Dodaj do ulubionych

Partner mnie wyzywa

23.03.19, 22:27
Mój partner za każdym razem kiedy się kłócimy wyzywa mnie tylko od sz..t i ku.rw.. Kiedy rozmawiam z nim i tłumacze, że boli mnie to bardzo. Ze nie powinien tak mówić do kobiety. Tłumacze.. Czasem błagam. To nic nie daje. Mam dość. On twierdzi, że za to jak się zachowuje to mi się należy i nie obiecuje, że tego nie zrobi bo jak się będę czepiać to oficjalnie zacznie do mnie mówić ku.rwo.
Edytor zaawansowany
  • moltomek 24.03.19, 00:59

Twój partner zachowuje się przemocowo, prawdopodobnie nie radzi sobie z jego emocjami. Wiej z tego związku jak najszybciej, on nie ma zamiaru sie zmienić, a może być jeszcze gorzej - oby nie, czego Ci życzę. Jeżeli masz możliwość zgłoś się do psychologa na terapię. Jeżeli nie, to może poczytaj sobie, np. uwolnij się od Psychopaty McKenzie.

www.ksiegarniaprzemiana.pl/pl/c/RELACJE-INTERPERSONALNE/43

Pozodzenia
  • obrotowy 24.03.19, 06:19
    lila.onna.91 napisała:
    bo jak się będę czepiać to oficjalnie zacznie do mnie mówić ku.rwo.

no to nie czepiaj sie go.
    i doslownie i w przenosni.
  • chomiczeq1 25.03.19, 11:00
    Dziewczyny podobno lubią na ostro :P

--
    Portale randkowe dla dorosłych ★BZYKANIE24 PL★
  • zbyszek68 22.04.19, 13:21
    A co takiego robisz , że tak Cie wyzywa ? Ubierasz sie wyzywająco , czy jak ?
  • zbyszek68 22.04.19, 13:22
    Ile masz lat ?
  • obrotowy 22.04.19, 22:13
    kiedy bedzie Cie wzywal.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.