Dodaj do ulubionych

Brak seksu w zwiazku

15.02.19, 17:33
Jestem z dzwieczyna dwa lata, oboje mamy po 28 lat. Od poczatku zwiazku uprawialismy seks moze 6 razy. Na poczatku zwiazku byl czesto petting, glebokie pocalunki itd., a gdy chcialem seksu mowila ze potrzebuje wiecej czasu. Czekalem cierpliwie, ale w miedzyczasie nasze zycie seksualne zmalalo prawie do zera. Owszem pojawil sie seks, ale bardzo rzadko i glownie dlatego ze widziala bez tego sie nie obejdzie. Nie ma juz namietnych pocalunkow miedzy nami, i tego ognia co na poczatku. Tesknie za tym i chce do tego wrocic ale ona mowi ze ona tego juz nie czuje, ze to jest dzwine ze dalej jestem tak zakochany jak na poczatku.
Probowalem z nia rozmawiac wielokrotnie na temat braku zblizen, ale kazda rozmowa konczy sie klotnia, wybucha i krzyczy na mnie. Dodam tylko ze w jej poprzednich dwoch zwiazkach uprawiala ona seks prawie codziennie, dlatego cala ta sprawa jeszcze bardziej mnie boli. Czuje sie odrzucony.
Wczoraj byly walentynki, kupilem piekny bukiet kwiatow, prezent i czekoladki. Zadzwonilem do niej zeby ja zaprosic, ale przez telefon juz wyczulem ze cos jest nie tak, byla oschla. Gdy przyszla, owszem ucieszyla sie z prezentu. Siedzielismy razem objeci i gadalismy jak zawsze wesolo, ale gdy chcialem cos wiecej odrzucila mnie znowu. Pozniej zrobila mi awanture bo mialem smutna mine i bylem bez humoru. Stwiedziala ze w walentynki caly swiat sie kocha ale ona nie bedzie, ze moglem sprobowac w inny dzien. Ale przeciez w inne dni tez tego nie robimy! Stwiedzila ze prezentem i kwiatami probowalem ja kupic. Spakowala sie i poszla do domu, na koniec podziekowala mi ze zrujnowalem jej dzien... Od tamtej pory nie rozmawialismy, wiem ze gdy ja sie pierwszy nie odezwe to ta cisza bedzie dlugo trwac.
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi i co mam robic.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka