lepiej. Okazało się, że mnóstwo mężczyzn ma tego typu problemy.. Zdecydowaliśmy się na zakup tabletek Eron Plus. Dlaczego te tabletki? Miały najwyższe noty w rankingu preparatów na potencje..Na szczęście okazało się, że działają i to od razu! Już po zażyciu pierwszej dawki były efekty! Dzięki nim wreszcie zaczęliśmy się kochać i to jak! Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, hihi:) Tabletki można zamówić za pośrednictwem tej stronki potencia.pl/
  • rafiks19 12.09.16, 13:09
    Miałem problemy z potencją, a następnie z przedwczesnym wytryskiem.. a wszystko przez popularne tabletki reklamowane w telewizji... przez nie mój problem z męskością... jeszcze bardziej się powiększył. Wstydziłem się iść do lekarza i do apteki, po kolejny cudowny specyfik.. Postanowiłem poszukać czegoś w necie - w końcu na przesyłce nie będzie napisane, ze zamawiam tabletki na potencje.. Szukałem, szukałem i szukałem... aż w końcu trafiłem na niezależny ranking suplementów diety na potencję i-potencja.pl Jedyne czego żałuje to fakt, że trafiłem na niego tak późno! zdecydowałem się na zakup najwyżej ocenianych tabletek - Eron Plus. Dzięki nim mój problem z przedwczesnym wytryskiem i potencją jest tylko przykrym wspomnieniem! Teraz jestem w formie 24h!! :D Nie dajcie się nabrać na produkty reklamowane w tv i radio - one nie działają!
  • mordi_m 23.03.17, 18:52
    Proponował bym nie zaczynać od obecnie popularnych produktów z syldenafilem w składzie. Dużo efektów ubocznych, a dla ludzi z podwyższonym ciśnieniem jest niewskazany.
  • mariusz_z_woja 07.04.17, 14:40
    Polecam Ereko, ma w składzie macę bogatą w naturalną largininę, u mnie się sprawdziło, czuję się dużo lepiej! A najlepiej jak sam się zapoznasz ze składem: www.ereko.com.pl/
  • mordi_m 09.04.17, 21:32
    Zgadzam się, najlepiej zacząć od naturalnej suplementacji. L-arginina w dużej dawce powinna pomóc. Popatrz sobie na suplementy zawierające ją (np. Permen King lub inne).
  • Gość: felisnak@op.pl IP: *.117.151.186.static.3s.pl 13.01.18, 18:23
    Ja znam ich sporo, bo reklamują się już wszędzie, jeszcze brakuje ich tylko na ambonie ;) Ja też miałem problem i zamówiłem Ereko, właśnie też przez internet. Naturalne ekstrakty, duże dawki. Brałem 2 miesiące i wystarczy. Pał* stoi jak złoto!
  • michal-iron 24.02.18, 12:17
    siema. na takie problemy śmiało moge polecic suplement Climax Control sam go stosuje już od 2 lat z przerwami oczywiscie od wtedy kiedy zacząłem miec problemy z normalnym seksem.
    co moge o nim poweidziec? tyle ila czasu stosuje nie mam skutkow ubocznych dobrze sie z tym czuje a to co najelpsze ? dobry dlugi seks i nic wiecej nie potrzeba :)
    climax-suplement.pl/ mozesz sie zapoznac
  • Gość: adam IP: *.icpnet.pl 14.03.18, 14:04
    To fakt, nie warto kupować czegoś niesprawdzonego z sieci. Miałem podobny prolem i rozwiązaniem okazal się maxon active, który najlepiej jeżeli kupisz zwyczajnie w aptece. Nie jest na receptę i to lek a nie suplement. Po zażyciu czekasz niecałą godzinę na efekt, a reszta przebiega tak jak zwyczajny seks.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.