Dodaj do ulubionych

Zazdrośnica

10.01.19, 22:07
Hej. Mam pewien chrobliwy problem i potrzebuje czyjejś szczerej opinii lub pomocy w spojrzeniu na wszystko w inny sposob. Otóż jestem w zwiazku i spodziewamy sie dziecka. Jestem przeszczesliwa z tego powodu a moj partner to swietny mężczyzna, ktory okazuje mi na codzien wiele miłości. Lecz bez względu na to, cięzko mi sie pogodzic z tym, ze on w przeszlosci mial dziecko ze swoja byla...Wiem ze to bylo w przeszlosci ale jednej rzeczy (chyba od urodzenia) znieść nie moge: porownywania. Porównywania mojej ciazy do ciazy bylej a w przyszlosci obawiam sie próby wychowywania naszego dziecka w podobny sposob jak robil to z ex. Dzis nawet przytoczyl historie o wyrwaniu jej dwoch zebow dlatego ze ja kilka dni temu tez musialam wyrwac. Juz na poczatku naszego zwiazku musialam wysluchiwac jego j jen historii...jak doszlo do zerwania i jak ona go bardzo skrzywdzila...Nie moge z tym zyc...Szczegolnie dlatego ze moj eks tez mial dziecko i duch jego przeszlosci nas przesladowal...Boje sie ze nawet ta ciaza nie ma juz dls mojego partnera znaczenia bo on juz to 'przeszedl' i czuje sie troche w tym wszystkim sama...Msm nawet wrazenie ze ja sie ekscytuje jsk dziecko na tą ciaze a on ze tak powiem jest na 'innej stronie w ksiazce'...
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.