Dodaj do ulubionych

Nie dostateczna przyjemność z seksu waginalnego.

01.04.19, 22:43
Witam,
od paru miesięcy mam partnerkę, z którą zdecydowałem się na nasz pierwszy raz. Przed tą decyzją były różnego rodzaju kontakty w formie stosunku oralnego oraz wykorzystaniem palców.
Były to naprawdę świetne zabawy podczas których oboje byliśmy usatysfakcjonowani. W końcu jednak się zdecydowaliśmy na poważny krok. Jak wiadomo pierwszy raz nie był za cudowny lecz nie spodziewaliśmy się cudów i wiedzieliśmy, że nie będzie to coś szczególnego pod względem przeżyć tylko bardziej samego faktu, że to zrobiliśmy. Jednak już parokrotnie uprawialiśmy seks próbując różnych pozycji i technik, a nadal (mimo wielokrotnie długo trwającego stosunku i dobrej gry wstępnej itd) ani ona ani ja nie jesteśmy tak usatysfakcjonowani jak z tych poprzednich zabaw. Szczerze mówiąc jedynie poszczególne ruchy sprawiają mi przyjemność przez co stosunek trwa dosyć długo, ale nawet orgazm nie jest taki dobry, po prostu kończy seks i to żadne cudowne przeżycie. Partnerce sprawia to o wiele więcej przyjemności ale nadal nie tyle co np: palcówka. Pytanie brzmi czy to z nami jest coś nie tak czy to wina czegoś innego?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Hermana IP: *.77-79-227-128.net.eco.atman.pl 17.07.19, 08:18
    No właśnie sama mam ten sam problem.Mianowicie mam problem z odczuwaniem przyjemnosci podczas seksu waginalnego. Mam jedynie orgazm łechtaczkowy, nie miałam nigdy orgazmu pochwowego ale jak czytałam sobie to nie jestem jedyna i wiele kobiet tak ma. Chyba nigdy nie będe miała.
  • Gość: olkaola IP: *.sprintdatacenter.net 17.07.19, 08:37
    Orgazmu czesto trzeba sie nauczyć bo nie przyjdzie ot tak.... Sama równiez nie miałam przez lata orgazmu pochwowego ale potem zaczełam eksperymentować ze swoim ciałem i zaczełam się go uczyć. Poprzez masturbację, okazało się,ze orgazm jest możliwy. Potem zaczełam się masturbować podczas seksu z facetem ( cudowny jest orgazm podwójny czyli łechtaczkowy i pochwowy). Możesz również spróbować sobie zeli stymulujących, bardzo pomagają bo poprawiają odczuwanie podczas seksu. Libi gel jest najlepszy.
  • epitamkc 19.07.19, 14:18
    U mnie wygląda to tak, że jak na razie używałam wyłącznie durex intense - generalnie sprawia nam sporo radości :)
  • Gość: olkaola IP: *.185-36-169-0.net.eco.atman.pl 22.07.19, 07:56
    Bo i nie zobaczysz, jest do zamówienia tylko przez neta. Jeśli jednak chcesz w jakiś sposob urozmaicić swoje życie intymne to warto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka