Dodaj do ulubionych

Naderwanie pochwy/wejścia do pochwy

01.04.19, 22:02
Hej, dziewczyny mam pytanie, a raczej szukam porady. Wizytę u ginekologa mam dopiero za kilka dni, a martwię się. Może któraś miała już taka sytuację?

W ten weekend wyjechaliśmy z narzeczonym do spa odpocząć. Podczas seksu od tyłu jakoś niefortunnie wygiełam się w drugą stronę, a mój narzeczony uderzył mnie wewnątrz-miałam wrażenie że w boczną ściankę zaraz za wejściem do pochwy. Poczułam silny ból i polała sie strasznie krew. Poszłam od razu do wanny i nie mogłam zatamować krwawienia przez naprawdę usługi okres czasu, dodatkowo wylatywały mi z krwią jakby kawałki błonki. Krwawiwnie ustalo. W niedzielę wzięłam lusterko i próbowałam coś zobaczyć , ale nic tam nie widziałam, widocznie cos mi sie uszkodzilo głębiej. Podczas chodzenia czuje dyskomfort i boli mnie jak dotykam wejście do pochwy oraz przy sikaniu.

Mam takie uczucie jak nie raz sie skaleczysz i robi się strupek w ruchomym miejscu i jak ruszysz to miejsce to czujesz jak on pęka.
Martwię się, bo to boli, nie jestem w stanie nawet za bardzo tam nic dotknąć, ani rozchylic ani sprawdzić samemu. Jeszcze boję się że to coś poważnego się stało. Szukałam duzo czasu w Internecie czegokolwiek na ten temat, ale nie natknęłam się na konkretnie taki przypadek.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.