Dodaj do ulubionych

Perfumy z feromonami

18.04.19, 08:04
Czy ktoś używa? Jak efekty?
Edytor zaawansowany
  • cormi 18.04.19, 14:19
    Ja korzystałem i zresztą nadal korzystam. Generalnie nastaw się na to,że feromony mają Ci jedynie dopomóc w podrywie. Poprawiają Twoją pewność siebie, sprawiają,że inni patrzą na Ciebie w lepszym świetle ( zapach ma bardzo duże znaczenie w postrzeganiu Cię przez innnych - jest to udowodnione naukowo). Przydaje się szczególnie w pracy kiedy masz kontakt z klientami. Jest to jedna z metod manipulacji. Polecam jednak nie kupować najtańszych perfum od sprzedawców z allegro ponieważ jest to ściema. Kup sobie jakieś dobre w sklepie.
  • jght 19.04.19, 15:20
    Nie ma nic przyjemniejszego od pociągającego zapachu mężczyzny :)Niestety wielu panów w Polsce wciąż jest zwolennikami dezodorantów Bond i wody po goleniu Wars ;/ A to raczej zniechęca niż zachęca...
  • gapior 06.05.19, 10:37
    Ok w takim razie zobaczymy.
    Wczoraj zamówiłem sobie dwa opakowania feromonów z dwóch różnych sklepów:
    Love & Desire
    Pheromone Essence.
    Wysyłka kurierem tak więc myślę,że albo dzisiaj albo najpóźniej jutro powinny przyjść. Przynajmniej sam będę mógł to ocenić.
  • agarst 07.05.19, 10:02
    Ok. Jak przetestujesz to napisz bo sama jestem ciekawa działania. Sama lubie kiedy mężczyzna ładnie pachnie chociaż jestem zdania,że mogą być to po prostu jakieś ładne męskie perfumy.
    Ciekawa jestem również działania damskich feromonów.
  • gapior 08.05.19, 08:56
    Powiem Ci,że po pierwszym tygodniu stosowania mam dobrze wrażenia. Te pierwsze są zapachowe, kilka dziewczyn zwróciło mi uwagę na ładny zapach :P Pytały się co to za perfumy, oczywiście nie przyznałem się,że zapach jest z feromonami.
    Drugie nie mają zapachy tak więc nie mogę jeszcze na ich temat nic napisać. Po świętach wybiorę się na kilka imprez to zobaczy się czy rzeczywiście mają jakieś działanie.
  • mryk145 16.05.19, 12:11
    Według mnie to lekka ściema z tymi feromonami ;) może jedynie dodają pewności siebie, bo osoba, która się tym wypsika myśli, że to zwróci uwagę kobiet. Ale czy tak jest? sam nie wiem, ale słabo w to wierzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.