Dodaj do ulubionych

Dlaczego prawie wszyscy faceci są w łóżku jak...

13.03.19, 18:41
Dlaczego prawie wszyscy faceci są w łóżku jak nastolatkowie albo jak zdechłe stare dziadki?Zazwyczaj przed seksem i na początku znajomości są podkręceni jak mali chłopcy,niektórzy udają że tak nie jest a wystarczy pogłaskać ich w odpowiednim miejscu albo rzucić odpowiedni tekst i zaraz wymiękają.A po seksie i po paru miesiącach znajomości przestają się interesować kobietą i są obok niej tak jakby akurat tak wyszło albo z przyzwyczajenia i mogą już głównie oglądać telewizję albo spać.JAK ROZPOZNAĆ W TYM TŁUMIE PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ??????Tylko raz w życiu takiego miałam i poznałam go nie będąc świadomą kim on jest.A potem zostawiłam bo mało zarabiał i nie był nikim znaczącym ani nie miał takich ambicji.Jaka byłam głupia!A potem już tylko byłam wożona fajnymi samochodami i nie musiałam pracować ale co z tego kiedy zawsze koło mnie siedziały seksualne zera które tylko udawały że coś sobą reprezentują.
Edytor zaawansowany
  • kacperinho 13.03.19, 23:10
    A kobiety to zwykłe materialistki, nawet jak twierdza ze tak nie jest :D Tak to jest, jak gosciu jezdzi super fura to czesto znaczy ze potrzebuje przedluzenia na ktore lapia sie blachary , a Ty wlasnie taka jestes :)
  • paiti 13.03.19, 23:43
    Może i byłam ale przynajmniej coś zmieniam w swoim życiu.Dlaczego tak na mnie najeżdzasz?Także jesteś seksualnym zerem które szybko się nagrzewa i kończy i cię podirytowałam?
  • paiti 13.03.19, 23:46
    Nie chcę tutaj nikogo irytować.Jeżeli ktoś jest zerem to zawsze może nad sobą popracować.Ja chciałabym wiedzieć jak w tłumie rozpoznać prawdziwego mężczyznę bo teraz już wiem że pieniądze i pozycja są dobre dla tych co chcą się dowartościować a nie przeżyć coś naprawdę wspaniałego
  • paiti 13.03.19, 23:49
    A gdybym była materialistką to trzymała bym się takiego z przedłużeniem a nie szukała mojego byłego
  • obrotowy 14.03.19, 06:52
    paiti napisał(a):
    Tylko raz w życiu takiego miałam i poznałam go nie będąc świadomą kim on jest.
    A potem zostawiłam bo mało zarabiał i nie był nikim znaczącym ani nie miał takich ambicji.

Posiedz troche w Bibliotekach Uniwersyteckich.
    moze trafi Ci sie ponownie ktos z tej kategorii - moze nawet asystent...
  • cx5000 15.03.19, 08:46
    Ja tam też lubię na telewizor popatrzeć!
  • bolek007 19.03.19, 02:10
    Patii... Jestem 66 letnim faciem... Fakt, jak byłem młody żonkiś to byłem zero w temacie. Bo niby gdzie i kiedy miałęm się nauczyć być mistrzem? A kobitki wtedy(wiek) facetów czyniły wyłącznie odpowiedzialnym za jakość... Damy (facie) szukają partnerów o szeregu racjonalnych zaletach. Cóż... Wybory te często są chybione w temacie sex, bo w/w są sprawne w realizowaniu zalet naprężając się na maxa i nieco niedomagając z braku energii na sfery rozrywkowe. I znajdują się zastępcy (na czas pracy mena, czy feminy) pachnący, wypielęgnowani... rozrywkowi i... wypoczęci. Jak się strona zdadzana zorientuje, to jest dym... albo też zajmie się tą sferą ze strony własnych interesów. Gra wstępna trwa wtedy tyle ile trwa pukanie do drzwi gdzie czekają już rozwarte pachnące uda. A kontraktowy ma sporo czynności włącznie z sowitą wypłatą rzucaną na stół i listą zadań do spełnienia, by wyczerpać zadanie pt. "gra wstępna":)... Grałęm taką rolę do chwili, aż zacząłem sam tylko pukać... hehe, Wyleczyłem kompleksy i mógłbym zyskać nawet niezłe Twoje oceny...Patiii... Życie to zadziwiająca zabawa zależności... Pozdrawiam
  • paiti 21.03.19, 23:07
    No dobrze ale tak w skrócie to jak go mam rozpoznać?
  • bolek007 22.03.19, 01:21
    Rozmawiaj, oceniaj jego nastawienie do kobiet... Załącz 6 zmysł... Ten nie chwali się osiągami, potrafi o tym mówić z kulturą bez wulgaryzmów... Nie czekaj ale podczas bądź też aktywna i rób co ci pasuje. Nie obawiaj sie jego reakcj... Zgłosi oczekiwanuia sama mów o swoich, a nie wstydź się bo "co pomyśli":)...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.