Dodaj do ulubionych

Środki na potencję

09.07.15, 16:20
Witam, szukam jakiegoś internetowego sklepu ze środkami wspomagającymi stosunek. Zna ktoś jakiś sklep, w którym znajdę coś co naprawdę działa?. Zależy mi również na szybkiej dostawie i dyskrecji.
Edytor zaawansowany
  • klucz13 14.07.15, 14:46
    Kolego, idz do lekarza pierwszego kontaktu i powiedz o problemie a on da Ci odpowiedni środek. Będziesz miał wzwód że meble można robijać. Powaga.
    Pozdrawiam.
  • maniutek63 10.08.15, 16:27
    Dla mnie najlepsze produkty mają na inymnosc pl naprawdę warte swojej ceny
  • yoyo.2 27.04.16, 10:10
    witaj
    super produktem sprawdzonym dostawca jest climax-suplement.pl/
    tabletki sa sprawdzone i dzialaja zniewalajaco szybka dostawa i dyskrecja polecam!
  • balthazarq 07.05.16, 10:10
    Polecam Penisolution. To doskonały suplement diety, pomaga w rozmiarze i potencji !
  • fdsesrdrfeff 10.05.16, 15:04
    Najlepsza jest Kamagra z apteki DoktorPotencja.com
  • brylant58 31.05.16, 12:21
    Tak dobra ze zaplacilem a jeszcze nie dostalem i to juz grubo przeszlo miesiac temu !nie kupujcie tam bo nic nie wiadomo! Wyglada to na oszustwo moze i jedni dostaja dla młynu ale ja nie
  • Gość: marczelo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.16, 09:42
    Mój mąż miał ogromny problem z potencją. Nie chciał w ogóle o nim rozmawiać. Myślał, że się nie zorientuje. Jednak trudno się nie zorientować. Cały czas unikał seksu.Pewnego razu pomyślałam, że mnie zdradza! No bo co innego mogłam pomyśleć? Na szczęście przyznał się, co go trapi. Szkoda, że mężczyźni wstydzą się rozmawiać o takich problemach. Postanowiłam musimy razem rozwiązać ten problem. Usiedliśmy przed komputerem i zaczęliśmy szukać jakiegoś środka na potencje. Dzięki takim forom, jak to mój mąż poczuł się lepiej. Okazało się, że mnóstwo mężczyzn ma tego typu problemy.. Zdecydowaliśmy się na zakup tabletek Eron Plus. Dlaczego te tabletki? Miały najwyższe noty w rankingu preparatów na potencje..Na szczęście okazało się, że działają i to od razu! Już po zażyciu pierwszej dawki były efekty! Dzięki nim wreszcie zaczęliśmy się kochać i to jak! Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, hihi:) Tabletki można zamówić za pośrednictwem tej stronki potencia.pl/
  • rafiks19 12.09.16, 13:17
    Moje problemy z potencją skutecznie uprzykrzyły mi życie... Unikałem seksu i robiłem wszystko aby mieć jak najwięcej wyjazdów służbowych. Wstydziłem się pójść do lekarza, a nawet do apteki... Postanowiłem poszukać pomocy w Internecie. Trafiłem na niezależny ranking preparatów na potencję i-potencja.pl

Dzięki niemu zdecydowałem się na zakup tabletek Eron Plus i to był strzał w 10! Pierwsze efekty zauważyłem już po pierwszej tabletce! Teraz mógłbym nie wychodzić z łóżka:P Już nie mogę się doczekać urlopu :P
  • gutaney 14.10.16, 15:48

Brak wzwodu, problemy z potencją - to bardzo kompromitująca sprawa dla mężczyzn. Wiem o czym mówię. Mój mąż dopiero po kilku miesiącach powiedział mi, co się dzieje. A ja głupia myślałam, ze mnie zdradza! Co prawda, w jego wieku - 56 lat. Problemy z erekcją to całkiem normalna sprawa. Ale chyba każdy z nas chce jak najdłużej czerpać radość z seksu. Posunęłam mu tabletki Eron Plus i to właśnie one stały się lekiem na całe zło :P Teraz nasz seks jest cudowny. Długi, namiętny i satysfakcjonujący - polecam! Eron Plus kupiłam za pośrednictwem tej stronki. potencia.pl/ I najważniejsze, nie wstydźcie się rozmawiać o swoich problemach z partnerką!
  • rudizeceya 17.10.16, 11:18
    Polecam stronkę potencia.pl/ jedyny subiektywny ranking suplementów diety na potencję. Dzięki niemu udało mi się kupić naprawdę skuteczne tabletki na potencję!
  • mordi_m 23.03.17, 18:46
    Spróbuj może od Permen King? Wg opinii lider naturalnych suplementów.
  • Gość: Bartosz789 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.17, 00:31
    Idealny dla Ciebie będzie Dr. Penigreat, bo wspomaga stosunek, dostawa jest sprawna i co najważniejsze - dyskretna! Więcej możesz się dowiedzieć tu: www.drpenigreat.pl/
  • mariusz_z_woja 07.04.17, 14:42
    Tu polecam: www.ereko.com.pl/ ale to prawda, zawsze warto iść do lekarza, albo chociażby poczytać o tym co można dla siebie zrobić, a broń boże unikać czegoś z sildenafilem bez badania lekarskiego. To ereko to fajny suplement, ma macę, żeń-szeń i inne skł, u mnie podziałało.
  • mordi_m 09.04.17, 21:30
    Ja bym proponował naturalny suplement na bazie wyciągu z buzdyganka i żeń szenia + duża dawka l-argininy (Permen King lub tym podobne).
  • Gość: dominikdworski IP: *.kwidzyn.vectranet.pl 31.08.17, 22:10
    Najbardziej znam penixen.com/....naturalny, latwo dostepny i fajny srodek. Naprawde warto go poznac i skusic sie na jego mozliwosci bo sa niesamowite.
  • mariusz_z_woja 04.09.17, 15:01
    Czy ktoś tutaj w ogóle zwraca uwagę na to jaki skład mają te reklamowane tabletki?
    Większości z nich nawet nie da się sprawdzić składu w internecie, a jak już mają to jest ich tyle, co w 5 ziarenkach piasku i jak to ma niby działać? Takie śladowe ilości, już lepsza byłaby homeopatia 😂
    Jak już czegoś na potencję szukamy to warto kupić coś co ma dużą zawartość różnych substancji aktywnych takich jak miłorząb japoński, korzeń maca czy żeń-szeń, gdzie ich zawartość waha się od 250 mg do 1000 mg, a nie jak w tych reklamowanych "cudach" gdzie jest ich po 30mg !
    Wiem to, bo sam miałem ten problem i zacząłem szukać czegoś naturalnego ale z naprawdę dobrym składem i odpowiednią ceną.
    Wybór padł na Ereko i brałem go 2,5 miesiąca. Wystarczyło. Teraz mam spokój i mogę się "bawić" z dziewczyną wtedy gdy mam na to ochotę, a nie planować kiedy wziąć tabletkę żeby akurat w dobrym momencie zadziałała i to tylko na chwilę.
  • Gość: Locrd IP: *.117.151.186.static.3s.pl 10.10.17, 23:05
    Dobrze Kolega mówi. Jak patrze co ludzie kupują i co im się wciska to niedowierzam. Preparat na powiększenie penisa?! Jakim niby cudem, to jest fizjologicznie niemożliwe. Weźcie się ludzie naprawdę opanujcie i nie dawajcie omamiać !
  • piotrekzakopiec5 12.10.17, 10:46
    Powiem Wam tak. W dzisiejszych czasach wiedza na temat leczenie problemów z potencją/ze wzwodem jest naprawdę niewielka.
    Lekarz od razu proponuje leczenie preparatami na receptę. To nie jest dobre podejście. Przecież lek działa tylko chwilowo od momentu kiedy się go zażyje. Nie leczy problemu, a tylko go maskuje. Ale ile tak można?
    Tutaj trzeba podejść bardziej kompleksowo. Skąd wziął się nasz problem? Czy w naszym życiu nie ma zbyt wiele stresu? Być może odżywiamy się nieregularnie? W ogóle nie uprawiamy sportu? Tutaj głównie może tkwić problem. Dlatego trzeba rozpocząć od pracy nad sobą, na tyle na ile możemy postarać się zmienić swoje niezdrowe nawyki.
    Oczywiście poza zmianami w życiu, dobrze by było suplementować swoją dietę wartościowym i skutecznym preparatem. Ale nie takim z reklamy w telewizji, bo jego cena to głównie koszty reklamy, a w składzie są śladowe ilości dobrych składników. Osobiście sam skorzystałem z polecenia znajomego i kupiłem Ereko. Według mojej opinii preparat się sprawdził i wykazał pozytywny wpływ na wzrost mojej potencji. A po zakończeniu kuracji nie muszę już brać żadnych kolejnych tabletek czy chodzić i czekać w kolejkach do lekarzy.
  • tymoteusz_krk 27.10.17, 14:41
    Mój mąż też brał Ereko ale potem uznaliśmy, że lepiej odstawić, bo też na tyle się poprawiło, że nie chciałam przesadzać. Skoro problem został rozwiązany i działanie organizmu się poprawiło i ustabilizowało to myślę, że już nie ma co. Trzy miesiące w pełni wystarczą, tak z "mojego" doświadczenia
  • tymoteusz_krk 15.10.17, 20:36
    Ciekawe jak gwarantuje? uczyłeś się kiedyś biologii marketingowcu na stażu? Penis to ciała jamiste o określonej objętości. Nie da się żadną tabletką powiększyć penisa, to kłamstwo i wyciąganie pieniędzy co mnie totalnie wku...a! Możesz sobie poprawić potencję naturalnymi preparatami lub lekami, ale kupując leki sponsorujesz lekarzom wyjazdy do spa i kongresy od firm farmaceutycznych. Lepiej kupić dobry preparat z pewnym składem. Akurat Ereko taki ma.
  • Gość: innyPan IP: *.117.151.186.static.3s.pl 13.11.17, 21:20
    bzdura. Penis jest zbudowany z ciał jamistych, które podczas wzwodu wypełniają się krwią, przez co penis się powiększa i nabrzmiewa. Nie ma możliwości jego powiększenia bez interwencji chirurgicznej. Nie wiem co robiłeś na biologii w liceum ale bzdur to ludziom nie wciskaj, bo tylko pieniądze biedni wydadzą na jakiś shit.
    A co do leków na potencję to Maxigra....po niej tak łeb napie*rza, że się nie da. Z resztą mają to w ulotce. Często silne zawroty głowy, mdłości, kołatanie serca. I jeszcze mi wątrobę obciąża, a kupę kasy człowiek wydaje i gó...any z tego efekt. Po co brać takie hardcorowe rzeczy. Zacząć trzeba od tego co naprawdę pomoże naprawić dolegliwość, a nie ją zakamuflować. Można próbować przeróżnych preparatów ale warto się nad Ereko zastanowić, bo ma dobry skład i opinie Klientów. Także git!
  • Gość: Olek_*78 IP: *.117.151.186.static.3s.pl 08.01.18, 18:56
    Ile osób, tyle historii i nie każdemu dany lek pomoże. Z tych, które ja sprawdziłem, to są leki z sildenafilem ale one kurde pomagają tylko na 1 stosunek i trzeba je brać w zasadzie ciągle. A potem trafiłem na to Ereko. Bierzesz co prawda 3 miesiące ale za to jest to terapia jednorazowa i nadal mam spokój, a już z 4 miesiące minęły odkąd skończyłem leczenie.
  • rektusxxx 09.01.18, 17:14
    Witaj
    Mam coś co mi pomogło.
    Szybka dostawa a przede wszystkim dyskretna
    Środek naprawdę godny polecenia

• Gość: andrzej78@net.pl IP: *.117.151.186.static.3s.pl 13.01.18, 18:25
    Dyskretny w 100% jest dostawa Ereko. Mnie dostarczali do Irlandii. Wysyłka priorytetowa była za niecałe 30zł. Żadnej informacji od zewnątrz, więc luzik, koperta też gruba, bąbelkowa. Sam preparat uważam za spoko. Mnie postawił do pionu szybko, jeśli wiesz co mam na myśli ;)
  • piotrekzakopiec5 11.02.18, 23:59
    Nieważne kto ile ma lat. Ale nie warto brać leków tam gdzie to nie jest potrzebne. Od masturobowania się nie miałeś później erekcji z kobietą i zacząłeś brać leki? Wolne żarty, to nie jest wyjście. Trzeba na problem spojrzeć całościowo. Wspomóc się najpierw rzeczami, które są oparte na naturalnych składnikach, które można brać przy cukrzycy czy nadciśnieniu. Tak jak to jest z tym Ereko, co go brałem, bo mam cukrzyce i mi się poprawiło i jest bardzo bezpieczne.
  • Gość: Pola_Wola21 IP: *.dynamic.chello.pl 26.02.18, 12:36
    My jeżeli chcemy urozmaicić nasze życie erotyczne, zamawiamy rzeczy z ferosup.pl - polecam bo mają bardzo przystępne ceny, a i miła obsługa gdy masz jakieś pytanie.
  • Gość: ultrapenetratorana IP: 85.11.114.* 11.05.18, 09:32
    lekiem jest muj duży kutas zapraszam
  • tadeusz-555 20.06.18, 00:38
    Moim zdaniem może warto najpierw zacząć od innych sposobów niż od razu łyka tabletki na potencję. Kiedy ja zacząłem mieć problemy z erekcją szukałem pomocy w internecie i tak trafiłem na stronę abc-potencji.pl/tabletki-na-potencje/problemy-z-erekcja-6-porad-jak-sie-z-nimi-uporac/ cenne rady pomogły mi wprowadzić kilka zmian w moim trybie życia i okazało się to bardzo skuteczne rozwiązanie
  • dinustrex 06.07.18, 19:28
    Tak patrzę na ten wątek i przyznam się, ze nie wiedziałam, ze tyle tego rodzaju środków jest na rynku. Owszem, ostatnio dostałam maile z reklamami gdzie był polecany jakiś Braveran, kolejny mail był chyba z reklamą IQman, nie mniej nie spodziewałam się, że tego jest aż tyle. I teraz nie wie, czy faktycznie w wami panowie jest aż tak żle, ze bez tego rodzaju środków totalnie zero? No bo przecież ilość,jak tak patrzę tego rodzaju produktów reklamy w sieci czy TV nie biorą się z niczego
  • piotrekzakopiec5 21.07.18, 12:41
    Każdy szuka tego, co może mu pomóc w takiej sytuacji, zanim sięgnie po jakieś leki czy coś. Stad też pewnie tak rozbudowywany rynek tego typu preparatów. Ja z założenia unikam reklamowanych produktów, bo przecież reklama kosztuje, wiec kupując dany produkt trzeba za nia zapłacić, dlatego wybrałem Ereko, bo ma dobry i sprawdzony skład i u mnie zadziałał.
  • Gość: Ancymon IP: *.play-internet.pl 26.08.18, 22:26
    Ja bym nie zaczynał od Maxona, bo to jednak silna chemia. Jest zakazany dla cukrzyków czy osób z nadciśnieniem czy za gęstą kruwą, czyli ma silne skutki uboczne. Trzeba zacząć od modyfikacji diety i dołożenia sportu.
    Jeżeli już coś brać wspomagającego to może Ereko, bo ono się sprawdza w długotrwałej terapii i wypracowane efekty zostają, nie trzeba brać tabletki za tabletka przed każdym sotosunkiem, tylko robi się terapie w określonym czasie i spokój, forma wraca.
  • emilior5 24.09.18, 13:44
    A słyszał ktoś o tabletkach Vigrogan? Czytałem o nich na stronie na-potencje.net.pl/jakie-tabletki-na-erekcje-beda-skuteczne/ używał ich ktoś i podzieli się opinią?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.